in-software

Poznań

Opinie o in-software

Kasia 2012-11-06 19:28:57
Jak to firma z poznania zarobki do kitu
Benia 2013-08-21 13:27:29
pracowałam w tej firmie w dziale cc, fajna atmosfera, super kierowniczka, i handlowcy są ok :) zarobki nie są złe to zależy od wyników jak ktoś pracuje to ma. Polecam firmę i zawsze będę ją mile wspominać :) POZDRAWIAM :)
Piter 2015-05-05 22:04:45
Omijać szerokim łukiem, obiecują 3000 uwaga brutto!!, a potem odciągają niezapłacone faktury,każą windykować 8 razy w tygodniu, dają w koszty amortyzacje, ubezpieczanie ,auta badania lekarskie naprawy, paliwo,wizytówki i wszystko co się da, marketing i odciągaj wszystko brutto a nie netto na koniec dostaje się najniższą krajową, na plus sam decydujesz ile pracujesz ale nadgodzin nie można zrobić bo zabierają premie, no i każą sprzedawać program za 10000 który nie jest wart swojej ceny, to samo można mieć za 2000
Mariusz 2015-07-04 00:53:39
Pracowałem w in-software w latach 2002-2007. Była to moja pierwsza praca jako programista. Sporo się tam nauczyłem: o jakości, o spojrzeniu na użytkownika, procesach. Świetna szkoła. W firmie panuje bardzo przyjemna, wręcz "rodzinna" atmosfera. Miło wspominam urodziny pracowników obchodzone na ogrodzie :-) oraz poniedziałkowe "statusy" gdzie mogliśmy wszyscy się spotkać. Szef p. (usunięte przez administratora) stawia ludziom wyzwania, dzięki którym uczymy się i rozwijamy. Miło wspominam ten okres mojej pracy. Pozdrawiam z Allegro, (usunięte przez administratora)aka 3MK :-)
Mariusz 2015-09-13 20:34:31
o jakich minusach mówisz? pracowałeś tam czy tylko zakładasz, że coś się mogło pozmieniać?
be wu er :) 2016-08-29 12:13:24
Pracowałem 2 lata jako handlowiec , praca ,,ok'' ok - trzeba pracować czyli robić swoje - realizować swoje plany.. wtedy wyniki są i kasa jest . Atmosfera w firmie extra !!!
Zostaw swoją opinię o in-software - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie in-software