logo Solid MCG

Solid MCG

Katowice

Opinie o Solid MCG

kamila 2011-12-12 07:31:36
(usunięte przez moderatora) brak szacunku dla pracownika -oni nie przejmują sie pracownikami - na ich miejsce są dziesiątki. Poza tym faworyzowanie na lepszych i gorszych,
Marian 2016-04-12 10:48:22
Brak szacunku dla pracownika, przyjmują kogo popadnie i później są kradzieże w szatni i jadalni. Nowa pani dyrektor nie ma pojęcia o niczym i tylko zwalniać potrafi. Szkoda czasu na taką firmę.
zyta 2016-04-26 17:50:50
Godziny nadliczbowe, lub święta, noce wekendy nie są standardowo płacone jak w normalnych filmach czyli dodatkowo 50 -100% tylko takie dni i godziny zaliczane są na drugi etat w "innej firmie córce Solida".
Generalnie lubią jak zasuwa się więcej niż 8 godzin np 12godzin bo zamiast 3 zmian zrobili by sobie 2 zmiany i nie musieli by tyle ludzi zatrudniać.
Na salach syf, wszystko połamane, psujące się, brudne, nie dbają o rzeczy tym bardziej o ludzi.
Marian to prawda kierownictwo swoje frustracje wyładowuje na pracownikach, nawet nie próbują zrobić miłej atmosfery i być okey na zasadzie zarabiasz minimalna krajową ale jesteś nam potrzebny i fajnie że jesteś. Raczej OPR i zasuwaj .
beza 2016-08-05 23:24:31
Wiecie czy wciąż ejst poszukiwany pracownik administracyjno-biurowy? Dobrze, że oczekują jedynie średniego wykształcenia, a skoro jest możlwa umowa o pracę po okresie próbnym to nie jest tak źle. Zastanawiam się jednak czy wyplata jest na czas.
Zostaw swoją opinię o Solid MCG - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid MCG