Opinie o Gamet Sp. z o.o. w Wrocław Łagiewnicka 9

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gamet Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gamet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamet Sp. z o.o. w Wrocław Łagiewnicka 9

Xyx Nowy wpis

Cześć Wam wszystkim jak się pracuje tam u was we Wrocławiu? Taki sam (usunięte przez administratora) jak w Toruniu i brak dyscypliny i zainteresowania jak w Chełmży? Też macie takich cymbałów jako mistrzów i kierowników? Też u was zwalniają?

juzek Nowy wpis
@Xyx

to nie ta girma Gamet sp zoo ma tylko siedzibę we Wrocławiu tu nie produkuje sie klamek

Jak dużo osób pracuje w Gamet Sp. z o.o.?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Gamet Sp. z o.o.?

W Firmie maja miejsce sytuacje w, który zarząd hali podejdzie do pracowania i pozwie prost. „Szybciej, szybciej, szybciej”. Zatrudniają się tej firmie trzeba mieć na uwadze fakt, że już zdarzyły się sytuacje, których zarząd hali z premedytacja odmówił pracowanikowi przysługującego urlopu.

Aplikowałeś do firmy Gamet Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Master blaster

Witam wszystkich pracujących aplikujących zwolnionych i emerytów. Więc tak proszę o informacje, chodzi mi o fotografie które były robione w przedziale lat 2004 do 2008 w firmie Gamet w hali produkcyjnej, starej, nowej ogólnie co kto ma. Kwestia wypadku przy pracy a właściwie dwóch, na produkcji jednego i tego samego detalu. Zdjęcia potrzebne do tego że każda prasa hydrauliczna stała w płytkim korycie z blachy w której był olej z racji nie szczelności i awaryjności niektórych starych pras, tam zawsze był olej a prasy niektóre były z lat nawet 60tych. Jeśli ktoś pamięta jacka który naprawiał chłodnice w motorach obok tej hali i brygadzistę ksywa gipki to niech napisze na (usunięte przez administratora) wszystko z małej. Pozdrawiam Wszystkich i trzymajcie kciuki za walkę o odszkodowanie.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Gamet Sp. z o.o.?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Gamet sp. zoo? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Taki jeden

Są zwalniani tzn. nie mają przedłużanych umów gdyż zakład przyjmuje tylko poprzez agencję, teraz gdy nie ma pracy to zostają zwolnieni w pierwszej kolejności a gdy minie Ci okres chyba 18 miesięcy to po prostu Ci podziękują bo nie dostaniesz od nich umowy na zakład.

KFC

Odpowiedź jest bardzo prosta, po dłuższej współpracy jedyne co firma może zaproponować to niskie wynagrodzenie, brak premii, oraz wykorzystywanie na każdym kroku. Zatrudniając się na stanowisko CNC, już z góry możesz dopisać sobie "człowiek od wszystkiego" gdyż jak nie ma pracy, to ludzie są wysyłani sprzątać parking firmy, czy wykonywać inne czynności niezwiązane z stanowiskiem pracy. Z góry nie polecam :).

Jakie są warunki płacowe dla operatorów CNC w tej firmie??? Czy operator programista CNC CAD CAM świeżo po kursie miałby tam szansę na przyuczenie? Czy są jakieś możliwości nadgodzinowe ????

Renata

operator cnc musi miec jakis papier o szkoleniu na to stanowisko czy wystarczy miec doświadczeznie w pracy w innej firmie i zostanie się przyjętym ?

Taki jeden
@Renata

Wystarczą chęci do pracy na tym stanowisku W tej firmie nawet kobiety są brane aby wciskać tylko guzik Oczywiście po "szkoleniu" przez innych pracowników nie otrzymujesz żadnego pisma, jedyne co to sobie w CV możesz wpisać bo na umowie będzie stanowisko operator cnc

Johny

Witam. Szukam nowego miejsca zatrudnienia, więc weryfikuję oceny pracodawców. Mam nadzieję, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Wrocławia. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Gamet? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Ale co najważniejsze czy jest kantyna z tanimi obiadami? Mieszkam sam więc nie gotuję w domu. Pozdrawiam Johny

mr.T
@Johny

Nie gotujesz nie jesz, kantyny z obiadami nie ma, jedynie to co sam przyniesiesz.

