Opinie o Digital Display System w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Digital Display System. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Digital Display System o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Digital Display System w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Digital Display System podczas okresu próbnego?

Czym Digital Display System zachęcają? Jakie mają dodatki?

Katarzyna Nowy wpis

Pracą po godzinach

Michał Nowy wpis

Nie stosują żadnych dodatków, typu multisport, opieka zdrowotna.

Staszek

Bardzo dobry pracodawca i co byście nie pisali to warto tu pracować!!!

Karol

Kto pracuje tutaj charytatywnie? Chętnie poznam takie osoby. Bo z tego co widać w tej firmie poczucie własnej wartości i zarozumiałość na każdym szczeblu jest wysokie i to ponad przeciętność.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Digital Display System spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Uczciwy pracownik

Widzę, że firma rzetelnie podchodzi do negatywnych komentarzy i sukcesywnie je usuwa. Brawo wy, pokazuje to tylko sposób w jaki firma chce być widziana a nie w jaki jest widziana.

Głos
@Uczciwy pracownik

Dyżurny hejterze, jeśli faktycznie jesteś pracownikiem tej firmy to zamiast ciągle obrzucać ją błotem może lepiej sobie ulżyć i zmienić pracę, powinno to pomóc i tobie i firmie.

Zupa może być dobra
@Uczciwy pracownik

Polepszanie sobie samopoczucia wylewaniem anonimowych hejtów w internecie jest słabe. Firma to nie jest zupa pomidorowa nie wszyscy muszą się nią zachwycać, ale też nie jest miejscem do przyjmowania negatywnych emocji.

@Zupa może być dobra

Może i nie musi być lubiana przez wszystkich, ale kasowanie komentarzy, które opowiadają prawdę o firmie jest żenujące. Dwa lata poza firmą to wystarczający czas, żeby zobaczyć, że firma nie powinna wyglądać tak jak grupa Module Plan.

Robert
@Uczciwy pracownik

Czym jest dla Ciebie prawda? Swoim własnym oczekiwaniem tego czego pragniesz lub potrzebujesz? Brak tego powoduje frustrację. Tacy ludzie nigdzie nie zagrzeją za długo miejsca. Potem w CV najdłuższy staż pracy to 6 miesięcy u 6 pracodawców.

@Robert

Chcesz wchodzić w filozoficzne znaczenia pojęcia prawda? Chyba nie. Skoro kilka osób mówi o tym, jak wygląda firma - według własnych doświadczeń, a firma kasuje te komentarze, to coś jest na rzeczy? A może jednak ludzi się przeciwko Wam zbuntowali i Was szkalują? Bądźcie poważni

Chcemy pracować
@Uczciwy pracownik

Jedna czy dwie niezadowolone osoby nigdy nie będą miarodajne w wydawaniu takich ocen. Natomiast chętniej wypowiedzą się negatywnie, niż osoby zadowolone z pracy opowiedzą o swoim dobrym samopoczuciu w pracy. 80% skarg w supermarketach pochodzi od 20% klientów - statystyki nie da się oszukać, więc uczciwy pracowniku daj już spokój i wyjdź że skrzynki "małostkowość".

@Chcemy pracować

Skoro dalej twierdzicie, że są tylko "jedna czy dwie niezadowolone osoby" to gratuję samooceny. A podpieranie się statystyką w tym wypadku to najlepszy żart, jaki można wynaleźć :) Równie dobrze statystycznie 100% osób pijących wodę umiera - widzisz? Więc skoro pojawiają się komentarze (więcej niż mniej) że firma jednak źle działa, że pracownicy czują się źle traktowani to chyba coś jest na rzeczy? Może pora zdjąć różowe okulary i zobaczyć jak pracownicza rzeczywistość wygląda?

Wacław
@Uczciwy pracownik

Uczciwy pracowniku zdecyduj się, czy tu pracujesz, czy od dwóch lat jesteś poza firmą i wiedzę czerpiesz z ploteczek. Skaczesz w swoich wypowiedziach z jednej perspektywy w drugą - przestajesz być wiarygodny.

@Wacław

A czy gdziekolwiek napisałem, że pracuję nadal w tej firmie? Nie, nie pracuję w niej. Widzę, że argumentów już brak dlatego czepiamy się formy pisanej? Ojej, jak mi przykro, że nie wyszło na Wasze...

Mirella
@Uczciwy pracownik

Wiesz co, ktoś mądry kiedyś powiedział : “Są tacy ludzie, którzy nie robią nic innego niż wytykanie innym błędów. Współczuję im. Muszą mieć beznadziejne życie". Spójrz w lustro minęło 2 lata, a Ty dalej żyjesz życiem tej firmy. Czyli nie była taka beznadziejna skoro do niej wracasz... Firmy słabe rozmywają się w naszym umyśle jak zeszłoroczny śnieg.

