Opinie o Solid MCG w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Solid MCG. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solid MCG o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid MCG w Katowice

Monika Mrozik

Dzień dobry, ja polecam pracę w firmie Solid MCG, ja pracuję w Katowicach i zajmuję się liczeniem pieniędzy. Praca w porządku, wypłata zgodnie z terminem. Nie ma na co narzekać.

@Monika Mrozik

Witam,może Pani powiedzieć coś więcej? Myślę nad złożeniem CV ale opinie różne.

Monika Mrozik

gosc
@Monika Mrozik

Chcę aplikować ale bez pośredników, może ma ktoś kontakt mailowy bezpośrednio do firmy gdzie mogę wysłać CV?

Ewa Nowy wpis
@Monika Mrozik

Witam,może Pani powiedzieć coś więcej? Myślę nad złożeniem CV ale opinie różne.

Wiecie może, czy w Solid MCG szukają chętnych na staż?

Pracuje w RCG Katowice 20 lat i muszę powiedzieć, że wiele rzeczy się nie zgadza w tych opiniach i piszą to ludzie, którzy zostali zwolnieni za kradzież aby się zemścić, albo Ci którzy już odeszli, bo ich zwolniono za lenistwo. Faktycznie do sprzętu można się doczepic, ale ostatnio jest sukcesywnie wymieniany. Praca jest elastyczna i Dyrektorka zawsze idzie na rękę. Co do zarobków, to jeśli ktoś pokaże się z dobrej strony to może zarobić, jest możliwość robienia nadgodzin i jeśli ktoś potrzebuje więcej to się da. Sam fakt, że dlugoletnich Pracowników jest wielu świadczy o tym, że nie ma tak źle jak piszą co poniektórzy. Anonim

2 dni
@Anonim

Zatrudniłam się do pracy w dziale bankomaty. W moim rejonie ciężko z pracą więc zdecydowałam się dojeżdżać z daleka. 1 dzień żadnego szkolenia tylko rób co ci powiem i szybciej bo kierowniczka jest na l4 i są urlopy. Po krzykach w kolejnym dniu dałam sobie spokój. Odradzam. Umowa zlecenie i obietnica umowy na stałe w przyszłości.

Ktoś Nowy wpis
@2 dni

Zgadzam się w 100%. Byłam tam tydzień i baby były wredne ,opryskliwe , jakieś takie obrażone.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Solid MCG?

Natka

Kadra kierownicza to jakiś koszmar - ludzie bez wiedzy znęcający się psychicznie nad pracownikami w celu podniesienia swoich kompleksów

Calineczka Nowy wpis
@Natka

Potwierdzam, na własnej skórze to odczułam, doprowadzili mnie do takiego stanu, że obecnie lecze się na (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Solid MCG? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Jakie wartości są cenione w Solid MCG?

Iza

Chodzenie na fajki z kierownictwem i donoszenie do dyrektora na pracowników

Konrad S

Pracuje tutaj od dłuższego czasu, ogólnie nie mam nic do zarzucenia, praca jako liczarz jest jednak odpowiedzialna ale miła i przyjemna.

Czesław
@Konrad S

To Twoja pierwsza praca w zawodzie? Jakieś szkolenia na start tu zapewniają w ogóle?

@Konrad S

Ja również polecam, nie jest źle :)

@Monika

A na jakim stanowisku jesteś i jak długo już?

Vitalij

Bardzo pomocne ludzie

Natka
@Konrad S

To chyba pracujesz w innej firmie !!!

były

Kto wypisuje te opinie? Pani Dyrektor czy jej pupilki?

Czesław
@były

A co, nie zgadzasz się z tymi opiniami? To jak się tu pracuje twoim zdaniem?

były
@Czesław

ci co lecą w Kulki.

@były

Serio? Czyli odradzasz potencjalnym kandydatom w razie czego? :/

Damian Panek

Byłem tutaj zatrudniony na stanowisku liczarza, wszystko ok, może nie jest to najłatwiejsze zajęcie jak się komuś może wydawać ale praca bardzo fajna. Trzeba być sumiennym.

