Opinie o LG w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy LG. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w LG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Wrocław

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie LG?

Mirth Nowy wpis

Dołączam się do pytania.

Robert Nowy wpis

Może podpowiecie coś więcej o atmosferze , umowie czy też zarobkach nowych chętnym do pracy?

Mirth Nowy wpis

Chcę się zatrudnić jako operator. Ile można zarobić, czy to trudna pracą, jak z nadgodzinami? Ile godzin można zrobić w tygodniu, czy placa 150%? Czy w weekend są nadgodziny?

Iwona

Pracujesz w LG? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie LG? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
fuak

Na pewno jest szansa na jakieś wyższe wynagrodzenie, bo zawsze dochodzą do tego odpowiednie jeszcze premie czy urozmaicone benefity. Ale czy wypłata pojawia się o czasie? Nie ukrywam, że dobrze by było znaleźć u nich pracę, bo doświadczenie jest dość cenne.

goliat

mam newsa dowiedziałem się od jednego inżyniera po pijaku opowiedział mi jak było z tym Adamem ,no wiecie którym no więc tak inżynierowie nienawidzili go bo był lepszy we wszystkim co robił od nich, Zwabili go wieczorem jak już nikogo nie było na wysypisko odpadów dwóch go złapało jakiż doroń i kawałko a Karpiński z molikiem poderżnęli mu gardło. Potem go zakopali na jakimś polu i było po nim dlatego tak zniknął. Potem wrobili go w papierach na zasadzie wszystko co dobre to oni a co złe on , zaprzyjażnieni dziennikaże obrobili mu (usunięte przez administratora) Tak więc koleś nie żyje od lat a wszyscy się powołują na niego to dopiero kabaret w tym Wrocławiu

mała

Pracuję w LG na wtryskarkach-lodówki i pralki.Czytam wasze wpisy i jest mi was żal,jesteście po prostu chorzy.Co was obchodzi życie Kaśki i Łysego.Podejrzewam,że macie dość swoich brudów.Nie wpieprzajcie się w cudze życie.Przychodzicie do pracy po to by zapieprzać za miskę ryżu a nie pisać życiorys swoich znajomych.Są gorsze problemy.Miały być 13-te pensje w Electronicsie-nie ma.Wyżebranie urlopu graniczy z cudem,zabieranie100% za urlopy bezpłatne-to są problemy,a nie kto z kim śpi.Może ktoś z was ma pomysł na powstrzymanie tego wyzysu polaka przez polaka,poniżania nas przez Koreańców(choćby ćwiczenia przed początkiem pracy).Pomyślcie o tym.Może rozwiązanie tych problemów przyjdzie wam tak łatwo jak obrabianie komu (usunięte przez administratora) na forum.Do usłyszenia.

goliat

Firma ztrudnia inżynierów psychopatów jako specjalistów od zarządzanie zasobami ludzkimi ( to nie żart ) Ludzie ci to samo zło

adam

Podczas pracy w LG mój przełożony dosypał mi jakiejś psychoaktywnej substancji do Kawy ( najprawdopodobniej Amfetamina ) koleś się nazywał andzrej fyk Typowy psychopata jak większość kierowników inżynierów

A.N.

Witam, Mam pytanie; czy ktoś pracuje lub pracował lub też ma może kontakt z kimś kto pracuje w dziale refabrykacji/regeneracji/napraw TV, kin domowych, itp? Za pomoc w kontakcie możliwa gratyfikacja pieniężna. Kontakt: wielkibill@o2.pl lub telefon (usunięte przez administratora)

ola

podrzucasz cv i wielkie halo :| nawet ostatnio w swojej miejscowości widziałam ogłoszenie na młodszego operatora i namiary na email itd, rekrutacja@lgdisplay.com wysyłasz, czekasz, zadzwonią :] ja nadal jestem świeżak, ale po mnie były i są jeszcze kolejne rekrutacje, więc spokojnie.