@Mirella

Firmy słabe zostają z nami do końca życia, bo wystarczająco dużo rzeczy tam nie grało. Gdyby grupa Module Plan była dobrym pracodawcą to nie byłoby tylu usuniętych negatywnych komentarzy i nie "rozmawialibyśmy" teraz o tym jaka ta firma jest nie tak. Więcej pisać nie mam zamiaru, bo i tak zlecicie usunięcie tych komentarzy, chociaż pewnie znaków w tym formularzu by nie wystarczyło, żeby opisać co było nie tak z tą firmą. Róbcie dalej swój super PR kasując komentarze, pisząc komentarze z różnych kont. Ludzie przychodząc do Was i tak zobaczą tę firmę taką, jaka jest naprawdę.

A ten dalej swoje...

@Uczciwy pracownik

Komentarze na forum usuwane są tylko wtedy, gdy łamią regulamin forum. Akceptujesz go przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie zapoznałeś się z nim, to zachęcam Ciebie do jego przeczytania: https://www.gowork.pl/regulamin Dzięki temu, będziesz wiedział jakich sytuacji może dotyczyć usunięcie komentarza. A może zechcesz powiedzieć, czy pracodawca otwarty jest na studentów oferując im staże lub możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin?

DobrzeMiTu

Jestem pracownikiem firmy Clever Frame. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecano mi, że firma nigdy nie była i nie będzie korporacją- to skłoniło mnie do podjęcia pracy. I nie zawiodłem się. Tutaj realnie rozmawia się o problemach, szuka rozwiązań. Największym plusem są ludzie- otwarci, życzliwi, kompetentni. Tworzymy wąskie, ale szanujące się grono. Jeśli szukasz pracy, w której jesteś tylko 'trybikiem' w ogromnej machinie, kolejnym no name odbębniającym swoją pracę od 8 do 16... to nie aplikuj do Nas. U nas ważne, abyś miał własne zdanie, ważne byś rozumiał potrzeby rynku, ważne byś chciał pracować samodzielnie. Zanim kolejny hejter napisze, że jestem kimś z zarządu spółki, kto próbuje nagiąć rzeczywistość: muszę Cię zawieść- jestem zwykłym pracownikiem, któremu po prostu dobrze się tutaj pracuje. Problemy: są! A gdzie ich nie ma? Jakie? Spóźniona dostawa wody w baniakach albo kawy dla pracowników o 2 dni. Jak słucham swoich znajomych z innych firm i ich problemów to wierzcie, ale nasze problemy to pestka. Zachęcam do aplikowania.

To naprawdę interesujące jak bardzo byli pracownicy tęsknią za firma, ile zaangażowania i czasu poświęcają na komentarze. Pracując w firmie wiem, ze skala odejść jest bardzo mała, wiec to ból po utracie stanowiska? Na szczęście mamy rynek pracownika. Moi drodzy, poradzicie sobie w tej dżungli, wystarczy uwierzyć w siebie.

Łukasz
@.

Z własnej woli może i jest mała, a zwolnienia przez pracodawce "w ramach oszczędności" to druga strona tego medalu :)

@Uczciwy pracownik, napisałaś/eś czego według Ciebie brakuje w firmie, ale może są jakieś plusy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje, czy firma praktykuje awanse wewnątrz firmy?

E
@Marta

W firmie brakuje wszystkiego. Nie ma szkoleń dla działu sprzedaży, firma nie daje żadnych bonusów mam na myśli ubezpieczenie na życie czy cokolwiek innego co dziś znaczne grono pracodawców oferuje. Awansów również nie ma no chyba, że jest się wybitnym kolega kolegi lub koleżanki to wówczas można na coś liczyć ale z reguły nie jest to awans ale jakiś bonus który powoduje, że mocno odstajesz na plus od zespołu. Plusy????? chyba takich nie ma, no może poza atmosferą, którą tworzą ludzie z niskiego szczebla. (usunięte przez administratora) Podsumowując - kilka lat temu w tej firmie naprawdę dobrze się działo(usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) No coz każdy nowy pracownik po jakimś czasie się przekona jak funkcjonuje firma i jej zależne podmioty. Klienci też widzą hal to wszystko wygląda.

@moja opinia, dziękuję za Twoją odpowiedź. Możesz jeszcze powiedzieć, czy firma poszukuje osób, którzy rozpoczynają karierę zawodową, czy raczej doświadczonych pracowników? Co mógłbyś doradzić osobom, które chciałyby rozpocząć karierę zawodową w Clever Frame International.

moja opinia

Cześć. Nie mam w zwyczaju zabierać głosu na forach internetowych ale nie zgadzam się na obrzucanie błotem mojego pracodawcy. Czego dotyczą komentarze hejterów? Właśnie niczego co jest prawdą. W firmie pracuje od kilku lat, mam umowa o pracę, jasny system premiowy, moje zaangażowanie zostało docenione awansem. Nie spotkałam się z sytuacja, ze któryś z pracowników narzekał na firmę, wynagrodzenie itp. jeśli realizował cele i rzetelnie podchodził do pracy. Oczywiście zwolnienia zdarzają się ale dotyczy to pracowników, którzy myślą, ze prześlizgną się z miesiąca na miesiąc, odbębniając 8 godz. za biurkiem. Lody stopniały, to nie jest miejsce dla „słabeuszy”, liczy się biznes. @Marta pytasz o zalety pracodawcy, można wymieniać długo. Jeśli jesteś ambitną osoba dostajesz możliwość rozwoju zawodowego, wystarczy komunikować o chęciach. To elastyczny pracodawca, otwarty na dialog, który podaje ci rękę w razie potknięcia.

