Lotos-Styl Krzysztof W.Piwowarczyk

Siedlce

Opinie o Lotos-Styl Krzysztof W.Piwowarczyk

anonim 2011-09-29 10:38
Chociaż w nazwie firmy widnieje słowo \"Styl\" ta firma nie ma nic wspólnego ze stylem. Pracodawca to [usunięte przez moderatora] , wypłaty są marne a trzeba naginać jak głupi osioł. Praca od 9.30 do 18.30 a czasami nawet wcześniej. Oczywiście to nie odbija się na pensji, nadgodziny są wcale nie płacone. W tej firmie nie ma to jak pracować za darmo, bo przecież każdy ma czas żeby być w pracy codziennie 9 godz i nic za to nie dostać. A mówią że najniższa krajowa to 1050zł. W tej firmie nawet tego nie zarobisz. Tak szczególnie polecam [usunięte przez moderatora] , jeśli ktoś chce się narobić a nic nie zarobić to warto, nawet bardzo. W kierownictwie też znajdziemy kilka przemiłych osób. Tutaj stawiamy bardziej na dwulicowość, bo inaczej nie można. Cała Panama jest siebie warta. Na drzwiach zawsze \"zatrudnimy sprzedawcę\", nic dziwnego że wszyscy odchodzą jak tam powaleni ludzie pracują. Polecam gorąco!!!!!
kolo 2012-08-27 18:03
przerobiłem ta firme kilka lat temu jak jeszcze [usunięte przez moderatora] była kierowniczką i miała swoja wazeliniarę [usunięte przez moderatora] jedna wielka porażka zero kasy duzo roboty , przyjęcia towaru tylko po godzinach oczywiście za friko bo trzeba było pracować i zarabiać na cielęcinkę dla [usunięte przez moderatora] tylko dla desperatów
zajebista 2014-10-09 23:18
to co dzieje sie w tamtej firmie nie jest od wczoraj. zmiana pracowników jak rękawiczki o ile oni sami wcześniej się nie zwolnią bo nie wytrzymają psychicznie w tej firmie.
zajebista 2014-10-09 23:19
praca codziennie 7 dni w tygodniu a najlepiej po 12 i więcej godzin dziennie. wypłatę jaką chcą to ci dadzą, wszyscy jakby ci mogli to by nóż wbili w plecy i ciągłe ganianie klienta od progu, najgorsze są osoby wyżej siedzące ale nie ,,głównodowodzące". zły dobór pracowników
Marcelina 2016-04-24 20:01
zawsze warto zachować obiektywizm, to prawda, poza tym jednak uważam, że praca na stacji jest dobra dla młodych ludzi ze względu na zmianowość godzinową
Pcheła 2016-11-06 12:29
Galeria Siedlce sklep lotos styl obsługa bardzo beszczelna i nie kompetentna wobec klijenta
Renata 2016-12-22 16:19
Firma nieuczciwa!!! Polecam omijanie jej z daleka. Sprzedają towar, którego nie posiadają. Zakupiłam u nich bluzę, za którą natychmiast zapłaciłam. Po 5 dniach oczekiwania na maila potwierdzającego wysłanie towaru, postanowiłam zadzwonić do sklepu. Dowiedziałam się, ze bluza została dzisiaj przekazana kurierowi. Szóstego dnia dostałam maila, iż moje zamówienie nie może być zrealizowane z powodu braku towaru. Bardzo mnie to zdziwiło, więc znów zadzwoniłam do sklepu, gdzie dowiedziałam się, że bluza została wysłana, ale nie do mnie, a ja towaru nie otrzymam. Pani tłumaczyła, że prowadzą też sprzedaż na allegro i tam sprzedano "moją" bluzę. Sklep potrzebował aż 6 dni na powiadomienie mnie o tym!!! Bzdura, sprawdziłam zakończone aukcje allegro i taka bluza tam nie istniała. Bluza fizycznie istniała w sklepie w momencie kiedy ją kupiłam, a nawet 5 dni dłużej, ale bardzo "uczciwy" sprzedawca nie pofatygował się, aby mi ją wysłać, sprzedał ją drugi raz, a moje pieniądze u niego leżały! Oszuści!
Zostaw swoją opinię o Lotos-Styl Krzysztof W.Piwowarczyk - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lotos-Styl Krzysztof W.Piwowarczyk