Opinie o Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. w Warszawa

Cześć. Widziałem, że firma szuka do pracy inżyniera ds IT. Problem w tym, że od kandydatów wymagają minimum 3-letniego doświadczenia w realizacji projektów lub wsparciu technicznym - ja jeszcze tyle nie mam. Może ktoś z was zaczynał pracę w tej firmie posiadając mniejsze doświadczenie niż wymagają?

tymczasowy

Firma w listach intencyjnych pisze o pierwszej umowie na 3 miesiące. Realnie dają na 3 miesiące bez jednego dnia, aby w razie potrzeby pozbyć się pracownika w tydzień. Brak 'feedbacku' tylko rozwiązują umowe. Miejsce pracy nie spełnia wymagań związanych z przepisami prawa pracy odnośnie temperatur.

mk
@tymczasowy

A z Tobą tak rozwiązano umowę? Coś mi się wydaje, że nie wiesz o czym piszesz. To normalne że jak zaczynasz np od 03.06 a to akurat poniedziałek a umowę próbna masz do 31.08. to masz 3 miesiące bez 2 dni, to raczej logika a nie podstęp ;) Zakład produkcyjny jest nowy, warunki bdb. Kiedyś normy były niespełnione, to firma wybudowała nie wy zakład i problem znikną.

klasa
@tymczasowy

Co Ty piszesz za bzdury. Jest nowo wybudowana hala produkcyjna z tego co zdążyłam zobaczyć to są grzejniki nawiewy oraz klimatyzacja także napewno zakład spełnia wymogi. Na rozmowie kwalifikacyjnej oraz w liście intencyjnym poinformowali że pierwsza umowę dają na 3msc tak jak u większości pracodawców okres próbny jak się sprawdzisz to zostajesz lub nie na logikę trzeba wziąć

tymczasowy
@mk

Jeśli w liście intencyjnym jest napisane na 3 miesiące, to dawanie na 2 miesiące i 28 dni jest robieniem w buźki cholewki.

Zzzz
@tymczasowy

Jeśli jesteś na tyle uzdolniony, że nie poradziłeś sobie w firmie, w której wystarczą dwie ręce i odrobina chęci do pracy to znaczy, że nawet 2 dniowa umowa byłaby dla Ciebie zbyt długa. A i na kasie w biedronce też kariery Ci nie wróżę.

Dariusz
@Zzzz

Uważasz, że praca w firmie Nuctech Warsaw Company Limited nie należy do prac trudnych? Skoro wypowiedziałeś się w tym wątku, to chciałbym, abyś ocenił, czy osoby młode bez doświadczenia zawodowego z powodzeniem mogą aplikować do pracy w tym miejscu? Oceń, proszę szansę takich osób.

tymczasowy Nowy wpis
@Zzzz

@Zzzz byłem zatrudniony na UP z zadaniowym czasem pracy. Wystarczyło że dwa razy podniosłem że zadawanych jest zbyt wiele obowiązków w stosunku do 8 godzin i dostałem wypowiedzenie. Śmieszne twoje stwierdzenia, w szczególności że następna praca jaką otrzymałem to konstruktor maszyn, i jestem tu od 5 lat, więc chyba coś nie tak z przełożonymi lub zakresem obowiązków. Jak masz ochotę pracować jak chinol to twoja wola BTW. W każdej większej korpo jest tak, że mogą być skrajne opinie w zależności od działu. W obecnej firmie, w której pracuję wieszają (usunięte przez administratora), a mi się podoba. I hajs jest, i atmosfera spoko. Jednocześnie wiem że w innych działach przełożeni nie są tak spoko i mają powody do narzekania.

Sasetka

Hej. Ktoś pomoże. Czy w firmie na Emilii Plater pracuje się hybrydowo? Czy są elektryczne godziny pracy? Można zacząć przed 8.00?

Ju
@Sasetka

W Centrum pracuje tylkov1-2 osoby, rezeta (nie tylko produkcja) w Kobyłce. Niektóre stanowiska pracują hybrydowo

Jarosław
@Ju

Czyli jak często trzeba być w biurze? Pół na pół czy większość zdalna a spotkania np. raz w tygodniu?

Xyz Nowy wpis
@Jarosław

Taa 200% HO. Najlepiej jakbyś w ogóle z lozka nie musial wstawać

Halina Nowy wpis
@Xyz

Ty teraz o pozycji pracy piszesz... A tu często się ludzie online zdzwaniają właśnie? jak w praktyce to HO wygląda jeśli stricte o pracę już chodzi? jak to zorganizowane jest?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Praca.pl, ostatnie dodali 1 lipca.

