Netsecure Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Netsecure Sp. z o.o.

ng 2010-06-14 18:05
fajna robota tylko za marne pieniądze.
gosc 2010-10-08 11:24
ten Wasz szef nigdy nie byl chetny zeby płacić... a to to samo co w Warszwwce? Właściciel(usunięte przez administratora)
ktoś 2011-01-21 11:47
NIE polecam , jak chcecie stracic nerwy to sie zatrudnijcie , a jesli juz sie zatrudnicie to pilnuje aby wszystko z Panem(usunięte przez administratora).mieć na papierze z terminem wyplaty.

Pozdrawiam
darek 2016-04-21 23:58
Głównym celem Netsecure jest dostarczanie rozwiązań bezpieczeństwa IT (antywirusy, firewalle, rozwiązania VPN, UTM, szyfrowanie, ochrona przed spamem i inne.). to dobra firma, ale rzadko szukaja osób do pracy, brak w niej rotacji.
gosc 2017-07-08 20:24
Dobra firma śmiech na sali. Umowa o najniższą krajową, trzeba się upominać by zapłacili. Szef MB obiecuje podwyżki premie itp, i obietnice to jedyne na czym poprzestaje. Jak by mogli to najchętniej za darmo by przyjęli do pracy. W dodatku wszelaka różnica zdań nie wchodzi w grę. Czasami zaplanowane jakieś zadania zostają nagle zmienione, jak coś się upomni że miało być inaczej to uzyskuje się odpowiedź "czy masz coś do tego". Sorry ale nie tak się postępuje z pracownikami. Szczerze to gorąco odradzam. Jak ktoś nie chce sobie psuć nerwów.
Zostaw swoją opinię o Netsecure Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netsecure Sp. z o.o.