@Damian Panek

W jakich granicach zarobki na stanowisku liczarza?

@Damian Panek

A co dokładnie należało do Twoich obowiązków tutaj? Musiałeś robić czasami coś co wykraczało poza to co ustalone było w umowie?

Teresa

Praca w porządku, wypłata na czas. Dziękuję

Kamila

Pracowałam tutaj dwa lata, bardzo dobrze je wspominam.

Ewelina

Warto się samemu przekonać, ale to trzeba chcieć pracować.

Polecam tą firmę, dobre wynagrodzenie, praca ciekawa.

Eryk

miła atmosfera pracy, można się dokładnie skupić na liczeniu pieniędzy, wypłata na czas

Darek

Ja nie mam firmie nic do zarzucenia, pracuję przy liczeniu pieniędzy, praca spokojna, uczciwe wynagrodzenie.

Wasz ojczym

Ogólnie kierownicy liczą się tylko i wyłącznie z tak zwanymi samozwańczymi dowódcami, gdzie emeryci im grają tak jak chcą a kierownik tańczy,kierownik jak wpada na obiekt to dowodza tak zwana Elite reszta to pomiot i motłoch.Po czasie jak kierwonik ma luke czy braki w kadrze nagle przypomina sobie że ma jeszcze motłoch na obiektach

@Wasz ojczym

Pan chyba pisze o Soli Security, a nie o RCG

Mystery Man

Ku przestrodze! W życiu czasem tak bywa, że trzeba dorobić i wtedy, niestety, musisz szukać pracy w różnych miejscach, również poniżej swoich kompetencji. Takim miejscem w moim przypadku był Solid. Zgadzam się z opinią z tego forum, odnośnie pracy tam w ochronie, że to tragedia! Gość, który mnie przyjmował, niejaki pan Robert, z początku wydawał się rzeczowy i sympatyczny, niestety koniec końców okazał się totalnym amatorem, jeśli chodzi o kwestie dotyczące zagospodarowania ochrony na danym obiekcie. Potwierdzają to również jego opowieści dziwnej treści np. śmierć pracownika przygniecionego przez tira na jednym z obiektów, które koordynuje. Nie wspomnę już o nadgodzinach, które kazał zapisywać, a które nie zostały uwzględnione przy wypłacie. Taki proceder nadaje się do zgłoszenia do inspekcji pracy. I niestety te wszystkie aspekty, o których wspomniałem powyżej powodowały, iż kontrahent (w tym przypadku pani Ola z P&C) stosowała wobec ochrony (usunięte przez administratora) i niejasne działania pozorowania (usunięte przez administratora)(m.in. rozrzucając w różnych miejscach, niby oderwane przez klientów zabezpieczenia towaru - co również potwierdzał monitoring, lub wymuszając na ochronie pościg za wymyślonym przez siebie (usunięte przez administratora) działając tym samym na niekorzyść własnej firmy, i zakłócając prawidłową pracę ochrony. Zrywając umowę zlecenie (jeśli ją w ogóle otrzymacie - egzemplarz dla zleceniobiorcy) z winy zleceniodawcy, dostaniecie wypłatę po półtora miesiąca, bo rachuba płac w tej firemce tak właśnie wygląda. Stanowczo odradzam prace w Solidzie, zwłaszcza jeżeli jesteś, dodatkowo, kwalifikowanym pracownikiem ochrony, tak jak autor tego tekstu.

Jak wygląda sprawa grafiku w Solid MCG. Czy pracodawca idzie na rękę?

Kociak

Co do grafiku to mają na plus. Zawsze idzie się dogadać, są bardzo elastyczni. To jest największy plus tej pracy przynajmniej w Katowicach.

