Opinie o Fabryka Flag Linea w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fabryka Flag Linea. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka Flag Linea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Flag Linea w Koszalin

elektryk

Witam Praca w firmie jak najbardziej bardzo ciekawa i rozwojowa codziennie coś nowego przynajmniej dla pracownika technicznego.Zarobki dla osób bez wykształcenia ok. Koledzy po fachu w 90% ok 10% gorzej ni (usunięte przez administratora) społeczne- potrafią nawet na siebie donosić. Dyrektor Paweł w prządku ale powinien problemy rozwiązywać na hali oficjalnie aby było jak najmniej pomówień między kierownictwo- pracownicy Pozdrawiam tych co mnie znają

magenta
@Podły szaman

Zapomniałeś o bezcennych przemówieniach dyrektora, który ma jakieś parcie na publiczne oracje. Wydaje im się, że są jakąś korporacją a to ,mimo klinkieru na ścianach, prowincjonalne prywaciarstwo.

Czy pracodawca zdaję sobie sprawę ilu pracowników zażywa substancje niedozwolone podczas pracy? Już nie mówię o (usunięte przez administratora)przed i w trakcie zmiany.

Wioleta
@dobromir

Co to poziom 2.0 u was w firmie?.A sami pracownicy mają dobre relacje między sobą?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Fabryka Flag Linea? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Praca biuro

A jakie są zmiany na stanowiskach biurowych wiecie?

Franek Nowy wpis
@Praca biuro

Zależy na którym dziale biurowym. Jedni 7-15,inni 8-16, bądź 9-17. Jest też sekcja, która pracuje na 2 zmiany

Antośka Nowy wpis
@Franek

Biuro pracuje na 2 zmiany, dobrze rozumiem? To jaki to jest dział i w jakich godzinach są te zmiany? Czy można sobie czasem wybrać przedział godzinowy czy to jest sztywno ustalone?

Skąd wiesz, że pracownicy zażywają jakieś niedozwolone substancje? Widziałeś? Poza tym, po co o tym piszesz? Czy to ma jakiś wpływ na pracę pozostałego zespołu? Czy Ci pracownicy psują w jakiś sposób atmosferę? Nie da się z nimi współpracować? Jak to wygląda, bo nie wiem, czy aplikować, a się zastanawiam już jakiś czas... :)

Kaśka

A może szef wie tylko przymyka oko? A jeśli komuś to przeszkadza to jest szansa napisania jakieś skargi anonimowej? Do kogo wtedy można uderzać? Tak odnosząc się do tych substancji to macie taki zapis w regulaminie zakładu?

dobromir
@Kaśka

Dyrekcja bardzo lubi wszystkie plotki i donosy oraz "zasłyszenia". Poziom 2.0 zobowiązuje.

Wioleta Nowy wpis
@dobromir

elektryk

Mega
@elektryk

Dawno o tym mówiłam,ale Paweł lubi ploteczki i zawsze staje za brygadzistkami i kierownictwem dlatego szkoda się produkować,lepiej będzie znależć sobie viekawsze zajęcie.

Aneta
@elektryk

Witaj również, wspomniałeś, że praca jest rozwojowa. Czy organizowane są także szkolenia dla pracowników? Wiele osób właśnie takiego rozwoju w miejscu pracy oczekuje. Napisałeś też, że zarobki dla osób bez wykształcenia są ok. Na jakie więc dokładnie taka osoba może liczyć?

lol
@Mega

Paweł lubi ploteczki i zawsze staje za brygadzistkami i kierownictwem. To prawda a najgorsze że niektórzy brygadziści to nygusy a udają, że robią robotę. Znikają na długi czas albo się spóźniają.. spijają śmietankę którą powinna pójść do zwykłych pracowników którzy robią robotę i więcej jak normę.

Flaga
@lol

To prawda najlepiej glupa palić cały czas i chodzić na kawkę bo trzeba poplotkować a (usunięte przez administratora) zrobia za nich , bryga to porażka.