Znajomy znajomego znajomego.

Pracuje tam dalszy znajomy. Z tego co słyszałem praca na jego stanowisku jest spoko. Nie wiem czym dokładnie się zajmuje ale w ciągu miesiąca w pracy bywa 2 czy 3 razy przy czym zarabia pełną miesięczną pensję. Do tego auto służbowe. Jednym słowem żyć nie umierać:)

Marzena
@Znajomy znajomego znajomego.

Ale to pracuje w terenie, a w biurze jest tylko kilka razy w miesiacu, tak?

Znajomy znajomego znajomego
@Marzena

Pracuje tylko w terenie i zwykle jest to tylko kilka dni w miesiącu.

@Znajomy znajomego znajomego

pewnie jest jakimś przedstawicielem skoro ma auto firmowe ?

Znajomy znajomego
@Karolina

Podpytałem mniej więcej co i jak. Serwisuje jakieś urządzenia do prześwietlania aut.

Hanna
@Znajomy znajomego

A wiesz, ile można dostać w takiej pracy?

@Hanna

Nie wiem ile. Ale biorąc pod uwagę liczbę kilku dni pracy w miesiącu to nawet średnia krajowa jest spoko.

@Znajomy znajomego.

czemu tylko kilku dni pracy, to nie pracuje sie tu min 20 dni w miesiacu ?

@Karolina

Skoro jest serwisantem to jeździ tylko na jakieś awarie. Widocznie póki co ich nie ma więc praktycznie nie musi jeździć do pracy.

Halina
@Znajomy znajomego.

To ja aż zaskoczona jestem, że na zlecenie tego nie robią, bo im raczej to by było bardziej na rękę? On może jeszcze tu w firmie jakoś sobie inaczej dorabiać czy raczej na zewnątrz się rozglądał? Bo tyle czasu wolnego to wiesz. ;)

@Halina

Aż takiej wiedzy nie posiadam. Ale z tego co mi wiadomo praca i firma jak najbardziej na plus.

Administrator IT

Ja byłem rekrutowany na administratora IT. Pani z firmy sama nie wiedziała kogo szuka. Niby administracja, niby zarządzanie projektami. A po rozmowie do dzisiaj nie dostałem informacji zwrotnej. Mam wrażenie, że ta pani nie zdążyła uciec na drzewo, gdy poszukiwali HR managera

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.?

Zazwiczaj: 1. bezpośredni przełożony przegląda cv i wybiera osoby do spotkań 2. spotkanie z przełożonym, kierownikiem działu i hr + ewentualny test wiedzy 3. spotkanie z GM (po angielsku), kierownikiem pionu, kierownikiem hr

Inny zapytowywuje

Stanowisko - technik mobilny.- jakie muszą być faktyczne umiejętności. Czy można liczyć na rzetelne wsparcie serwisantów w firmie? Faktyczna znajomość języka. Na co można liczyć? Zarobki w średniej krajowej /mniej/więcej?, Auto służbowe/do uzytku prywatnego czy prywatne do użytku firmowego :) Pozdrawiam.

@Inny zapytowywuje

Widzisz, czemuś nie ma odzewu. Ja chciałam spytać o ten język. Chodzi o znajomość języka obcego, tego wymagają od technika? Bo domyślam się, że chyba cytujesz ogłoszenie..

Ok
@Dominika

Technik został juz przyjęty :)

@Ok

To ja się bardzo cieszę, gratki, ale mi ciągle zależy żeby się dowiedzieć, chłopak ma pracę, ale tak przyszłościowo :)

@Dominika

Angielski jest wykorzystywany prawie na każdym stanowisku, w różnym natężeniu. Na stanowiskach technicznych musi być komunikatywny by dogadać się z obcokrajowcem (zdarza się praca w międzynarodowym środowisku)

Ktoś

I jak wygląda sprawa z wynagrodzeniem? Ktoś kto tam pracuje wie ile zarabia? Ludzie pytają się mniej.więcej jak.wyglądają zarobki czy warto zawracać sobie głowę. To że niektórzy z Was zostali zatrudnieni po dwóch turach wcale nie musi oznaczać ze jesteście tacy super i wygraliście ze wszystkimi chętnymi. Teraz jest jest pandemia ale jeszcze przed nią był rynek pracownika i firmy wręcz prosiły aby u nich pracować. Dokładnie wiem coś o tym.

