OSK ZRYW

Opinie o OSK ZRYW

kursant 2015-12-04 12:16:37
Szef zrywu ma na nazwisko cygan, i to nie jest przypadek...
Gdy zadzwoniłem się zapisać na jazdy usłyszałem:
"Cygan mi nie płaci, więc może mieć pan problem z zapisaniem się na jazdy"
Marick 2015-12-09 12:27:20
Ja nigdy więcej bym już tam nie poszedł. Spróbowałem raz - wszyscy instruktorzy są w porządku ale każda rozmowa z szefem "cyganem" doprowadzała mnie do nerwicy, nic nie da się ustalić - przestrzegam przed tą firmą.
Instruktor 2015-12-12 21:05:20
Właściciel szkoły "Zryw" Tomasz C. to oszust, żeby odzyskać pieniądze za pracę w prosty sposób trzeba skierować sprawę do sądu i oszustowi miękną nogi i już taki twardy nie jest.
Marek 2015-12-15 11:15:58
ja się nie zgadzam z powyższymi komentarzami. W listopadzie skończyłem kurs w zrywie i tak się składa że jeżdziłem z p. Tomaszem. Było wszystko profesjonalnie i terminowo. Żadnych niedomówień. Polecam wszystkim chętnym. Wczoraj zdałem egzamin - za pierwszym razem!
kamil 2015-12-28 00:02:32
Było git w kwietniu
slaw 2016-01-12 07:52:20
byłem instruktorem w tej szkole - naiwnych potencjalnych kursantów ostrzegam że w właściciel oszukuje i dobrzy instruktorzy uciekają a ewentualnych instruktorów ostrzegam że podejmując tam pracę będą pracować za darmo (dla mnie Cygan wisi kasę )
anders 2016-01-12 22:47:25
Witaj
Ja tez tam pracowalem i tez mi wisi troche kasy... moze jakies spotkanko i ustalenie planu zeby oddal nasze pieniadze?
pozdrawiam
anders 2016-01-17 14:33:55
Sprawa już trwa parę lat i nawet sądy sobie nie radzą...
slaw 2016-01-20 08:10:41
ja dość długo próbowałem wyciągnąć kasę od Cygana i dałem se spokój bo nie ma szans i szkoda czasu bo ciągle jadą na minusie a nowych naiwnych instruktorów opłacają małymi zaliczkami z pieniędzy kursantów którzy jeszcze nie rozpoczęli kursu ,wiem że w tej branży jest ciężko i koledzy instruktorzy podejmują każdą pracę mając nadzieję na przetrwanie ale mimo to ZRYW zdecydowanie odradzam bo tam nie ma szans na jakiekolwiek wynagrodzenie żal też naiwnych kursantów skuszonych niską ceną a jakość szkolenia żadna - kursancie lepiej zapłać kilka stówek więcej i znajdz pożądną szkołę . dochodzących swoich roszczeń oszukanym instruktorom życzę powodzenia .Anders daj znać jak Ci poszło
byłe 2016-01-26 22:27:20
czyli u cyganka nic się nie zmieniło, dalej oszukuje...
WWW 2016-02-03 15:02:05
UWAGA NA TEGO OSZUSTA! GOŚĆ JEST ZWYKŁYM ZŁODZIEJEM!!! BRAK KONTAKTU, PRZEKŁADANIE JAZD, BRAK ZGŁOSZENIA DO WORD. SPRAWA TRAFI DO SĄDU!!! A NAJLEPIEJ BY BYŁO BEZ SĄDU - PO MĘSKU. . .
P.S CZY KTOŚ TU OBECNY ZGŁASZAŁ SPRAWĘ NA POLICJĘ, DO SĄDU ETC.....???
IWar 2016-02-03 15:50:02
Witajcie! Ja zgłaszam sprawę na policję, on teraz będą przygotowywać rozeznanie i zbierać dowody, następnie trafia to do prokuratury!!!!! Przy takiej ilości mamy szanse na odzyskanie kasy. Ja zostałem perfidnie oszukany! jeżeli ktoś jest chętny podjąć współpracę proszę o kontakt!
