Opinie o Ener Vita Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ener Vita Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ener Vita Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ener Vita Sp. z o.o. w Kielce

Czy w Ener Vita Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Tak na 3 miesiące

Dario

@ppp czyli z szefem zgrzyty?

@Dario

Tak mega sknera

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Nie

Czy pracownicy w Ener Vita Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

ppp

Pracownicy ok ale z szefem jest bardzo zły kontakt dla niego liczy sie tylko kasa kasa kasa

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko NATUROPATA/NATUROTERAPEUTA w firmie Ener Vita Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Henry

Bardzo zmieniła się praca w firmie od momentu kiedy koronawirus zadomowił się u nas?

A.

Oczywiście wszystko zgodne ze standardem. Umowa o pracę na cały etat :)

Agata

@M., a jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? Jestem ciekawa, czy nie ma w firmie problemu z uzyskaniem umowy o pracę na czas nieokreślony. @Kala, czy możesz powiedzieć, czy przez firmę Ener Vita organizowane są jakieś wyjazdy integracyjne dla pracowników? Myślę, że atmosfera w pracy jest bardzo ważna i warto o nią dbać.

@Agata

Jak każdy pracodawca -myślę, ze nikt nie kupuje kota w worku. Na początku jest to umowa na czas określony, potem na nieokreślony. A spotkania integracyjne spontanicznie organizujemy sobie same ????

M.

Pracuję w klinice prawie rok, ale nigdy nie było problemu z pensja na czas. Atmosfera w pracy bardzo fajna. Z urlopem nigdy nie było problemu.

Kala

Zespół bardzo zgrany i stały, zarobki w terminie, z urlopami nie ma problemu.

gość

Osobiście polecam pracę w klinice. Nie ma żadnych problemów z urlopem, jak i wynagrodzeniem. Wszystko zgodnie z umową. Co więcej, duży plus za dobrą atmosferę.

A

Pracuje w Ener Vicie już ponad rok, jestem bardzo zadowolona z pracy, zespół jest zgrany, do pracy przychodzę zawsze z uśmiechniętą miną. Pieniądze są zawsze na czas .

Agata

@anonymous, nie bardzo rozumiem dlaczego piszesz, że firma ta nie istnieje. Zarówno ze strony internetowej, jak i KRS-u dokładnie wynika, że tak nie jest. Rozumiem, że mogłaś mieć jakieś niemiłe doświadczenia związane z pracą w Ener Vita, ale zwracaj proszę uwagę na swoje słowa - te, których używasz w swojej wypowiedzi mogą zostać odebrane jako pomówienie. Dawno pracowałaś w tej firmie?

Agata

@anonymous, rozumiem, dziękuję za Rwojay opinię dotyczącą pracy w Ener Vita. Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w tym miejscu, aby firma była bardziej atrakcyjna dla swoich pracowników? Czy praca w Ener Vita jest ciężka i stresująca, czy raczej przyjemna?

Agata

@Wiel. prac. Czy mógłbyś napisać innym użytkownikom coś więcej na temat pracy w Ener Vita? Co takiego zmieniło się w firmie i jak wygląda obecna atmosfera panująca w pracy? @GOSC Może opowiesz coś więcej o tym, jak pracuje się w Ener Vita? Czy firma oferuje możliwości rozwoju dla swoich pracowników?

Pacjent sprzed lat

Hmm, odwiedziłem ostatnio Ener Vitę w Kielcach na ul. Klonowej (przenieśli się tam na początku roku), i jakoś przychodząc co tydzień, nie odczuwam żadnej napiętej atmosfery wśród personelu. Wręcz przeciwnie, dziewczyny chodzą uśmiechnięte, klinika wygląda świetnie, schludnie, czysto, bardzo przyjemnie. Z opowieści dziewczyn wiem, że zmieniły się władze w Ener Vicie i, jak same mówią, jest sporo lepiej niż wcześniej. Ja osobiście z terapii jestem zadowolony, efekty widzę, czuję się lepiej i widzę profesjonalizm.

Wiel. prac.

W Ener Vicie sporo się ostatnio zmieniło jeśli chodzi o zarządzanie. Od pewnego czasu jest nowy prezes, i wszystko zaczyna wychodzić na prostą. Pieniądze na czas, pracownicy zadowoleni, skończyła się nerwówka, a pojawiło się zadowolenie z pracy i pomocy.

GOSC
@Wiel. prac.

Potwierdzam opinię :) Wszystko z pracą w Ener Vicie opisanym przez "Wiel. Prac" się zgadza :) Ja osobiście polecam, pracuję i nie narzekam.

Smips

@kamis z oferty na fizjoterapeutę wynika, że zarabia on 2000-3000 zł netto. To pewnie zależy też od kwalifikacji. W dodatku praca jest od poniedziałku do czwartu od 8 do 18. Wychodzi jakoś 40 godzin tygodniowo.

Gosc

Witam Wszystkich Bylem pacjentem Ener Vita i odczulem wsrod personelu bardzo napjeta atmosfere jedna druga proboje wykorzystac a szefostwo mysli tylko o sobie nacjagajac ludzi i wprowadzajac w blad zebys wjecej pieniedzy u nich zostawil.Pracujace dziewczyny sa bez radne i przeniknjete lekiem bo musza robic to co szef karze.Z opowiesci dziewczyn bardzo sie dziwie ze godza sie na delegacje to do Gliwic za marne wynagrodzenie zostawjajac rodziny i zycie prywatne.Osobiscie im z calego serca wspolczuje bo fajne dziewczyny i wsolczuje kazdej ktora podejmie tam prace.Sam jako pacjent zrezygnowalem z zabiegow w Ener Vita ze wzgledu na odczuwalna zla energie Pozdrawim dziewczyny NIE DAJCIE SIE

INESS

Do dyspozycji pacjentów są doświadczeni lekarze i pielęgniarki. Od samego początku najważniejsza była dla Ener Vita jakość oferowanych usług, dlatego też kadra medyczna jest ściśle selekcjonowana i dokształcana. W związku z powyzszym zapewne zatrudniają osoby z doświadczeniem, ja posiadam 8 lat pracy więc jestem skłonna wejśc w współpracę jeśli warunki beda dobre

Artur

Odkąd nie ma tam doktorka atmosfera w Klinikach jest przyjemna , ciepła i serdeczna. Personel emocjonalnie wyluzowany. Nikt nikogo po stopach nie musi całować!!! Diagnostyka stawiana na najwyższym poziomie, w każdym problemie zdrowotnym tam ci pomogą. Godne polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Ener Vita Sp. z o.o. - Kielce

Ener Vita Sp. z o.o.