Logisoft Szymon Sawicki

Łódź

Opinie o Logisoft Szymon Sawicki

admin 2015-08-06 05:00
Czy jesteś zadowolony z wynagrodzenia w firmie Logisoft Szymon Sawicki? Czekamy na Twój komentarz.
Pracownik 2016-11-25 12:30
Nie polecam tego pracodawcy. Praca na umowę śmieciowa, nie miła atmosfera, brak profesjonalnego biura, ciągle uwagi do wykonywanej pracy i telefonów do klientow ze strony szefa, brak możliwości rozwoju, trzeba samemu dopominac się o wypłatę ! brak szacunku do pracowników i słychać krzyki z za sciany gdzie pracuje szef ze swoim kolegą. ..
OBecny 2017-06-29 17:00
niestety jestem klientem tego providera, posiadam sklep internetowy opartyu o system logisoft. System jest bardzo dobry ale obsluga tragiczna. Kilka lat temu bylo profesjonalnie. Niestety od jakichs dwoch lat nastapilo zalamanie obslugi w postaci braku kontaktu, nie odpisywania na emaile, nie odbierania telefonow, nawet po tym jak czlowiek sie dodzowni to i tak po ustaleniu co jest do zrobienia praca nie jest wykonana. Wkurzajace jest wieczne dopominanie się o zrobienie czegokolwiek. Niestety nie ma mozliwosci ingerencji przez innego programiste bo to system zamkniety. Licze na poprawe obslugi.
Zostaw swoją opinię o Logisoft Szymon Sawicki - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logisoft Szymon Sawicki