Opinie o Zakład Karny w Herby

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Karny. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Karny na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Karny w Herby

Stażysta Nowy wpis

Z perspektywy stażystki polecam jako miejsce do zdobycia zawodowego doświadczenia oraz zobaczenia jak wygląda trudna praca w zakładzie karnym.

Ania Nowy wpis

To jest jakiś skandal w szczególności dwóch dowódców karateka i dowódca (usunięte przez administratora) Jakub bije tak żeby nie było śladów i i w takich miejscach żeby nie było widać na kamerach oni sami potrzebują terapii bo nie panują nad emocjami i nerwami a wychowawca pani Ania to już wogl dwie twarze kapryśna kobieta potrafi straszyć nic innego nie robi masakra ogl kiepskie więzienie nie polecam żadnej terapii na oddziale nie ma brud i smród, szukają frajerów do sprzątania peronki za darmo

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Zakład Karny? Chętnie zatrudniają?

Mam dość

Zmienił się dyrektor i jest jeszcze gorzej jeden telefon na tydzień, brak wokand ,więźniowie traktowani jak śmieci, i to ma być resocjalizacja, zakaz rozmów z najbliższą rodziną,to jak większość rodzin się rozpadnie przez głupi pomysł dyrektora to co pozostaje takim więźniowi, popełnić przestępstwo i wrócić z powrotem o to chodzi Panie dyrektorze czyż nie! Gdzie większość z nich ma się podziać lepiej do więzienia z powrotem trafić jak już rodziny nie ma.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Zakład Karny odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Czy ktoś się orientuje jak jest w zk w herbach?

Luk
@Kasia

Niemalże jak w sanatorium.

@Luk

W sanatorium też bywa źle. W sensie ja nie sugeruję, że tu jest źle, ale jakoś to takie pierwsze skojarzenie. Dasz znać jak na serio to wszystko tutaj wygląda?

Bylem tam Nowy wpis

Już niedługo zainteresuje się tym zakładem karnym w herbach telewizja , brak wokand ,zaniżane opinie nawet najlepsi osadzeni dostawaj złe opinie od dyrektora byle by nie wyjsc na wokandzie ,jedzenie gorsze niż do świń, brak opieki medycznej trzeba nie raz czekac tydzień albo dłużej na lekarza, wychowawca cie ignoruje i wiecznie nie ma czasu i to jest resocjalizacja w więzieniu i jak oni mają wyjść na wolność lepsi jak tam się nie pomaga więźniowi tylko ma się ich w dupie.Jest to zgoszone do uwagi chwilą moment się nimi zajmą.

Hej! Czy tylko mi wydaje się że kadra tego zakładu ma mniejsze pojęcie o wszystkim niż przeciętny Kowalski? Panie sekretarki nie raczą odebrać telefonu, wiecznie nikt nic nie wie nie wspominając o wychowawcach którzy nie nadają się nawet do wypisania paczki......PORAŻKA i dziwi mnie ze nikt kto jest ,, nad nimi,, jeszcze się tym nie zajął. Pozdrawiam.

@Marcin

Nikt nic nie wie w sensie? Masz jakieś konkretne sytuacje na myśli? I co do tego "zajęcia się" tym tematem, to masz jakieś sugestie?

@Urszula

Konkretne sytuację zachowam dla siebie. A swoje sugestie przekażę Czsw Warszawa bo pisząc do nich i tak nic się nie zmieni. A mając na myśli że nikt nic nie wie chodzi o to ze dzwonisz pytasz o coś A oni odsyłają od jednego do drugiego po czym nic tego nie wynika.

Justyna
@Marcin

A czy nie orientujecie się czy w Herbach są przepustki ?

@Justyna

Nie mam pojęcia. Ale pewnie nie. Teraz to wogole mało gdzie są......

Zła

W tym zakładzie się źle dzieję mogli by się tym zainteresować telewizja bo to co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie.

Wściekła
@Zła

To nie więzienie tylko dobry hotel.Jak w raju. Zamiast kary nagroda i zadowoleni więźniowie.Tam nikt nad tym nie panuje.Gdzie dyrektor i strażnicy.

Robert
@Zła

Byłem w zakładzie karnym i nie jest prawdą że jest tam dobrze...byłem w latach 1998-2009...nie było lekko. Jeśli według ciebie szpary w oknach na dwa centymetry i +5 stopni na celi zimą-to nic tylko.... brawo ty

Zakk
@Zła

Tak to prawda źle się dzieje i naprawdę nadaje się to do telewizji

Iza
@Zakk

A co się tam takiego złego dzieje, że nadaje się to do tv?

kkk
@Zła

Co masz na myśli mówiąc że źle tam się dzieje, słyszałam że jeden osadzony odebrał sobie życie przez tych psycholi i cwaniaków...

Hanna
@kkk

piszesz o pracownikach zakładu czy jak ?