Podły szaman
@Mega

Na specjalne okazje tylko pączkami poczęstują. I tyle dostaniesz

magenta
@Podły szaman

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fabryka Flag Linea spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno
Rafał

Szukają przez swą stronę specjalistę ds. sprzedaży ze znajomością jednego z języków obcych, jak angielski, niemiecki, francuski, włoski czy hiszpański i gotowością do delegacji. Czy podczas rekrutacji sprawdzają znajomość języków i ile oferują?

tzkk

Witam. Mam pytanie jak wyglądają zmiany na stanowiskach: Krojownia, pakowalnia i obsługa maszyn do druku. Czy na tych stanowiskach są 3 zmiany, dwie lub jedna.

SamOn

Prawda jest taka że firma w ciągu kilku ostatnich lat mocno się zmieniła.Niestety na gorsze. Nie mam na myśli siedziby, ponieważ fabryka jest jak z bajki. Wyposażenie stołówki czy innych pomieszczeń socjalnych dla pracowników jest na bardzo dobrym poziomie, jednak to nie wszystko. Atmosfera w pracy uległa strasznemu pogorszeniu. Brak motywacji do pracy dla pracowników, brak jakiejkolwiek integracji tak jak ma to miejsce w innych firmach. Brak podwyżek. Ludzie na stanowiska kierownicze są wybierani tylko tacy którzy nie mają własnego zdania i słuchają Pawła jak guru. Szczególnie kierownik działu pcv. Osoba która nie ogarnia co się tam wgl dzieje i z każdym pytaniem i problemem idzie do brygadzisty. Pracownicy z produkcji są traktowani jak ludzie gorszego sortu w porównaniu z "górą" która ma zapewnione wszystko. Co prawda idzie zarobić w tej pracy ale kosztem wielu nadgodzin, zarwanych weekendów i nocek. Pracując standardowo po 8h nie ma co liczyć na kokosy. Jest wiele innych firm w Koszalinie którzy płacą podobnie a praca jest lżejsza i przyjemniejsza. (usunięte przez administratora)się, co tu dużo mówić. Było lepiej

Urszula
@SamOn

A te nadgodziny jak są w takim razie rozliczane? :) Po normalnej stawce godzinowej, czy dodają coś "ekstra"?

@SamOn

Dokładnie wszystko zgadza się w 100% firma bardzo fajna z wyglądu lecz w środku jest juz zupełnie innaczej , to fakt za 8h ciężko mówić o normalnej pensji no jeśli nie masz życia prywatnego i robisz nadgodziny soboty niedzielę i nocki to jeszcze da się coś tam wyciągnąć po sezonie raczej nie da rady, zarówno atmosfera ktora kiedys byla dużo lepsza jak i kierownicy to porażka a zwłaszcza kierownik pcv według mnie do wymiany.

miłośnik banerów
@SamOn

to prawda, jedynie dzięki pewnemu łysemu zgrzewaczowi ta firma jeszcze jakoś trzyma się w ryzach, był jeszcze jeden porządny zgrzewacz ale niestety wyleciał

dalia
@SamOn

Dodam jeszcze, że nawet funduszu socjalnego nie ma. Podobno za zgodą załogi?

Aneta
@Lipa

A ile za takie standardowe po 8 godzin idzie zarobić?

pikselka
@SamOn

Najbardziej demotywujący do pracy to jest ten farbowany "młodzieniaszek" w przykrótkich spodniach ze swoimi mądrościami z podręcznika dla domorosłych psychologów. Łysemu i kochankowi też niewiele brakuje.

@Aneta

Mało , takie minimum ktore trzeba otrzymać.

Agata
@Lipa

Czyli najniższą płacą? A jakieś premie są chociaż możliwe? Albo jakieś awanse wewnętrzne? Jak to wygląda?

