Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Telefonika Kable

Pracowałeś w firmie Telefonika Kable i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-12-20 10:32:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
***

Podpisuje sie pod tymi opiniami
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-12-24 11:50:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
anonim - 2010-12-20 10:32:00

***

Podpisuje sie pod tymi opiniami

Tak jest w każdej firmie, jak się dla kogoś pracuje, to nic nadzwyczajnego :]
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-03-23 20:38:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Panowie i panie wszystko o czym piszecie to prawda ale dopuki się nie postawimy nic się nie zmieni.Aby dać tym [usunięte przez moderatora] do myslenia wystarczyło by żeby pod koniec miesiąca kiedy tradycyjnie plan jest zagrożony , 50% załogi nagle zachorowało [3 dni karzdy może załatwić]
zdjecie uzytkownika
andrzej - 2013-05-20 17:04:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Witam. Zadzwonili do mnie dzisiaj z firmy Telefonika Kable i chciałem dowiedzieć się jak teraz się tam pracuje? Bardzo proszę o pomoc bo za dwa dni mam tam rozmowę w sprawie pracy. Ile mogę tam średnio miesięcznie zarobić i jaką dają tam umowę oraz na ile nowym pracownikom. Są może jakieś premie, bonusy?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
11 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telefonika Kable

Twoj email:
Wiadomość: