logo Eden Springs Sp. z o.o.

Eden Springs Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Eden Springs Sp. z o.o.

edenik 2011-09-28 18:33:33
Ciekaw jestem co po dzisiejszym zwolnieniu grupowym będą robiły te wszystkie osoby którym powiedziano do widzenia. Poleciało ponad 30 osób dziś już nie liczę tych które same powiedziały firmie pa pa i tych których w przeciągu ostatniego miesiąca zwolniono. Powód kiepska sytuacja firmy ale najśmieszniejsze jest to że zwolniono bogu ducha winnych ludzi (słabe wyniki pracy). Rozumiem to w przypadku handlowców OK można się doczepić o wyniki ale pozostali to co. Nie wiem kto podejmował decyzję ale według mnie poleciały nie te osoby co trzeba włącznie ze mną. Większość to pracownicy niskiego szczebla a firma na okrasę pozbyła się kilku pozycji ze średniego szczebla ale mi pocieszenie a najśmieszniejsze że największe głąby zostały i się teraz cieszą. Cóż mogę napisać o Eden zastanów się gdzie chcesz pracować praca według procedur które są durne, atmosfera ciężka jeden na drugiego donosi a mistrzynią jest [usunięte przez moderatora]. Kobietka nadaje na wszystkich łącznie ze swoją szefową [usunięte przez moderatora] a raczej [usunięte przez moderatora], dla wszystkich jest miła i sympatyczna ale nawet nie wiesz kiedy a już odpowiedni ludzie wszystko wiedzą. Dyrektor zależy który ogólnie się z nimi nie ma styczności no chyba że tak jak dziś ciebie zwalniają. Zostało po 2 handlowców na miasto także życzę powodzenia, reszta zwolniona albo sama uciekła a od nowego roku będą przyjęcia tylko ciekaw jestem na jak długo bo przy tym zarządzaniu kierowników średniego szczebla znowu będzie tak samo jak teraz. Ogólnie nie polecam
ph 2011-09-30 20:28:05
Firma dba tylko o najwyżej postawionych pracowników, niezależnie od tego w jakie problemy ją wpędzają. Niższy szczeblem pracownik nic dla firmy nie znaczy. Z powodu bardzo słabego sezonu letniego zaciskają pasa kosztem ludzi, zwalniając na oślep zarówno tych, którzy nie sprzedają dobrze, jak i tych, którzy sprzedają świetnie. Nie liczą się ze stażem pracy pracownika, ani z jego osiągnięciami i zdobytymi świetnymi klientami dla firmy. Pierwszym kryterium do zwolnienia jest zwolnienie lekarskie. Drugim - nie wyrabianie zawyżonych targetów.

Inna sprawa, że w firmie panują złodziejskie kryteria wynagradzania, Systematycznie poprawiane w aneksach do umowy o pracę - na gorsze dla PH. Najpierw dają, a później zabierają prowizję za podpisaną umowę, gdy ta - nie z winy PH zostaje przez klienta zerwana, lub gdy klient nie opłaci trzech faktur. Efekt jest taki, że nawet cudem wyrabiając target miesięczny, na koncie możesz zobaczyć samą podstawę 1300 z groszem netto, bo zabiorą ci prowizję za umowy, które spadły. Poszukiwanie klienta to loteria i łut szczęścia, bo rynek jest nasycony, a Eden dbając o markę ma najwyższe ceny wśród konkurencji. To tyle w skrócie. Pracując tam, czujesz się jak śmieć.
ph1 2011-11-15 13:14:32
Ten sezon faktycznie musiał być słaby, nie dość że Eden pozbył się swojej siły napędąwej czyli PH to na dodatek na nich waśnie chce powetować swoje straty finansowe, obciążając ich naprawą swojej floty samochodowej. Każdy z PH zwolnionych otrzymał list z zawiadomieniem że Eden obciąża go kwotą 500, 750 zł za niezgodne użycie pojazdu służbowego ze sławnymi procedurami.
Jak takiej firmie zaufać, drogi czytelniku potraktuj tę info jako przestrogę aby z tą firmą nie mieć nić do czynienia bo i tak Cię [usunięte przez moderatora] na kasę.
dar edenu 2016-03-21 18:21:25
nędza nędza
Ponier34 2016-04-24 15:11:43
Jasne, że to może być dobra opcja @guzpik. Teraz szukają przedstawicieli handlowych. Mi się podoba ta oferta na Warszawę. Oferują samochód służbowy, telefon komórkowy i inne niezbędne narzędzia pracy a także umowę o pracę oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników sprzedaży.
Zostaw swoją opinię o Eden Springs Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eden Springs Sp. z o.o.