IWar 2016-02-03 15:50:54
kur 2016-02-07 00:14:05
Moim zdaniem maja dobra szkole, szef jest fajnym czlowiekiem, w tych czasach wszyscy maja problemy finansowe. Proponuje wyjasnic problemy. Odbylem kurs, egzamin i jestem zadowolony
kur 2016-02-07 00:16:39
Wściekły Misza 2016-02-11 01:24:53
Kiedy Ja zgłosiłem sprawę na policję związaną z oszustwami jakich dokonał Pan Cygan powiedzieli żebym poszedł z tym do sądu. Może dałem im się zbyt łatwo spławić ale poszedłem do 2 sądów - w internetowym powiedziano mi że sprawa nie jest oczywista, natomiast w rejonowym sprawa jest w toku i nie było jeszcze żadnej rozprawy, a sytuacja trwa już prawie.... 2 lata od kiedy zacząłem ten "kurs". Nie wiem czy kiedykolwiek odzyskam swoje pieniądze ale najbardziej chciałbym żeby ten człowiek przestał wszystkich wokół oszukiwać, nawet komornik z sądu powiedział że ma na niego już kilka wygranych spraw tylko że jemu zasadniczo nie ma co zabrać! A sam Cygan powiedział mi kiedyś w twarz, że mogę go sobie pozywać do sądu "TAK JAK WSZYSCY INNI" a i tak pieniędzy nie odzyskam. Gęba tego złodzieja powinna wisieć na wszystkich słupach w okolicy z podpisem Z TYM TYPEM NAWET NIE ROZMAWIAJ :/
Ilość straconych na niego nerwów już dawno przekroczyła wartość długu z odsetkami.
Kamson 2016-02-16 06:40:13
Moja zona niestety tez tam jezdzi. Jestem chetny spotkac się z nim oko w oko. Niech odda kase.
Kamson 2016-02-16 06:42:25
Jestem tego samego zdania o 3 tyg ni odbiera telefonow. Kiedy i gdzie go namierzamy
Sasza 2016-02-16 13:21:24
Tego gościa to już nawet w biurze nie ma - po raz kolejny w ciągu kilkunastu miesięcy zmienia siedzibę, a nawet kiedy jest gdzieś otwarta to i tak prawie go tam nie ma - ode mnie telefonów też już nie odbiera od tygodni
jdawe 2016-02-16 15:18:41
Piszcie żeby się dogadać. Da się.
eLKA 2016-02-16 20:55:31
Witam, mam podobny problem. Kompletny brak kontaktu ze przedstawicielem firmy Zryw. Telefon milczy.....
kur 2016-02-17 00:58:45
Czlowiek ma problemy, postarjmy sie porozmawiac z Nim normalnie , a nie jak kryminalisci,pozdrawiam.
anders 2016-02-17 20:10:35
proponuje nie wyciągnąć wtyczkę od internetu...
krzych 2016-02-17 21:39:15
ja też uważam że trzeba na spokojnie. Ja zrobiłem tam kurs i jeżdziłem z szefem i jest spoko gość. To że ma jakieś problemy to nie znaczy że w taki sposób należy go traktować... Ja nawet gdy Zryw ma problemy bardzo ich polecam każdemu chętnemu
Łukasz 2016-02-17 23:25:45
Bezdomni też są w ciężkiej sytuacji a zasadniczo nie okradają innych.
Mariusz 2016-02-18 17:44:59
W dniu dzisiejszym pojechałem do biura na Bemowie. Biuro nieczynne a przed lokalem wisi kartka na szybie "wynajmę" z podanym numerem kontaktowym.

Zadzwoniłem i porozmawiałem z właścicielem lokalu, okazało się ze także jest winien $$$ i wypowiedział umowę najmu.

Właściciel "Zrywu" zniknął jak kamień w wodzie....jakiś pomysł?
a 2016-02-19 09:59:55
a sa gdzies zajecia teoretyczne? Bo ja zaplcilem za caly kurs i nawet pokwitowania nie mam. a wlascciel paw.25 powiedzial ze sam nie moze sie z nim skontaktowac zeby mu klucze oddal
kursant 2016-02-19 16:39:43
Dzwońcie na nr firmowy po 20 tej w tygodniu. Ma chłopak swoje problemy ale ja z nim rozmawiałem i się bez problemu dogadałem
ola 2016-02-19 17:21:16
Mi też udało się dodzwonić. Porozumiałam się bez problemu i wyjeżdżam ostatnie godziny. Może mniej heytu a więcej zrozumienia
Maćko 2016-02-23 21:25:39
Zdecydowanie nie polecam. Setki obietnic oddzwonienia, zerowy kontakt. Instruktor powiedział, że więcej nie jeździ, bo nie dostał wypłaty - trochę pojeżdżone z Cyganem, ale w połowie jazd mnie olał i nie odbiera telefonów. Pisze tylko sms z obietnicą oddzwonienia lub odbiera, mówi że oddzwoni i nigdy tego nie robi. NIE POLECAM!