Ktos2
@Ktoś

Chlopie mniej wiecje tzn co? Dodac pensje pracownika na pozycji elektryka badz magazyniera do pensji dyrektora i na 2 podzielic? Smieszne pytanie

Henio
@Ktos2

Dokładnie tak, pracujesz tam jako elektryk podaj ile, ktoś inny jako kierownik niech wpisze ile, jako dyrektor itd..dla Was pracowników także będą to cenne informacje.

Ktos2
@Henio

Takie informacje powoduja tylko niezdrowa atmosfere w organizacji

Hanna
@Ktos2

Dlaczego uważasz, że podanie informacji o zarobkach w Nuctech Warsaw Company spowodowałoby niezdrową atmosferę w firmie? Pierwszy raz spotykam się z takim podejściem, jeśli mam być szczera. A jak do tej pory wygląda kwestia atmosfery, wszystko jest w porządku?

Mmm
@Henio

Każdy na swoim stanowisku wie ile zarabia i to wystarczy. Jak ktoś chce aplikować np. przez pracuj.pl to przecież jest opcja podania oczekiwanego wynagrodzenia, a jeśli wymagania będą zbyt wysokie na to stanowisko to aplikacja odrzucona, proste. Ale jeśli dla kogoś kliknięcie myszką kilka razy żeby wysłać CV to rzeczywiście szkoda się fatygować bo widocznie aż tak mu na pracy nie zależy.

paradise
@Ktoś

3000 brutto

@paradise

No super :D Super, że podajesz, tylko skąd ja mam wiedzieć, na jakim stanowisku. Na produkcji? Dyrektor?

Czy w Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Anon

Zależy od stanowiska

Urszula
@Anon

No tak, to oczywiście dość logiczne. @Anon, bardzo potrzebuję Twojej pomocy: w Nuctech Warsaw Company Limited szukają teraz osoby, która obejmie stanowisko Inżyniera Instalacji Skanerów i ponoć oferują umowę o pracę. A jest to może umowa na czas nieokreślony? Wiesz coś?

Jaa
@Urszula

Po okresie probnyn 3msc jest mowa na czas nieokrelsony. To stanowisko wiaze sie jednak tez z pracą fizyczna :)

J.

Zależy w jakim dziale. Open space to jedna z opcji, natomiast jest on duży i przestrony, nikt nikomu nie siedzi na głowie

Epic
@Jaa

Przede wszystkim trzeba (usunięte przez administratora). Żółty trzyma za ryj i nie ma (usunięte przez administratora) się. Dla kogoś kto wchodzi na rynek dobre i to, dla kogoś kto ma trochę szacunku do siebie lepiej odpuścić.

Hm
@Epic

No tak bo najlepiej to sie polozyc i niech beceluja hajs

Jaki jest wkład kierownictwa Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

J.

To ludzie tworzą firmę, więc i atmosfera zależy od nas samych :) Kierownictwo zachęca do współpracy międzydziałowej i koleżeństwa

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

M.

Tak, od pierwszego dnia jest umowa o pracę, standard to 3 mies. okresu probnego

Wi
@M.

Jak obecnie wygląda praca w tej firmie? Czy jest ciężko? Jaka atmosfera?

@Wi

Nie jest to na pewno miejsce gdzie będziesz mógł się obijać,dla mnie to w sumie dobrze bo nie lubię się nudzić w pracy. Atmosfera jest bardzo ok

Edyta

Cz w Nuctech mają prawnika,ktoś wie? Chętnie bym złożyła swoje CV.

Koleś

Atmosfera w pracy jest ok. Wcześniej rotacji pracowników nie było, ale w tym roku wyraźnie się to pogorszyło 10% pracowników odeszło, przez pół roku. Nie zawsze są spełnione warunki i ustalenia z rozmowy o pracę więc trzeba wziąć na to poprawkę. Praca jest wymagająca i odpowiedzialna ale zawsze są współpracownicy chętni do pomocy, o ile jeszcze się nie zwolnią.

Mirosław
@Koleś

Wiesz może, dlaczego osoby te zdecydowały się na odejście z pracy w firmie Nuctech Warsaw Company Limited? Czy może z uwagi na to, że praca jest wymagająca, czy raczej głównym powodem były warunki zatrudnienia? Złożenie wypowiedzenia przez pracownika zawsze jest z jakiegoś powodu. Chciałbym wiedzieć, z jakiego wynikało to w opisanym przez Ciebie przypadku.

