Opinie o HENPOL w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie HENPOL. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w HENPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HENPOL w Warszawa

loko

Owszem, w Zielonce jest market Api, ale tu chodzi o firmę API Sp. z o.o. (KRS 302335) należącą do syna i córki (usunięte przez administratora)która w listopadzie/grudniu zmieniała nazwę (wcześniej Devpol 5), siedzibę (na Zielonkę właśnie), prezesa (usunięte przez administratora)i strukturę udziałowców. Coś musi być więc na rzeczy...

podwykonawca

Trzymaj sie (usunięte przez administratora) jakos tam bedzie .

mam Was

Czy to jest Dolina Weków ?

my

co to za okolica?

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
greg

działają już pod firmą API Zielonka , (usunięte przez administratora)

gosc

wcale się nie dziwie ze henpol upadł.mając taka rzeszę samych najmądrzejszych "majsterków" chowających się w cieplutkim baraku czy to przed upałem czy wiaterkiem. dostają pensje za nic nierobienie jedyną rzeczą którą robią to idą "na odbiór" z panem inspektorem pokazując przy tym swój poziom niby wiedzy .drudzy to pracownicy fizyczni henpolu . ten sam typ , aby się schować i przećwirkać dzień a dniówka sama wpada , robią tylko wtedy gdy p.(usunięte przez administratora)lub inny wpada na kontrole o tak wtedy to oni nawet powyłażą z ciepłych zakamarków. (usunięte przez administratora)

jeszcze pracownik
@gosc

Z twojej wypowiedzi wynika że jesteś właścicielem firmy lub jednym z majstrów , którzy nie dają umów o prace,oferują głodowe stawki ale stoją nad ludźmi jak (usunięte przez administratora)i zmuszają do wytężonej pracy aby jak najwięcej kasy poszło do waszych kieszeni.A co tyczy się Henpolu i pracowników fizycznych jeżeli nie znasz dokładnie tematu to głupot nie wypisuj.

gość
@jeszcze pracownik

Murowałem z pracownikami z Henpolu. Ja swoja część oni swoja na pytanie czemu tak wolno bez pośpiechu "pracują" jeden z nich odpowiedział mi że nieważne ile zrobi dziennie ważne aby rano podpisać listę obecności a robota się nie pali do jutra poczeka.I tak przez całe 2 miesiące .

kierownik budowy z Lublina
@gość

Gościu- jeżeli murowałeś z pracownikami Henpol Sp.z o.o. na jednym stanowisku pracy to napewno oni dawno już zapomnieli że murowali a Ty biedaku jeszcze się mordowałęś z kielnią.( chyba że byli to murarze /podróba/ tylko w ubraniach firmy Henpol Sp.z o.o !!!! )

kumaty

Jak to nie chce? Na stronie (usunięte przez administratora) jest oświadczenie !!!

1. Ratusz Wilanów jak już. 2. Prezes oznajmił, że do zwoleninia około 350 osób ( prawie wszyscy ) 3. Zarząd spółki Henpol złożył wiosek ( w piąte 13 grudnia ) o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej spółki. 4. Majątek wg Zarządu 102 mln a długi na 172 mln ( PLN ) 5. Pracownicy nie otrzymali jeszcze wynagrodzeń za listopad 2013r. 6. Bez komentarza

kolo

jak wiadomo z internetu to henpol zamyka działalnosc. Pracuje w tej firmie juz kilka lat i do tej pory było wszystko ok ale teraz upada. Dlaczego? Czyżby czas na emeryturę? Tyle ze j a nie mam wieku emerytalnego a prezes i owszem.

marry

Nawet na święta henpol nic nie dał dla pracowników? Wiadomo, czy zamierzaja ich wykupic, czy zamykaja po prostu dzialalnosc?

klops

Pisałem o upadłości parę dni temu to mi posta usunęli. Henpol padł, a za sobą pociągnie na dno wiele innych lubelskich firm. Nie płacili od miesięcy nikomu lub płacili jakieś ochłapy. Oj ciężka zima czeka wiele firm z branży. Ostatnią nadzieją jest to, że sąd odmówi uznania upadłości, a banki postanowią ratować Henpol i udzielić kolejnych kredytów. Ale szansa na to jest raczej mizerna bo już chyba nikt nie wierzy w Polaka.

devpol5 małymi kroczkami zmieniło się w API bardzo ciekawe, nieźle wykombinowane

AZ

Tragedia, czyli co można sobie pomarzyć o poborach z Henpolu za listopad, grudzień, styczeń,luty,marzec dodać odprawę za 2m-ce dodać urlop za 1m-c ? Ile to będzie ? Kasa ok. 8 m-cy x kilka tys.zł =...? Czyli prawdą jest że będą zwolnienia grupowe jeszcze w grudniu ?

jack

w ogóle nie jest mi ich żal jak widzę tą starą babę dyrektor z wilanowa to wcale sie nie dziwie że idą z torbami bufony zafajdane tak trzymać będzie na rynku lżej wesołych świąt dajcie popalić kurduplom

fff

może być.

greg

dobrze im tak,za takie traktowanie podwykonawców czuli się jak bogowie bo żyli z kredytu ,nosił wilk razy kilka ,jednych złodziei na rynku mniej

m

też słyszałem, że ogłosił upadłość, ale brak potwierdzonego info

podwykonawca

To prawda ,że henpol ogłosił upadłosc??

wynagrodzenie za listopad

witam mam pytanko wie ktos cos na temat wynagrodzenia za listopad jest szansa na odzyskanie dostanie wynagrodzenia za listopad

zainteresowany

Wie ktoś może coś na temat wynagrodzeń za listopad?

Zostaw merytoryczną opinię o HENPOL - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HENPOL?

Kandydaci do pracy w HENPOL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042