Mariusz Działakiewicz

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Mariusz Działakiewicz

anonim 2011-09-28 17:13:38
Pragnę ostrzec przed tym kucharzem, poniewaz otrzymałem od niego w restauracji przygotowane danie , a w środku pod panierką duży kawałek zwiniętego i sprasowanego papieru toaletowego. Za ten numer został wyrzucony z hotelu i nie zamierzam z nim już nigdy współpracować.
J 220 2013-05-05 17:46:06
[usunięte przez moderatora] A PAN MARIUSZ DZIAŁAKIEWICZ TO BARDZO DOBRY KUCHARZ . PROSZE PRZECZYTAĆ RECENZJE KRYTYKA KULINARNEGO Z KATOWICKIEGO LABIRYNTU
M.RZ 2013-06-18 17:42:42
Po drugie P.Mariusz Działakiewicz jest dobrym kucharzem , świetnie rozporządza kuchnią , współpracownikami, świetnie zorganizowany, itd dzieki niemu mamy super atmosferę aż chce się pracować .W ogóle jak anonim może oceniać skoro to znaczy że jes nikim pozdrawiam anonima Mariola.Rz
Cielak 2016-04-21 11:15:07
Mi się wydaje, że naprawdę można spokojnie oddać się w ich ręce, praca jest bardzo dobra, wyjątkowo dobrze jest.
Zostaw swoją opinię o Mariusz Działakiewicz - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mariusz Działakiewicz