kursant 2016-03-02 12:09:44
Terio przeszedlem z panem Longinem wszystko ladnie wytlumaczyl, jazdy mialem z panem cyganem. Wieczne przekladanie i nie odbieranie telefonow. Yo jest zwykly oszust wyjezdzilem 20 godzin i koniec kontakt sie urwal. Zawiadomilem policje i czekam. Pozniej szperajac bardziej w tej sprawie sprawdzilem profil pkk ktory jak sie okazalo nie zostal wyjety z bazy przez cygana. Tak wiec w mojeje sytuacji zaplacilem za ksiazke, teorie i 20 godzin jazd ktore okazaly sie fikcja. To jest zwykly oszust ktory kombinowal juz tak w Łodzi Braniewie a teraz w warszawie.
Bemowo 2016-03-03 18:59:45
Chętnie dołącze do tej sprawy
kursant 2016-03-08 13:46:44
Absolutnie nie polecam. Dwa miesiące nie mogę się dodzwonić do Cygana. Co zrobić? A przyszłych kierowców zdecydowanie namawiam do szukania innej szkoły! ja żałuję!
kursant 2016-03-12 20:00:38
Prosze o info osoby poszkodowane na maiqla winko6@op.pl możnaby bylo sie spotkac i jakos ogarnac temat moze razem cos wymyslimy. Patrzac na postepy policji to raczej sie nigdy nie doczekamy jakich kolwiek postepow. Moze udaloby sie nam cos zdzialac na drodze ccywilno-prawnej.
Wrukwiony 2016-03-15 18:51:13
Namierzony zaint proszę o info
zaint 2016-03-16 12:38:49
Co znaczy namierzony? Jakiś progres w tym temacie? Dziękuje za info.
kkk 2016-03-31 10:22:44
Witam,
zapraszam wszystkich do grupy na fb! OKS ZRYW - Cyganerka i oszuści
Wyksyhydu 2016-04-06 01:34:54
Chętnie omówiłbym ten temat że podjąć kroki
Przemyslaw 2016-04-06 10:08:46
Panie slawku. Proszę o kontakt ( usunięte przez administratora ) pozdrawiam Przemek
Przemyslaw 2016-04-07 09:56:49
Wszystkich poszkodowanych proszę o kontakt telefoniczny:
Łukasz K 2016-04-09 21:11:12
Administrator usuwa numery telefonu ale chętnie bym porozmawiał z Panem , Panie Przemysławie. Mój adres email to: wyksyhydu@gmail.com
karollala 2016-04-13 19:16:45
a może by tak pozew zbiorowy? mi też kasę wisi...
oszukany 2016-04-14 14:07:29
wszytskich oszukanyc prosze o kontak na maila: winko6@op.pl prosze od razu podac nr tel. z kilkoma osobami oszukanymi mam kontakt orz pewne informacje ktore udalo mi sie ustalic.
bred 5 2016-04-18 01:43:46
Administrator robi slusznie usuwajac nr. telefonòw. Przegladajac wszyskie szokujace wpisy, moim zdaniem to sie nazywa " wygryzanie konkureta z rynku", WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!
algi 2016-05-04 14:54:51
Czy coś wiadomo?
Paldi 2016-08-16 22:28:27
Pieniadze wziol a co z kursem jak namiezyc goscia??
KLA 2016-10-09 00:17:20
Przepraszam że piszę ale Pan Tomasz C mnie oszukał bo nie mogę karty godzin wyjezdzonych odebrać i chce zgłosić sprawę na policję zgłości tylko muszę chociaz jednego instruktora odnaleźć może Pan mi pomoze
feel 2016-10-09 18:42:08
Ważne dla mnie jest to, że atmosfera każdemu odpowiada.
Kam245 2016-11-15 08:43:59
Witam. Zalatwiam sprawe z cyganem przez prawnika -(moj znajomy) twierdzi ze na 100% komornik wejdzie. Sprzeda nawet mieszkanie ale nam odda.
Jesli ktos chce odrzyskac kase z odsetkami to smialo piszcze na meila.
Warunek jeden nie moze byc pozniej niz 3 lata.
Poprzez meila wiecej instrukcji.
Wazne info. Nic nie placicie dopiero po wygraje sprawie (bez wizycie w sadzie), ale po odzyskanej kasie. kam245@poczta.onet.pl
Kam245 2016-11-15 08:44:43
Jesli ktos chce odrzyskac kase z odsetkami to smialo piszcze na meila.
Warunek jeden nie moze byc pozniej niz 3 lata.
Poprzez meila wiecej instrukcji.
Zostaw swoją opinię o OSK ZRYW - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OSK ZRYW