Chcę pracować w tej firmie,dajcie proszę jakieś namiary telefon do menadżera albo coś

mala

dokładnie, tak jak pisze Oddie, popieram, nie ma tak źle :) nie wierzcie w bujdy leserów

mala

ja też proponuję nie wierzyć we wszystko..wszędzie jest syf i malaria, bo taki mamy kraj i takich rządzących, więc generalnie robi się co chce w tej Polsce, ale to temat rzeka, a sami również powinniście dobrze o tym wiedzieć..co do LG, nie bronie ich, ale skoro byłoby tak bardzo, bardzo źle, to ci długoletni pracownicy już by tam nie pracowali, prawda? a znam takich co robią 5-7 lat, choć tak naprawdę nie muszą pracować, a zwłaszcza tam (np. partner ma niezłe dochody), po prostu przyjmuje się ludzi z tych wszystkich wioch, a ludzie jak to ludzie, są różni i często maskują wredny charakter, nie daj Boże taki awansuje.. i to prawda, jak trafisz kijowo, na taką osobę, to nie ma lekko :)

Karol buglewski

Pracowałem dla tej przestępczej organizacji, ogólnie nie polecam Praca po 12 godzin za grosze polscy przełożeni to kryminaliście jeden nawet zlecił pobicie mnie za firmowe pieniądze, zwalniają za wszystko dzień chorobowego za dużo urlopu za spóźnienie do pracy koleś dostał dyscyplinarkę. Najgorsi są polscy przełożeni to mafia kryminalistów A największym psychopatą zakładu jest Andrzef z działu jakości kłamca i złodziej Lata wciąż do Rosji Te pozytywne opinie piszą inżynierowie LG najczęściej psychopaci

dago

pewnie pracownicy wychodzą z założenia , że jak zaczną zbyt dobrze pisać o firmie tutaj na forum to ciężko potem będzie im się utrzymać w LG bo konkurencja momentalnie wzrośnie . Ale no cóż takie prawa rynku. Może jednak jakiś prezesina z LG który wie , że nikt go ze stołka nie ruszy, powie coś w końcu o LG :P

polo

co za bzdury piszecie. Kolega tam pracuje i jakos nie narzeka. Dostaje koło 4 tysi na reke za 8 godz dziennie 5 dni w tygodniu. Jak to jest dla was zle to ja tez tak chce. Wyjedzcie z wrocławia i pracujcie za 1300 na umowe zlecenie przez 12 godzin dziennie poczujecie róznice.

ha

polecam Wam linki o Jabilu dowiecie się trochę o nie których ludziach z jabila. Może b edziecie zmuszeni z tymi osobami pracować opisanymi tak. Będziecie wiedzieli jak z nimi postępować. Pozdrawiam. (usunięte przez administratora)

no portugalskiej biedro kolo (usunięte przez administratora) zrobili chociaz tam po twarzy nie bili a za lg nikt sie nie wezmie????? litosci!!!!

s-bahn - 2010-03-02 22:36:40 Oczywiście byłoby dużo lepiej gdyby w tej Wtedy braliby pieniądze z zasiłków (czyt. z naszych podatków) (usunięte przez administratora)a w urzędzie pracy z czystym sumieniem mówić, jak Ferdynand Kiepski, że dla ludzi z ich wykształceniem nie ma pracy, po czym wrócić do domku i dalej pić piwo. Teraz praca dla nich jest i NIKT już im nie chce płacić za siedzenie w domu przed TV. To dlatego niektórzy tacy zbulwersowani. O durni skośnoocy. Przyszli, wybudowali fabrykę i teraz nie mogę siedzieć przed TV i krzyczeć: NIE MAM PRACY, WIĘC DAJCIE MI PIENIĄDZE, BO TO NIE MOJA WINA, ŻE PRACY NIE MAM" Teraz pracę dali i trzeba codziennie rano wstać. Dla niektórych to naprawdę ogromna krzywda.

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Wrocław

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

LG