@Mirosław

Część osób po prostu dostała lepsze propozycje, innych zmusiła do tego sytuacja panująca w firmie. W niektórych działach na stanowiskach menagerów są osoby z którymi ciężko się współpracuje, ponieważ uważają się za lepszych. Takie sytuacje odbijają się na moralach pracowników, co również powoduje szukanie pracy. Ze względu na to że praca jest wymagająca, raczej nikt w tej firmie nie planuje zmiany.

Mieczysław
@Koleś

Fajnie, że w Nuctechu można liczyć na wsparcie doświadczonych osób. Powiedzcie proszę, jak wygląda szkolenie nowego pracownika? Przez ile czasu można liczyć na wsparcie starszego stażem pracownika?

@Mieczysław

Szkolenia pracowników są zależne od stanowiska na którym został zatrudniony. Ogólnie jest kilka typów produktów, część wymaga podobnej pracy, część trochę innej. Nie ma sztywnego czasu wdrażania, i zawsze można iść z pytaniem do innej osoby z większym doświadczeniem w temacie i otrzyma się odpowiedź. Oczywiście wszystko ma swoje granice, jak ktoś przychodzi z podstawowymi po kilku miesiącach to nie jest mile widziane. Co jakiś czas następuje rotacja i zmiana produktu przy którym się pracuje (np. na montażu), aby wszyscy pracownicy ogarniali wszystkie produkty, tak by w razie braku jakiegoś pracownika L4/urlop, nie było problemu z terminami.

Dziewczyny jaki styl panuje w Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.?

Jo

Styl...? Pracownicy noszą ubrania robocze, w biurze Smart casual :)

Martita

Dzien dobry, bardzo chcialabym moc porozmawiac o pracy w firmie Nuctech. Strona internetowa nie dziala wiec nie moge sprawdzic czy poszukujecie osob do pracy. Moze powinnam odwiedzic firmed w kobylce I tam poszukac osoby odpowiedzialnej za aktualne wakaty? Pozdrawiam I czekam na odpowiedz!

Urszula
@Martita

Sprawdziłam to i wygląda na to, że strona internetowa Nuctech Warsaw Company działa normalnie - sprawdź sobie jeszcze raz. Co do ofert pracy od tej firmy, to znajdziesz je na jednym z wiodących portali z takimi ogłoszeniami. Mają wiele propozycji zatrudnienia do zaoferowania. Jakie stanowisko Cię interesuje?

Martita
@Urszula

Dziekuje za informacje. Najwieksze doswiadczenie bo kilkunastoletnie mam w rekrutacji pracownikow I w tym obszarze szukam ale nie chce wykluczac innych mozliwosci rozwoju. Zapewne jest Pani pracownikiem firmy, stad moje pytanie, czy moge przeslac CV?

Max
@Martita

Obecnie nie szukają chyba nikogo, jeśli by były oferty pracy to trzeba ich szukać na pracuj pl lub praca pl

Michal

Witam. Jak wygląda sprawa z przyjęciem na obecną chwile na stanowisko elektryk / elektromonter. Pozdr

Sąsiad z Kobyłki

Cześć, interesują mnie orientacyjne wynagrodzenia na stanowiskach: -Młodszy Inżynier ds. Jakości -Inżynier Mechanik -Młodszy Magazynier / Magazynier -Technik Utrzymania Ruchu -Młodszy Specjalista ds. Zakupów Bez różnicy (netto / brutto). Mniej więcej, aby zorientować się i nie zabierać komuś czasu na rekrutację. Dziękuję i pozdrawiam

Katarzyna
@Sąsiad z Kobyłki

Niestety nie potrafię Ci pomóc, ale mam nadzieję, że ktoś z pracowników Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. udzieli Ci informacji. Planujesz aplikować do tej pracy? Jeśli tak, to daj znać, jak poszła rekrutacja!

@Katarzyna

Mieszkam w Kobyłce i miałbym blisko do pracy. Interesuje mnie zatrudnienie na jedną zmianę z wolnymi weekendami. Oczywiście ważna jest też kwestia wynagrodzenia. Aktualnie mam ciekawa pracę i byłoby dobrze nie pogorszyć warunków zatrudnienia. Wnioskując po aktywności pracowników na goworku w firmie wszystko jest ok. W innym przypadku ilość postów byłaby dużo większa :-) Czekam więc na jakąś sugestie od pracowników :-) Pozdrawiam wszystkich. . .

Katarzyna
@Sąsiad z Kobyłki

Aktualnie szukają osób do pracy na stanowisku Elektryk i Technik Lotniskowych Systemów Bezpieczeństwa, więcej informacji znajdziesz tutaj: https://pracodawcy.pracuj.pl/nuctech-warsaw-company-limited-sp-z-o-o,107607. W przypadku tego drugiego praca odbywa się w systemie zmianowym. Byłbyś zainteresowany którymś z tych stanowisk w Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.?

@Katarzyna

Powstrzymuje mnie rozmowa rekrutacyjna w języku angielskim. Aktualnie uczę się anielskiego i regularnie współpracuje z serwisami zewnętrznymi to uważam, że nie jestem jeszcze gotowy, choć jest to moje osobiste odczucie :-) PS. Powyższy link nie działa.

Nowy Pracownik

Dostałam pracę po dwóch turach rozmów rekrutacyjnych. Bardzo profesjonalne podejście w trakcie rozmowy rekrutacyjnej i warunki pracy również oceniam pozytywnie.

Danuta
@Nowy Pracownik

Fajnie, że jesteś zadowolony z kompetencji przełożonych. To przekłada się na pozytywne nastawienie do pracy z czego później wynika jakość jej wykonywania. Może opowiesz nam jak wyglądał proces rekrutacyjny na stanowisko, które obecnie zajmujesz? Dwa etapy rekrutacji oznaczają, że aplikowałeś na wyższe stanowisko czy to standardowy proces w firmie?

klasa

Ok

@klasa

To na prawdę dobrze, że nie masz zastrzeżeń, jeśli chodzi o tego pracodawcę, ale chętnie dowiedzielibyśmy się czegoś więcej o nim. Pamiętaj, iż im bardziej bogaty w treść komentarz, tym stanowi on większą pomoc dla osób, które rozważają aplikowanie do Nuctech Warsaw Company Limited. Na stronie internetowej firmy zauważyłam, że prowadzą tam szkolenia online. To dosyć ciekawa kwestia - mógłbyś nam coś o tym opowiedzieć? Serdecznie zachęcam.

Jo

Jaka jest w Nuctech atmosfera w pracy? Da się żyć? I napiszcie proszę czy to jest firma z którą można się za dłużej związać. Firma na rozmowie zrobiła na mnie super wrażenie, wydaje się być wszystko za piękne ;) jak jest??

@Jo

Zachęcam Ciebie, żebyś podzielił się swoim doświadczeniem z rozmowy o pracę. Jakich wskazówek udzieliłbyś przyszłym kandydatom? Użytkowników zapewne interesuje również, jaki był finalny rezultat Twojej aplikacji. Czy otrzymałeś ofertę zatrudnienia?

Łukasz
@Emilia

Na mnie też zrobiła dobre wrażenie. I chociaż pracy nie dostałem, to nie mam do czego się przyczepić.

@Łukasz

Czy możesz podzielić się z użytkownikami informacją, jak przebiegł Twój proces rekrutacyjny do Nuctech Warsaw Company Limited? Z ilu etapów się składał i jakie zadania wchodziły w poszczególny z nich? Twoja wypowiedź pozwoli przygotować się na rekrutację przyszłym kandydatom do firmy.

Łukasz
@Emilia

Wolałbym jednak nie. Każdy ma inne odczucia. Zainteresowani niech przekonają się sami.

Wa
@Jo

Da się żyć :) to co jest fantastyczne to atmosfera. Jeśli jesteś pomocną i uczciwą osobą to się odnajdziesz. Nie lubimy tu chamstwa.

kai
@Jo

wrazenie jest piekne, rzeczywistosc raczej srednia

Sławomir

@anonymous a możesz opowiedzieć, jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna (jakie padały pytania, czy był przeprowadzony jakiś test) oraz jakiego stanowiska proces rekrutacyjny dotyczył? Wszystkie praktyczne wskazówki pomogą innym w przygotowaniu do przyszłych, ewentualnych rekrutacji. Rozmowa kwalifikacyjna to nadal dla wielu osób bardzo stresująca sytuacja.

@Sławomir

Testu nie było, były rozmowy. Może to czy są testy zależy od stanowiska. Na pewno w niektórych przypadkach merytoryczna rozmowa jest takim właśnie testem. Rekrutacja była raczej na luzie, tzn w przyjaznej atmosferze. Najlepiej przed spotkaniem zapytaj jak rekrutacja na Twoje stanowisko będzie wyglądać, lepiej zapytać niż się domyślać i stresować

@anonymous

rozmowa kwalifikacyjna na wysokim poziomie, rzeczowa, wieloetapowa. Widać profesjonalne podejście do tematu.

Zostaw merytoryczną opinię o Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Emilii Plater 53
    00-113 Warszawa

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.