Opinie o Centrum Energia (W4E Centrum Energii Wiatrowej Aneta Gocek) w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie W4E Centrum Energii Wiatrowej Aneta Gocek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie W4E Centrum Energii Wiatrowej Aneta Gocek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o W4E Centrum Energii Wiatrowej Aneta Gocek w Łódź

Jaka atmosfera jest między działami w W4E Centrum Energii Wiatrowej Aneta Gocek?

Mieczysław Nowy wpis

Powtarzają się głosy, że atmosfera w firmie jest kiepska i trudno się dogadać z przełożonymi. Czy nie ma możliwości, żeby to poprawić, bo praca w mało przyjaznym otoczeniu nikomu przecież nie służy. Może jakaś integracja? Macie tam imprezy firmowe, żeby ludzie bardziej się ze sobą poznali?

Kojo Nowy wpis
@Mieczysław

Ja tez się interesowałem pracą ale ta atmosfera mnie nie zachęca. Ciekawe czy jest tak naprawdę?

Czy można w W4E Centrum Energii Wiatrowej Aneta Gocek liczyć na jakieś dodatki?

NKG Nowy wpis

Nie. A atmosfera mega sztywna, gęsta. Żałuję pracy w tym miejscu, bywało że rano było mi ciężko wstać na samą myśl o pracy tam.

nbv

@sejmej na to pytanie raczej nikt Ci nie odpowie bo to zalezy od osoby jaka bedzie probowala sie do nich dostac

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie W4E Centrum Energii Wiatrowej Aneta Gocek? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

zainteresowany

a co to za oferta, bo jestem szczerze ciekawy cóż za oferty składa obecnie firma w4e? zatrudniają pracowników? czy nadal oferują bezpłatne staże albo praktyki za groszowe stawki?

osoba postronna

Przeglądam sobie właśnie opinie o różnych firmach z branży energetyki, i powyższe opinie bardzo mnie zaciekawiły. Zwykle przesiewam większość informacji w postach ponieważ wiem jaka jest ludzka natura. Prędzej ktoś napisze opinie negatywną kiedy odchodzi z pracy aby rozładować frustracje niż pozostawi pozytywną. Z powyższych postów widzę jedno, firma W4E nie jest firmą godną zaufania jako potencjalny pracodawca. Administratorzy tego portalu powinni sprawdzić w zarejestrowanych logach kto umieszczał wpisy w dniu 2015-01-26 styl wypowiedzi, składnia, interpunkcja, i błędy gramatyczne w tych postach ewidentnie wskazują na to że były zamieszczane one przez jedną maksymalnie dwie osoby która chyba kogoś chciała tu wrobić, albo odstawić scenkę rozmowy w celu ratowania wizerunku firmy. Mam nadzieję że się mylę ale jeżeli te wypowiedzi zostały zamieszczone przez właścicieli firmy to świadczy to o bardzo niskim poziomie i żałosnej próbie ratowania opinii. Jeżeli jakiś obecny lub były pracownik (znający prawdę) przeczyta te posty i zgadza się z moimi przypuszczeniami, powinien zgłosić ten wątek do administratorów portalu o weryfikację wypowiedzi i sprawdzenie logów

taki tam szeregowy pracownik

Długo się zastanawiałem/łam, co tu napisać... Na początku myślisz, że trafiła Ci się od losu super szansa. Jeżeli potrafisz szybko zdjąć różowe okulary, dojrzewasz do prawdy, która mija się z obietnicami złożonymi na rozmowie kwalifikacyjnej. Dla tego stresu, poniżania, obgadywania za plecami - NIE WARTO, za te pieniądze też NIE WARTO!!! Owszem, można się czegoś nauczyć, ale cena jest zbyt wysoka. Podsumowując: super pomysł na firmę w fatalnym wykonaniu osób zarządzających.

specjalista ds. energetyki wiatrowej

Właścicieli firmy cechuje bardzo lekceważące podejście do pracowników. Próby nastawiania jednym współpracowników przeciwko drugim było na porządku dziennym. Pani (usunięte przez administratora)((usunięte przez administratora)) zależnie od nastroju (a niestety zazwyczaj był zły) wyładowywała się na podwładnych. (usunięte przez administratora)Pracodawca na początku rozmowy kwalifikacyjnej obiecuje złote góry i niesamowitą ścieżkę kariery, a następnie proponuje umowę (usunięte przez administratora) albo o pracę ale w takim systemie premiowym, że do pierwszego nawet najbardziej oszczędnym pieniędzy raczej nie starczy, spłata kredytu hipotecznego nie wchodzi w grę. Do tego dochodzą bardzo (usunięte przez administratora)zachowania (usunięte przez administratora), który wartościuje ludzi kierując się tylko jednym kryterium - zasobnością portfela. Pracę w tym miejscu kilka osób przypłaciło dużym stresem i problemami zdrowotnymi. Szczerze odradzam. Wszystkie wcześniejsze opinie niestety też są prawdziwe. w 100%

nikomu nie życzę

Praca może i rozwojowa, ale w dużym stresie, atmosfera uzależniona od humorów szefostwa (zazwyczaj złych co skutkuje wyładowywaniem się na pracownikach), (usunięte przez administratora)... kasa niewielka, pojęcie premii praktycznie nie istnieje... odradzam!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o W4E Centrum Energii Wiatrowej Aneta Gocek - Łódź

• Jak się pracuje w W4E Centrum Energii Wiatrowej Aneta Gocek?

Zobacz opinie na temat firmy W4E Centrum Energii Wiatrowej Aneta Gocek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

W4E Centrum Energii Wiatrowej Aneta Gocek
1.5/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Dubois 114/116
    93-465 Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042