Przemysław

Cześć. Ogłoszenie firmy na operatora CNC było na olx. W ogłoszeniu informacji o wymaganiach, brak informacji o korzyściach. Podane min brutto jakie oferują. W ogłoszeniu informacja aby wysłać CV wraz z oczekiwaniami finansowymi. Dzwoni miła Pani i zaprasza na rozmowę. Po rozmowie sms z adresem firmy. Na rozmowie jedna osoba. Szybko i konkretnie, pytania o CV. Brak pytań o rysunek techniczny. Na koniec rozmowy informacja że 3-mc okres próbny na umowie zlecenie. Plusik że można było zobaczyć park maszynowy. Plusik za informację zwrotną, następnego dnia dzwoni i mówi że nie są zainteresowani.

obiezyswiat
@Przemysław

serio proponuja umowe zlecenie na okres próbny?

nowy
@Przemysław

Ja dostałem od razu umowę na okres próbny nie jest to prawdą,że umowa zlecenie to pisze ten stary pracownik cały czas Mr.T który został wyrzucony poszedł do konkurencji i czuje potzrebe źle przedstawić firmę w oczach nowych kandydatów.

Oliwia
@Przemysław

Dzień dobry Johny. Narzekać nie będę ale z drugiej strony zawsze mogłoby być lepiej. Jeśli idzie o obiady w pracy to doradzam firmę Atlas z Wrocławia. Zatrudnieni (wiem to od siostry, która jest tam zatrudniona) mają tam system informatyczny, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Działa to trochę jak Pyszne, tylko że jest taniej. Wybieraj pracodawcę mądrze. Oliwia.

Zobacz_uśmiech i bajki.

Byłem na rozmowie.Kandydowałem na stanowisko operator wypalarki laserowej i krawędziarki.Mam wyższe wykształcenie techniczne i doświadczenie na wypalarkach gazowych cnc, plazmych cnc, krawędziarce cnc.Znam rysunek techniczny, posiadam uprawnienia na wózek widłowy UDT wraz z doświadczeniem.Rozmowa ogólna.Zaproponowałem aby mi pan zadał pytanie techniczne dotyczące pracy, ale takie nie padło, więc nie wiem na podstawie czego jest wybór kandydata.Przejechałem na rozmowę pół Polski pociągami. Zajęło mi to 17 godzin ( w dwie strony) i kosztowało 180 zł, tylko po abym usłyszał kłamstwo,że otrzymam odpowiedź o wyniku rekrutacji.

kunatadol_tombolinu
@Zobacz_uśmiech i bajki.

Podobna sytuacja. Znam swoją wartość, doświadczenie na podobnym stanowisku jest, wiedza techniczna na dobrym poziomie w zakresie CNC, ale ekspertem w tej dziedzinie nie jestem. Rozmowa konkretna, uśmiechy, omówienie zarobków, a koniec końców żadnej odpowiedzi ze strony pracodawcy czy agencji mimo zapewnień. Na szczęście nie musiałem całego kraju przemierzyć aby mieć tę wątpliwą przyjemność rozmowy rekrutacyjnej w firmie GAMET.

Mr.T

Proszę sobie wyobrazić że w czasie 3 lat całe 100% pracowników ze stażem minimum 5 lat. odeszło, do konkurencji. Prezes to despota, bez szacunku i empatii dla pracowników. Poucinane wszystkie soziale, które kiedyś były na każde Święta no i premia, premię dostawało się zawsze. Jedyna możliwość to nauka, zacisnąć zęby i nauczyć się, to klucz do lepszych drzwi gdzie płacą w euro, sami piszą do mnie i wychodzą z ofertą rzędu 3000 euro netto miesięcznie. Ale praktyka ważna i umiejętności już nie papier ale to co potrafisz. Gamet traktować tylko jak wiatrołap do salonu, gdzie czeka coś lepszego. Pod tym kontem polecam.