Mamut

Firma jest okej jest czysta zadbana zmiana 8 godzin i do domu, wypłata dla osób bez wykształcenia też zadowalająca. tylko ten Kierownik PCV mrs danielek to się nadaje tylko do roznoszenia banerów i(usunięte przez administratora)ludzi . Opryskliwy i(usunięte przez administratora) typ. Berło i jazda czyscic kible po Ukraińcach ba są (usunięte przez administratora)i zaszczane od kad paweł ich pozatrudniał więc pan kierownik będzie miał co robić ;) niekompetentna osoba na tym stanowisku... Usunąć natychmiast

Pecefałka
@Mamut

Może i nie ogarnia lub jest niekompetentny ale za to dobrze donosi i właśnie takie osoby wybierane są na takie stanowiska.

@Pecefałka

I jak oni niby na rekrutacji to sprawdzają?

Mistrz
@Natalia

Jacy oni jaka rekrutacja ze zwykłego robola się robi kierownika bez szkoły i pojęcia

@Mistrz

Raczej mało to prawdopodobne? Nie próbowaliby przypadkiem w takiej sytuacji chociażby stworzyć jakiś pozorów?

Czy Fabryka Flag Linea zapewnia kartę multisportu?

Mały

Nie ma i raczej nie będzie bo pracownikom nic się nie należy.

Rambo Bambo
@Mały

Karta Multisport by się przydała. Dużo osób z nadwaga pracuje i by trochę mieli okazje coś zrzucić

@Mały

Był kiedyś plan na pakiet Multisport to nie było chętnych. Może warto spróbować porozmawiać o tym z pracodawcą.

@Duży

A coś innego zamiast tego pakietu wrzucili?

@Przemysław

Niestety nie ma nic.

@Duży

Szkoda :( A jak wynagrodzenie obecnie się prezentuje? Były podwyżki w 2022?

@Przemysław

Nie było ;)

@Duży

I nic się nie zapowiadało, żeby miały być? :( Bo może teraz niedawno coś mówili? Okres wakacyjny to dobry czas na zmiany. ;p

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fabryka Flag Linea?

Syzyf

Żadnych.wystarczy że masz mocna psychikę.Przyjmuja wszystkich bo nie ma chętnych do pracy.Nie z tego powodu że nikt nie chce pracować ale płacą lipnie w porównaniu z innymi firmami w Koszalinie.

Z produkcji

Bardzo dobrze, że poszliśmy w końcu w pełni w Dursty. To porządne maszyny, robocze woły, a te koreńskie anapurny to (usunięte przez administratora) jakich mało i śmiech, że jako jedna z największych firm w Polsce pracowaliśmy na takich "zabawkach". Brawo Paweł za odważną decyzję i zakończenie współpracy z Agfy która stoczyła się na (usunięte przez administratora) maszynowe, jak i serwisowe.(usunięte przez administratora)

Jurek
@Z produkcji

Zupełnie się na tych nowych Dursta inaczej pracuje. Ja na przykład z radością zacząłem do roboty chodzić, zawsze się człowiek czegoś nowego nauczy z najnowszych światowych technologii Ktoś wie, co Paweł chce zrobić z tym koreanskim (usunięte przez administratora)

Mareczek
@Jurek

Anki na zyletki mają pójść, bo przecież agfa ich nie odkupi jak już nowych nie kupujemy od lat

pracowałem nie polecam

firma jak firma,chcą uchodzić za dobrego pracodawce a niestety nie jest wesoło.brak kwitków z wypłatami. w innych firmach to podstawa. motywowanie pracowników to zastraszanie i niewybredne słownictwo ocierające się o mobbing. właściciele nie zainteresowani tym co się dzieje w firmie. atmosfera w pracy bardzo nieprzyjemna.