M

Z początku praca w tej firmie bardzo mi się podobała, ale jak to później często bywa, zaczęły wychodzić wady - niesprawiedliwa dyrektorka, kierowniczka zmiany włażąca jej w (usunięte przez administratora) działająca na niekorzyść nas, zwykłych pracowników, wyolbrzymianie błahych spraw, dziecinne konflikty między pracownikami i tworzenie się grup, poza tym wynagrodzenie owszem na czas, ale stawka minimalna + jakiś dodatek za noce poza tym brak jakiegokolwiek dodatku za weekendy czy święta - uważam to za skandal za tak odpowiedzialną pracę przy takiej ilości gotówki, gdzie za najmniejszy błąd odpowiada szary pracownik i w razie jakiegoś braku to on musi zwrócić firmie różnice. Można by mówić długo, ale już wiem, że nie warto, zbyt wiele zdrowia i nerwów kosztowała mnie ta praca.

KK
@M

kto ma odpowiadać za błędy pracownika? kierownik? dyrektor?

Onaion
@KK

Może warto zacząć od wadliwych maszyn, które podczas przeliczania nadliczaja lub żerują maszyny, a człowiek nie zawsze jest w stanie to wyłapać a potem taki prezencik do zapłacenia

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Solid MCG?

kadry

w zależności od stopnia znajomości z dyrekcją. możesz dostać od 1-go dnia a możesz wcale nie dostać.

Hela

Czytajac wasze opinie musze sie zgodzić. Co prawda nie pracowalam w Katwicach tylko w innym miescie. Praca jest nawet do zaakceptowania, do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic. Jednak jak zwykle pojawia sie ALE. Moim pierwszym ale były zarobki - najnizsza krajowa plus jakies smieszne dodatki, na reke wychodzilo ledwo 2100 (przy okolo 2 tygodniach nocek). Drugim ale byl grafik czesto niesprawiedliwy, tworzony pod pupilkow, zdarzało sie tak ze w miesiacu trafialy sie tylko drugie i trzecie zmiany. Plus praca w weekendy i swieta - za to dostajesz dzien wolny w ciagu tygodnia, ale nie taki ktory tobie pasuje (mozna zapomniec o wolnym poniedzialku czy piatku), dostawalo sie dzien wolny ktory pasuje kierownictwu. Do tego dochodzi kiepska atmosfera w zespole - zmiany na siebie kabluja, plotkuja, sieja zamęt . Ciezko sie bylo doprosic konkrentej zmiany danego dnia, np ktorego chcialo sie miec na rano bo chcialo sie cos zalatwic, najczesciej pani ktora robila grafik w ogole nie brala takich prosb pod uwage. No i pod koniec roku cyrk z przedluzaniem umow, masowe zwalnianie. Do tego jak sie poszlo na zwolnienie lekarskie z powodu realnej choroby a nie lenistwa, to wszyscy patrzyli sie spod byka i plotkowali. Najlepiej by bylo zeby pracowac polprzytomnym z goraczka i katarem. Bywalo ze wspolpracownicy z biura nie wykazywali sie wyrozumialoscia gdy ktos popelnil blad, tylko od razu skarga do szefowej. Niby pracowalo sie z doroslymi ludzmi, a jednak odnosilo sie wrazenie, ze czas cofnal sie do lat szkolnych. Jedyny plus, podkreslam JEDYNY -wyplata zawsze byla na czas, a nawet jeden lub dwa dni wczesniej. Aha, no i kadry ktore kompletnie nic nie ogarniaja chyba maja taki bajzel, bo zdarzylo sie ze zle wyliczony byl urlop badz naliczyli wiecej wyplaty co potem odtracali z kolejnego wynagrodzenia. Slowem cyrk, nikomu nie polecam. Ciesze sie, ze juz tam nie pracuje. Przez 5 lat mojej pracy w tym miejscu zniszczylam sobie zdrowie psychiczne i fizyczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid MCG - Katowice

• Jak się pracuje w Solid MCG?

Zobacz opinie na temat firmy Solid MCG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid MCG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042