Aleksandra
@Zła

Wiesz co, takie rzeczy powinno się chyba pisać gdzieś w innych miejscach, bo tutaj to typowo o pracy w tym więzieniu, ale to rozumiem ze praca tam tez musi być ciezka i pełna chaosu?

Mała
@Zła

A co takiego tam się dzieje, pytam ponieważ przebywa tam mój brat.

@Mała

Może nie ma się czym martwić? Bo już dawno by napisali coś konkretnego, popatrz ile osób pytało o to. A Twój brat długo już tu przebywa?

Byłem

Zakład Karny. Zakład karny to tyko czepię pieniodze stan musi być pełny nie mogom sobie pozwolić na wokady bo braknie im więźniu. Weś my małe zakłady 400 osób. Opinie zaniżajom kłamiom jednym słowem (usunięte przez administratora)

Luk
@Byłem

Proponuję zakup słownika ortograficzne albo uzupełnienie braków w wykształceniu.

Ktoś

To bajzel a nie więzienie.Nikt tego chyba nie kontroluje.Wystarczy spojrzeć na więźniów co pracują w Butonexie.Mają dostęp do wszystkiego.Raj na ziemi.I taki jak wyjdzie na wolność nic się nie zmieni.Paranoja a nie więzienie

PRACA

Moim zdaniem trafiaja tam ludzie w zupełności wykonywujący swe zadania b. dobrze NAPRAWDĘ

Ktoś
@PRACA

Straźnicy powinni bardziej pilnować tych co pracują poza zakładem karnym.Mają pochowane telefony.Kontaktują się ze znajomymi.Żyć nie umierać.Lepiej jak na wolności.

Zły
@Ktoś

No napewno żyć nie umierać. To jest nie do pojęcia jak ludzie nie maja w sobie za grosz empatii... ktoś kto tam nie był nie zrozumie.....

Emilia
@Zły

To może powiedz o co chodzi żeby można było zrozumieć. Co ty uważasz na ten temat, faktycznie jest tak dobrze jak Ktoś tu pisze?

Wanda

Jakie wymagania trzeba spełniać, żeby móc pracować w Zakład Karny? Bardzo proszę o szczegóły. Mają teraz jakieś wolne wakaty?

@Wanda

Nie mają. Wszystkie nabory są wstrzymane. A informację dotyczącą wymagań można znaleźć na stronie sw.gov.pl. Jest to między innymi niekaralność, pełnia praw obywatelskich, trzeba zdać testy sprawnościowe, psychologiczne, szereg badań u specjalistów a cały proces rekrutacyjny odbywa się w Katowicach.

Wiecie czy Zakład Karny udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Byłem

Nie bo się bo jom że coś prześlesz. Nie wygodne dla nich.

Czy w Zakład Karny jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Byłem

Praca na wolność to traktujom cię jak murzyna. To znaczy że dostajesz przepustkę i jedziesz do pracy. Skargi to nie działajom nie możesz narzekać masz pracować. Pamiętaj że na zakład nie możesz narzekać bo dyrektor będzie się mścił jako roszczeniowiec.

Witold

Jestem ciekawy czy jest to ciężka praca ? Bo sama specyfika pracy wydaje się być ciężka.

Funkcjonariusze okropnie sie zachowuja stosuja samowolke wymietzaja kare nie dajac jedzenia glodzac osadzonego nie skazanego .Skazani maja sie lepiej niz ci bez wyroku bez pieodu naloty na cele i glupie docinki do sadzonych i rodzin.Opieka medyczna pod psem na wszystko maja czas moze zgnic .Wychowawcy do niczego nie mozna nic z nimi zalatwic najlepiej siedziec cicho.Cietpia osadzeni i rodziny.A rozmowy te.na pidsluchu non stop i 4 min .czas mierzony od wybierania numeru nigdzie tak nie ma.Nawet w zk o najwyzszym rygorze SW byla ludzka.Panie dyrektorze niech pan sie przyjrzy swoim pracownikom.

Tam jest wielkie kurestfo i nic wiecej bylem tam 2 lata

liliana

zaklad w Herbach jest nie specjalny nie araguja na osadzonych jak przedawkuje lub chory jest zadnej pomocy ze strony personelu zdychaj tak muwia personel ktory pracuje w zakladzie karnym w Herbach

ccc

każdy, kto podejmuje pracę w tak specyficznym miejscu, musi uważać na siebie i na warunki zatrudnienia @mamama, ale ja sądzę, że tutaj nie ma się do czego doczepić

claudiaa00

Ja niewiem jak tam jest bo jeszcze nigdy tam nie byłam ale moj mężczyzna został tam wczoraj przewieziony i mam nadzieje ze nie bedzie żadnych większych problemów z paczkami itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Karny - Herby

• Jak się pracuje w Zakład Karny?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Karny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Karny?

Zakład Karny