Praca w Gamet

Praca jak najbardziej w porządku. Atmosfera bardzo dobra, zróżnicowane projekty, fajni ludzie, terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie. Kadra kierownicza wyrozumiała, przy odrobinie zaangażowania można być docenionym premią. Wszystko na bardzo duży plus.

Edyta
@Praca w Gamet

Oczywiście - Gamet jest przecież cenionym partnerem kooperacyjnym w kraju i za granicą w zakresie laserowego cięcia, wykrawania, gięcia blach oraz spawania i prac ślusarskich. No więc nic dziwnego, że dobrze się tam pracuje. Nie wspomniałeś nic na temat ewentualnego rozwoju zawodowego w firmie. Pracodawca Wam go umożliwia?

@Edyta

To opinia byłego pracownika ;)

Jarosław
@Praca w Gamet

Bardzo pozytywnie piszesz o zatrudnieniu. Widziałem na stronie pracodawcy https://gamet.eu/o-firmie/kariera/, że szukają lakiernika wyrobów, operatora maszyn do obróbki metali, operatora maszyn i urządzeń odlewniczych i mechanika-elektryka. Doradź jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna i czy jest kilkuetapowa?

@Edyta

Może jest ceniony, ale wcześniej był bardziej ceniony, bo robiliśmy stałe zlecenia dla takich firm jak KRONE, OTIS, ABW GmbH Automatisierung oraz wiele innych. Wszystko musiało byc super zapakowane w euro kontenery i na 100% jakościowo tip-top, a i tak czasami były zwroty, dzisiaj to oklep na ilość.

Mr.T

Drodzy czytający, policzcie dzisiejsze zarobki netto w Gamecie i przeanalizujcie. Ostatnie miesiące pracy na stanowisku ślusarz, dostawałem 1800 zł netto z groszami, praca na zgrzewarce a był to rok 2007.

Pan Ś

No było fajnie zygzakiem się wracało nie raz ze stacji fajni byli koledzy do szklanki nigdy się nie napracowałem nawet zanim nowe kierownictwo i mistrze przyszły i zaczęli wprowadzać swoje porządki to się można było w szatni w czasie roboty napić .na śniadanko szybciutko na stacje i oby do 14.00 A wieczorem to nikt nie pilnował nic się nie robiło . Dobre stare czasy .juz nikt tam nie pracuje same nowe leszcze nie pijące

Mr.T

2019 jest tylko pożal się Boże firmą gdzie można jedynie załapać bakcyla aby co kolwiek sie nauczyć.Niestety,w przeciągu 10 lat kosztem pracowników zakład się rozbudował i unowocześnił.Głodowe pensje za max wymagań,to obraz dzisiejszej firmy i nowego Prezesa (syna) który wprowadził system więcej za taniej.Nikt już dziś już nie pracuje od zmiany Prezesa to czas około 13 lat,wszyscy pracownicy których pamiętam z 2007 roku wynieśli się z tego przybytku wyzysku i oszustwa które jest celebrowane pod każdym i na każdym kroku.Na palcach jednej ręki można policzyć osoby które jeszcze pamiętają 2004 rok.Osobiście mogę tylko napisać że kasę z premią i ewentualnie troszkę nadgodzin,z 2006 wypłata moja wyniosła 1800 z hakiem,więc przepaść finansowa jest potężna,nie było kamer,człowiek pracował bez stresu i na luzie. Atmoswera była przednia i po pracy po 14,zawsze się zbieraliśmy aby uczcić dzień obok stacji .Nie raz i nie dwa zygzakiem wracało się z pracy,każdy się szanował i szanował innych.Nikt nie donosił i chętnie nawet pomógł.Czas był taki że aby dostać pracę w Gamecie,rok CVki wysyłałem i się przypominałem,ale to była lux praca,nie to co dziś.Nie liczcie na nic teraz,może być jeszcze gorzej,traktować jak sprężynę do lepszej pracy.Duże albo nawet bardzo duże możliwości aby zaznajomić się z maszynami i nauką. Polecam pod tym kontem.