@My tu pracujemy, możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy i zatrudnieniu w firmie Clever Frame International? Z Twojej wypowiedzi można wnioskować, że pracujesz w tej firmie i jesteś zadowolony/na. Jakie zalety tego pracodawcy możesz wymienić? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych i wynagrodzeń? @CF, Ciebie również zachęcam do dłuższej wypowiedzi na temat tego pracodawcy. Każda merytoryczna i rzetelna opinia jest mile widziana na forum.

M

Przyszły pracowniku - omijaj z daleka (zero benefitów i awansów) Przyszły kliencie - zastanów się dwa razy nim wydasz majątek (inni mają taniej i lepiej)

Kol
@M

„M” brzmisz jakbyś tutaj nigdy nie pracował/ pracowała. Same bzdury. Zazdrość, zawiść?

Brawo My
@M

Czyżby kolejny raz konkurencja pozostała w tyle, o jak nam przykro...

Wiola
@M

Potwierdzam. Firma z aspiracjami do bycia korporacją ale prędzej padnie niż cokolwiek z ich aspiracji stanie się prawda.

My tu pracujemy
@Wiola

Wiola, kto naopowiadał Ci takie historie. Korporacje to zimne pozbawione uczuć i wyrozumiałości organizmy. Skoro tak to widzisz, to nigdy nie poznałaś naszej firmy i powtarzasz opowieści od osób, które na pytanie: jaką wartość tutaj wniosłeś/aś, nie będą miały zbyt wiele do powiedzenia, ale na tym forum wylewają wszystkie żale, które są odbiciem niepowodzeń osobistych. Wiola, popatrz w górę tam zawsze świeci słońce (nawet jak są chmury)...

Wiolka
@My tu pracujemy

Gdybym nie miała co robić to bym codziennie tu siedziała i odpowiadała na komentarze a widziałam i słyszałam wystarczająco dużo rzeczy :)

CF
@Wiolka

Ok, czyli weszliśmy już na poziom portali plotkarskich, to my już dziękujemy. Wiola poszukaj sobie nowej pracy to szybko zapomnisz o starej...

Janusz

Dziwne bo ja słyszałem., że to bardzo dobra firma

Piszecie na forum pozytywne komentarze, to bardzo dobrze świadczy o pracodawcy. Piszecie jednak bardzo ogólnie i takie komentarze nie mówią zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy. Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Wiecie jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Jak z możliwością rozwoju zawodowego, czy firma praktykuje awanse wewnątrz firmy?

Tomasz

Hej! Współpracuję z firmą od 2014 roku, jedno co mogę powiedzieć to pełen profesjonalizm. obsługa klienta zawsze pomocna. Rozbudowaliśmy system dość mocno, bez wątpienia produkt jest inwestycją na lata. Spełnia swoje zadanie a to się dla mnie liczy.

Bolo

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

m

Pracuję w Cleverze od kilku lat. Fajne miejsce, jasny system wynagrodzeń. W grupie wiele kreatywnych działań. Generalnie polecam.

Moja wymarzona praca
@m

Ja też. Jestem wdzięczna zarządowi firmy za życiową szansę, jaką jest najlepsza praca mojego życia. Już nigdy nigdzie nie będzie tak wspaniale, bo ta wybitna atmosfera jest niepowtarzalna.

Justyna

Taka cisza na forum od jakiegoś czasu czy to oznaka dobrej pracy?

Moja wymarzona praca
@Justyna

Wspaniale się pracuje, wybitne miejsce. Kocham tu być.

@anonimowo opinie mogą znikać na tym forum tylko w sytuacji gdy łamią regulamin serwisu. @m na jakim stanowisku obecnie pracujesz? Jasny system wynagrodzeń uwzględnia premię? Posiadasz wiedzę na temat obecnych i przyszłych rekrutacji w Clever Frame International?

m
@Marta

Zajmuje się rozwojem rynków zagranicznych. Kasa się zgadza. W Firmie dużo się dzieje, więc nowych pracowników tez szukają. Ciekawe projekty i dobra atmosfera. Szczerze nie rozumiem niektórych komentarzy...

Zostaw merytoryczną opinię o Digital Display System - Wrocław

Digital Display System
3.5/5 Na podstawie 66 ocen.

Digital Display System