Avista media

Legnica

Opinie o Avista media

FK 2011-04-03 20:09:13
Praca w Avista Media to jedna wielka porażka . Pracują tam całkowicie niekompetentne osoby. Nowe osoby traktują jak (usunięte przez administratora), które w każdej chwili można zwolnić. Nieważne ile umów podpisujesz, liczą się tylko relacje osobiste. Jak tylko ktoś podskoczy i wyrazi swoją opinię to od razu chcą tą osobę usunąć. Nie mówią czy dobrze gadasz z klientem tylko od razu dziękują już na samym wstępie. W oddziale PLAY'a to aż huczy od braku umiejętności i kompetencji. I co ważne trzy koordynatorki nic kompletnie nie robią całymi dniami poza wychodzeniem na fajkę co 30 min, malowaniem ust szminką, kremowaniem rąk a także pociskaniem plotów. Ubierają się tak, jakby miały zaraz wystąpić w jakieś telenoweli latynoskiej, w ten sposób chcą pokazać swoją wyższość.(usunięte przez administratora)I oczywiście jest bardzo ciężko dostać umowę o prace, a także ostro (usunięte przez administratora) na prowizjach !!!
kotek 2011-04-05 20:18:35
Pracuję w Aviście dwa lata. Praca dobra, firma dosyć konkretna. Wypłata i prowizja na czas.Ludzie są super!!! Nie wiem dlaczego tak oczerniacie!!! W każdej firmie trzeba pracować, czasmi są dni lepsze czasami gorsze jak wszędzie. Wydaje mi się, że większość tych negatywnych komentarzy napisała banda nierobów!!! Czy wy chcecie dostawać pieniądze za darmo, za to, że tylko jesteście a w zamian nic od siebie nie dawać???
sparki 2011-04-12 22:27:21
praca w AVM jak w wiekszosci pl firm pozostawia wiele do zyczenia! Nie ulega jednak watpliwosci ze niektorym koordynatorkom wlasnie praca w AVM zaszkodzila. Czy normalan rzecza jest besztanie kogos ze sie spoznil z przerwy 3 sekundy??? dokladnie tak 3 sekundy-nie minuty!! od konsultantow wymaga sie wiele ale sami koordynatorzy spozniaja sie nagminnie, chodza na 20min przerwy srednio co godzine a ich praca glownie polega na spogladaniu z podestu jak kto jest ubrany i wymownym spogladaniu na siebie. Jednym slowem nie odpowiednie osoby na nie odpowiednim stanowisku-raczej do pracy za lada.
XXX 2011-04-22 21:09:38
haha!!! avista media też mi firma, to jeden wielki syf w dosłownym znaczeniu tego słowa, nie wspominając o paniach z podestu pseudo koordynatorki, zadajcie sobie pytanie czy osoba bez doświadczenia w call center może pełni funkcję koordynatora?? nakazywać, rozkazywać która wie mniej od konsultanta, to tak samo jakbyście spytali ślepego czy widzi. odpowiedź jest prosta.Są nie kompetentne, nic nie robią siedzą dłubią w nosie udając zapracowane...
Czy to jest normalne??? Oczywiście,że NIE!!!! czysty (usunięte przez administratora), odradzam tą pracę każdemu ,zastanówcie się 10 razy zanim złożycie CV.
anonim 2011-05-24 08:31:59
a mi sie wydaje, że wszystkie pozytywne komentarze napisala jedna osoba, ciekawe jakie wyngrodzenie obiecala jej za to avista i za ile miesiecy je wyplaci hehe. PRZESTRZEGAM wszystkich przed ta firma, avista teraz chyba bardzo potrzebuje pracowników, bo nawet obiecuje obecnym pracownikom premie za zrekrurowanie poleconej przez nich osoby hehe. zalosni sa. konsultanci od nich uciekaja .AVISTA CZYLI (usunięte przez administratora). nie zwalniają się chyba tylko koordynatorzy, banda (usunięte przez administratora) z podestu, ile razy do nich dzwonisz, tyle razy ich nie ma, bo sa na kolejnej fajce. konsultanci maja grafiki przerw, z kazdej przerwy sa rozliczani co do sekundy.szkoda ze grafikow przerw nie maja koordynatorzy. dzien pracy koordynatora avisty to jedna zbiorowa niekonczaca sie przerwa. nie polecilbym tej firmy najgorszemu wrogowi. pozdrawiam
....... 2011-05-27 15:42:28
(usunięte przez administratora)to nie jest firma to jest powolna śmierć... od razu zorganizujcie sobie solidne ubezpieczenie i wykopcie sami miejsce na godny pochówek, bo padniecie jak (usunięte przez administratora) w skutek pójścia na ubój z konieczności...
majister 2011-11-03 17:31:37
jutro mam rozmowę,ej ludzie podzielcie sie swoimi doswiadczeniami z pracy w Aviście w Legnicy?
koval 2012-02-18 09:33:08
Nie idź tam, tyle w temacie. (usunięte przez administratora)
luis 2012-08-27 16:30:19
a jaka płaca? za szkolenia sie płaci? piszcie/
kotek 2012-08-30 10:02:15
za szkolenia się nie placi:)
bartu 2013-06-06 21:06:23
nie kłam, teraz nie rekrutują
serb 2013-06-09 16:17:21
roznie, za godzine 8-12zl, zalezy czy ci sie bedzie chcialo odbierac, a za sprzedaz tez roznie, pare stowek, a sa tacy co i ponad tysiac
serb 2013-06-09 20:24:02
brutto niestety, a na wejscie chyba wszyscy dostaja zlecenie, dopiero po conajmniej trzech miesiacach mozesz dostac o prace,ale nie wszyscy chca bo wtedy na zmiany nie mozna sie zamieniac a to sie przydaje czasem
serb 2013-06-09 20:25:51
a moze lepiej przyjsc i samemu zapytac? laska od rekrutacji wszystko dokladnie i bez stresow opowiada
kupis 2015-01-20 12:13:54
to że Ty nie widzisz problemu to nie znaczy , że Twój szef również tego nie będzie widział. Moim zdaniem to zależy jednak od Twojego pracodawcy na kiedy masz przychodzić, równie dobrze może to być ta sama zmiana jeśli on sobie tak zażyczy. Przestańcie w końcu rządzić czymś co nie należy do Was. dzięki i pozdro
Korczi 2015-03-26 01:10:36
Myślę, że nie powinno być problemu z zamianami na zmiany, jeśli znalazły by się ktoś kto chciałby się zamienić :) No ale to już dosyć dawny wątek więc może to wszystko już się zmieniło na plus, skoro nikt nic nie pisze, nie narzeka. Możecie mi powiedzieć jak obecnie przedstawia się sytuacja na lini pracodawca-pracownik ?
zyta 2016-05-13 16:54:59
kolego @blondyn ale @vola ma rację. Idzie się do pracy po to żeby zarabiać a nie podtrzymywać dobre kontakty towarzyskie. Bardzo podoba mi się ta firma ale niestety nigdzie nie znalazłam ich ogłoszeń o pracy
Zostaw swoją opinię o Avista media - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avista media