staco

Niepołomice

Opinie o staco

anonim 2011-09-28 21:24:17
Firma w porównoniu z innymi fabrykami to ORZEŁ w przemyśle ciężkim -młody może się czegoś nauczyć zgodnie z nowymi trędami technologicznymi , a stary ma poczucie stabilizacji. BHP i stała kadra OK ,płace 2x większe niż w fabrykach gdzie pracują najmici zatrudnieni w firmach pośredniczących naborem pracowników | inajczęściej praca na telefon , i umów krótko terminowych np. 1-dniowych itp... | fabryka daje rónierz możliwośc zarobkowania za EURO --godna polecenia ale trzeba pracować bez markowania bo starej kadry nie oszukasz !!!
anonim 2014-09-01 17:17:18
Czy moze ktoś coś nowego napisać o tej firmie?
Stacoo 2016-03-23 19:32:50
A jak spisuje się utrzymanie ruchu na hali ? Czy jest multum prac ? ?Ponieważ słyszałem że są przyjęcia na tokarza ? Czy warto się pytać o pracę w tej branży ? Jakie są zarobki ?
addy 2016-04-24 17:02:48
nie widziałem ofert pracy dla fizycznych @Stacoo, nie wiem skąd masz takie informacje? firma poszukuje informatyków
Zostaw swoją opinię o staco - Niepołomice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie staco