Opinie o Gaz System w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gaz System. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gaz System o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gaz System w Warszawa

Studentka

Moje doświadczenie z firmą Gaz-System w związku z pisaniem pracy magisterskiej było niezwykle rozczarowujące. Potrzebowałam dostępu do sprawozdań rocznych, które są kluczowym źródłem informacji i analizy działalności firmy. Niestety, kiedy próbowałam uzyskać te dokumenty, na ich stronie internetowej trwały prace moderatorskie, przez co nie było możliwości uzyskania dostępu do potrzebnych materiałów. W związku z tym, zdecydowałam się napisać prośbę o udostępnienie sprawozdań drogą mailową. Jednak, gdy po trzech tygodniach oczekiwania otrzymałam odpowiedź, byłam zszokowana.. Firma odmówiła udostępnienia tych dokumentów, argumentując, że są to dane poufne, ponieważ jest to jednostka taktyczna...gdzie zgodnie z art. 69 ustawy o rachunkowości ciąży m.in na sp. akcyjnych OBOWIĄZEK udostępniania sprawozdań finansowych..... Dodatkowo prace moderatorskie na stronie internetowej zakończyły się o wiele szybciej niż czas oczekiwania na odpowiedź na moją prośbę. Niestety, takie zachowanie firmy Gaz-System daje świadectwo braku kompetencji w zakresie księgowości, zarządzania komunikacją oraz niezrozumienia znaczenia współpracy z interesariuszami. To pokazuje, że firmie brakuje wiedzy i umiejętności w kluczowych dziedzinach. Oczekiwałbym od firmy Gaz-System bardziej odpowiedzialnego podejścia do komunikacji i transparentności zwłaszcza, że to firma państwowa.... Firmy powinny działać zgodnie z najlepszymi standardami w zakresie udostępniania informacji i współpracy z interesariuszami. Zgodnie z przeprowadzoną przeze mnie analizą finansową na przestrzeni ostatnich 4 lat, stan finansowy spółki Gaz-System znacząco pogorszył się. Jednak, moja sytuacja, opisana powyżej, bardzo dobrze nakreśla jedną z przyczyn tej degradacji....

Studentka
@Studentka

zapomniałam dodać, że te ''poufne'' dane są i zawsze były ogólnodostępne na stronie dlatego mogłam napisać ta pracę, a co za tym idzie przeprowadzić analizę finansową.

Marcin Z Nowy wpis
@Studentka

Trafiłaś na Dojną Zmianę niekompetentych ludzi. Powoli już Ci ludzie znikają ze spółki bo się boją odpowiedzialności za swoje działania. Przed 2015 to była świetna firma jeśli chodzi o kompetencje i komunikatywność. Ja pracowałem w GS 6 lat i prezesa ani razu na oczy na żywo nie widziałem. Nawet na barbórkach się nie pojawiał.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Gaz System? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

OnmNra Nowy wpis

W 2023 GS wyciąłwiele drzew w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, w terenie chronionym, również sporo starych, zdrowych drzew na bardzo długim odcinku. Podobnie, tu bezprawnie, wyciął Byś w ochronnym terenie wiele drzew....

Ile jest zmian w Gaz System?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Gaz System.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Witam czy ktoś może powiedzieć coś o stanowisku koordynatora w dziale inwestycji i remontów Oddział Rembelszczyzna (pełnienie funkcji kierownika projektu)? Jak wygląda atmosfera pracy w tym oddziale? Czy jest szansa na rozwój?

modus

Gaz-System właśnie napluł w twarz swoim pracownikom. Po dwóch latach oficjalnej inflacji >10% i coraz wyższych cenach w ostatnich miesiącach zaproponował 3% podwyżki. Zadnych dodatków za pracę zdalną, żadnych rekompensat. Przekaz pracodawcy jak ci się nie podoba to droga wolna przecież mamy na twoje miejsce kolejkę chętnych. Trzymajcie się z daleka od tej firmy. Wyzysk, (usunięte przez administratora) praca za darmo po godzinach. Żadnego szacunku dla pracownika.

jan

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na specjalistę?

Zostaw merytoryczną opinię o Gaz System - Warszawa

• Jak się pracuje w Gaz System?

Zobacz opinie na temat firmy Gaz System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gaz System?

Gaz System