@Mr.T

Dzięki za konkretną opinie, wiele ona wyjaśnia. Pozdrawiam. 3maj się i nie daj się skunksom

abcde

Jaka obecnie panuje atmosfera w firmie na produkcji? Czy jest dalej tak jak w opiniach z lat 2014, gdzie pełno "(usunięte przez administratora)", a stary z doświadczeniem pracownik jest bez szacunku i pieniędzy. Jest to dla mnie dość istotne gdyż szukają Operatorów Obrabiarek Regeneracji Kokil i CNC. Podana stawka to 3500 - 4300zł brutto i ewentualnie mógłbym wziąć tą firme pod uwagę a mam doświadczenie z podobnymi maszynami. Z góry dziękuje za informacje od pracowników.

@abcde

Mała pomyłka literacka z mojej strony: chodzi o operatora CNC a nie Obrabiarek Regeneracji Kokil a proponowana stawka to 3500 + premia i tu zapytanie ile taka premia może wynosić i czy jest realna a nie że tylko dla swoich

Basia J.

Byłam na rozmowie u mnie było ok.Też miałam wrażenie ,że krótko ale bardzo konkretnie i uczciwie przedstawiona oferta pracy wraz ze stawką i opisem stanowiska.Powiedzieli,że dadzą odpowiedz i dali co dzisiaj to żadkośc wsród firm które w ogóle się nie odzywają.

Miśka

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Asystentka/pracownik biurowy. Opiszę szczegółowo przebieg tej pseudo rozmowy kwalifikacyjnej. Rozmowa odbyła się z Panem Prezesem firmy, trwała 5 min (osoba która była przede mną była dokładnie tyle samo w gabinecie Pana prezesa). Pierwsza rzecz, która bardzo mnie zdenerwowała to fakt, że w ogłoszeniu nie było informacji, że praca jest na umowę na zastępstwo (na 2 lata)- a na rozmowie pierwsze co to można było usłyszeć taka informacje. Takie rzeczy powinno się pisać w ogłoszeniu, bo wiedząc , że to praca na zastępstwo wcale bym nie wysłała CV. Kolejna kwestia to brak możliwości zaprezentowania swojej osoby, Pan mówił tylko sam, czytał wszystko z mojego cv i jak sam stwierdził mam doświadczenie pasujące do profilu osoby której szukają. Jedyne pytanie jakie usłyszałam to pytanie o oczekiwania finansowe. Pan Prezes podkreślił też , że nie ma czasu na te rekrutacje, że chciałby jak najszybciej je zakończyć i wybrać już kogoś. I po tym stwierdzeniu podziękował mi za rozmowę. Nigdy nie byłam na tak nieprofesjonalnej rozmowie, brak szacunku do kandydata poprzez utajenie informacji o rodzaju zatrudnienia (brak w ogłoszeniu) oraz czas trwania rozmowy kwalifikacyjnej to jakaś kpina. W każdym podręczniku do HR jest informacja, że rozmowa kwalifikacyjna powinna trwać nie której niż 15 min, ze względu na szacunek do kandydata i poświęcony czas na dojazd. Po kilku godzinach otrzymałam wiadomość SMS (z błędem) , że nie są zainteresowani podjęciem współpracy ze mną. Na przyszłość - jak się nie ma czasu na prowadzenie rekrutacji i nie ma się w tym żadnego doświadczenia to może warto zlecić rekrutację zewnętrznej firmie z branży HR , żeby została przeprowadzona rzetelnie i z szacunkiem do kandydata.

właśnie miałam aplikować
@Miśka

dzięki za info

Negatywnie zaskoczona
@Miśka

Dziękuję za Twoją opinię - pomogła mi szybko zrezygnować z pomysłu o aplikacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Gamet Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Gamet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gamet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamet Sp. z o.o.?

Gamet Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 134 ocen.

Gamet Sp. z o.o.