Firma Work Service

Katowice

Opinie o Firma Work Service

JHONNY 2012-10-26 17:57:02
Płaca podstawowa + premia??? w Work service jest podstawa ale o premii i dbaniu o pracownika zapomnijcie. Ocena minus 1000!!!!
anonim 2015-12-02 15:27:07
Nie polecam firmy bo na rozmowie kwalifikacyjnej nie mówią całej prawdy bądź ją przeinaczają. Jakiś czas temu zostałam zaproszona na rozmowe w Katowicach w sprawie pracy w firmie Moto Profil. Praca miała polegać na naklejaniu kodów kreskowych na części samochodowe gotowe do wysyłki względnie na gotowe paczki.Czasami miało się zdarzyć przeniesienie jakiegoś kartonu o wadze max do 5 kg. Myślę sobie ok, za 8 zł brutto i tak nie jest źle. Na miejscu okazało się, że praca polega owszem na naklejaniu kodów, ale każdy karton trzeba było zdjąć z palety, rozpakować z tasiemek zabezpieczających i kilometrów taśmy klejącej, części okleić, zapakować z powrotem i przerzucić na następną paletę jako gotowy. Ktoś pomyśli i co w tym trudnego? Może i nic, ale wyobraźcie sobie amortyzatory albo klocki hamulcowe pakowane po kilkanaście sztuk w kartonie, każda paleta to 24 kartony i to wszystko przy przerwie 15 min., bez rękawic(jak chcesz to sobie przynieś) i jednym nożyku do tapet na cztery osoby. Czasami jeden karton dźwigałyśmy we trzy. Jeżeli chce się wyjść do toalety trzeba się zameldować u brygadzistki, jak w szkole. Ok. godziny drugiej, jak człowiek ma naprawdę dość przychodzi synuś brygadzistki ze schabowym i mizerią, kobita sobie wcina a my szaraczki zapieprzamy z kartonami. Omijajcie z daleka i WorkService i Moto Profil.
aken 2016-04-23 13:06:28
nie narzekajcie, solidna agencja i zawsze z pracą pomoże
Zostaw swoją opinię o Firma Work Service - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Work Service