Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o DELTA- GRAPHIX

Pracowałeś w firmie DELTA- GRAPHIX i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
XXX - 2011-09-29 09:13:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
NIE POLECAM NIKOMU PRACY W TEJ FIRMIE JEDYNE SŁOWO KTÓRE MOŻE JĄ PODSUMOWAĆ TO PORAŻKA!!!!!!

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DELTA- GRAPHIX

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: