Molex Knutsen

Nieporęt

Opinie o Molex Knutsen

czesiek 2011-05-16 12:33:51
ooooooooo proszę jak pięknie pokasowane. Gdyby było dobrze nikt nie pisałby takich rzeczy jakie niestety zostały usunięte (dziwne).
Krótko i zwięźle "Norwescy wyzyskiwacze" warunki fatalne, kadra fatalna, ale już mają bliżej niż dalej
czesiek 2011-05-16 12:40:39
a z tego co wiem, to zakład w Nieporęcie jest na wymarciu, przenieśli wszystko do Wyszkowa iiiiii tam to się dopiero dzieje ze starej gwardii została garstka, a wyszkowskie kierownictwo niedouczone, ludzie niedopilnowani, podwyżki jak są to śmieszne. A pan kierownik oddziału Polska [usunięte przez moderatora] dobry przekrętas i ściemniacz. Pozdrowienia dla tych, którzy jeszcze dają tam radę hehehe lato idzie 30 stopni nie schodzi z termometru
g 2011-05-28 11:34:05
teraz są takie czasy że jest wolność słowa .
Zastraszanie i mobbing już się skończył w Molexie i dla niektórych
iw 2011-06-29 20:36:44
tak, tak żebyś się któregoś dnia nie zdziwiła
wysz 2011-07-14 20:04:32
krótko i zwięźle - nie polecam
ahhh 2011-12-28 01:45:50
jak dobrze tam już nie być :)
pan 2012-02-20 21:21:55
robicie tam za psie pieniądze a szczekacie mordami jak jakaś elita ,ja bym nie chciał za takie grosze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y ruszyć.Nikt tak mało w okolicy nie zarabia jak wy ,ale już nie długo na bruk .powodzenie gamonie.
neon 2013-01-14 21:19:16
Witam w firmie nadal jest mobbing jeszcze gorszy jak
był za [usunięte przez moderatora] nie maco się oszukiwać ale ludzie boją się o prace jest wielki bałagan za rządów [usunięte przez moderatora]
uwolniony 2013-02-26 10:53:10
a mówiliście że , będzie dużo lepiej ,a teraz was zdegradowali i nadal nie ma komu stanąć za robolami , Ci co się wstawiali JUŻ ICH NIE MA . bardzo wam tak dobrze jak się nie docenia tego co się ma i ludzi ok to tak to się kończy . OBYŚCIE ZDECHLI WSZYSCY
klucho 2014-06-05 03:11:59
z tego co widziałem to obecnie szukają w Molex Knutsen administratora IT gdzieś na rejon mazowiecki
molexiak 2014-07-16 15:55:01
Wspaniała firma, niebywale doskonała atmosfera. Kierownicy traktują cię tu z niespotykanym nigdzie szacunkiem. Godne płace, raz do roku gwarantowana podwyżka. Firma z przyszłością. Polecam :-)
kosmo 2015-01-31 21:44:30
no ale weź pod uwagę że cisza nie zawsze znaczy coś dobrego, tu może oznaczać że po prostu wszystko ok i nie ma na co narzekać ani nad czym się rozwodzić, chociaż ja to licze na to że ktoś tu jednak obeznany w firmie Molex Knutsen się pojawi, bo chciałbym wiedzieć ile miesiecznie można u nich wyciągnąć na czysto
kaka 2015-03-03 10:50:11
Witam.Pracowałam w tej firmie.Uważam że w porównaniu do innych firm ,to tam jest naprawdę dobrze.Ja byłam zadowolona i na nic nie narzekałam,no może z wyjątkiem na oczy,bo tam pracuje się przy małych elementach i trzeba mieć dobry wzrok albo okulary.Uważam że tam w miarę ich możliwości dbają o pracowników.Kierownictwo jak i brygadziści odnoszą się z należytym szacunkiem.Jest miła atmosfera a pracownicy zawsze chętni do pomocy.Minusem w tej firmie są niskie zarobki(średnia krajowa 1800 brutto),ale za to płacone na czas.Ale jeśli spojrzeć na to z innej strony to pracowałam za takie pieniądze w innej firmie i było o wiele ciężej,i bez umowy.Jako nieliczna firma w tym kraju daje umowy o pracę,nie bawią się w zlecenia czy o dzieło. Chciałabym tam jeszcze wrócić.
viola 2015-07-21 08:33:44
nie osiągniesz, trzeba tyrać i tyle a najgorsze jest lutowanie i wdychanie oparów
ja sie znam 2016-05-13 16:34:40
No w każdej firmie są zróżnicowane zarobki @daniel. Więc masz tu całkowitą rację. W dodatku w Molex dobrze można zarobić.
Zostaw swoją opinię o Molex Knutsen - Nieporęt
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Molex Knutsen