@pracowałem nie polecam

O kwitek zawsze poprosić i go dostaniesz. Ale jak komuś ciężko poprosic, to cóż.... Nie jeden z pracowników dostaje kwitek, bo powiedział, że chce go dostawać. Jeśli komuś jest niepotrzebny to po co drukować, szanujmy drzewa

Danuta Reptile
@pracowałem nie polecam

Bardzo miła atmosfera w pracy a kwitki niepotrzebne bo wypłaty zawsze wysokie.

Danunta robię Gratis
@Danuta Reptile

Jak zrobisz milion nadgodzin i nocki z soboty na niedzielę!

Exp
@pracowałem nie polecam

Nieociera a jest mobbingiem może? Powinni zrobić jakieś kursy brygadzistom jak odzywać się do pracowników.

teges
@xyz

Nie słyszałem żeby ktoś dostawał kwitek, Bzdury piszesz lizusie.

Czesiek

Firma sięgnęła dna. Masakra.

@Czesiek

Dlaczego tak sądzisz? Co ci aż tak nie pasuje? Bo to dość mocne słowa...

Olgi

Coś się gawiedzi rozpisała na forum. Do roboty lepiej się weźcie, Paweł was za mało gania? Kija powinien wziąć i pogonić leniwe towarzystwo.

Parter
@Olgi

Jak kurde do roboty, sezon w pełni, a roboty nie ma. Niech pawel lewej handlowy kijem goni i niech się do roboty biorą, a nie tylko kawka i ciasteczka w ciepłym biurze.

Kalosz

No te nocne wjazdy pawła na zaklad z alklmatem były przednie:) chłop raczej dobrze przez nas nie spal

Koper

Kilka lat temu pracowałem w tej firmie,wydawalo sie ze jest to naprawde swietne miejsce na rozwoj.Na dzien dzisiejszy pracujac w branzy słysze bardzo duzo negatywnych opini o tym co tam sie dzieje.Bardzo duzo fałszywych ludzi podobno.

Robol
@Koper

Padaka totalna. Paweł już nie ogarnia tego bałaganu. Ludzie dragi w pracy biorą, Paweł czasami w nocy wpada, kontrole robi,ale to nic nie pomaga. Maskara jest

Janek
@Robol

Potwierdza, Paweł wjezdzał w nocy z narkotestem i alkomatem. Sporo osób piło w robocie i brało dopalacze.

Robi

I po co nam była ta nowa fabryka??? Roboty ekstra brak. Kosztem naszych premii zakład wzniesiony.

Jest źle

Jest źle, żeby nie powiedzieć tragicznie. Sezon teoretycznie w pełni, a u nas brak nadgodzin. Paweł lata jak w amoku, ale nic nie jest w stanie zrobić. Handlowy chyba śpi zamiast klientów naganiać!!!

Czarna
@Jest źle

Potwierdzam. Kiepsko się zrobiło. Wszystko staje.

Ronaldo

Spoko praca spoko wypłata

Piter Parker
@Ronaldo

Dalej Twierdzisz Ze spoko wypłaty ? Zależy na jakim dziale pracujesz bo produkcji nie jest za wesoło !

@Piter Parker

O kolejny co udaje że pracuje a jak jest pracy po dach to wychodzi po 8...

lol
@xyz

Ludzie mają życie, rodziny i inne obowiązki.. Może czas zrobić hale w Bangladeszu gdzie ludzie będą tyrać po 12godzin.

Lipa

Bardzo fajna firma ale tylko z wyglądu bo w środku to jest jedna wielka kołomyja i brak organizacji, codziennie widać nowe twarze bo co chwilę ktoś odchodzi, pracy coraz więcej i często trzeba tyrać po godzinach do tego atmosfera nie przyjemna pracownicy na siebie donoszą. Da się pracować na jakiś czas lecz na dłużej nie polecam.

@Lipa

Jak jesteś niemota albo leń to nie dziw się, że ktoś to zgłasza. Nikt za Ciebie pracować nie będzie. Czemu nie wspomnisz, że bardzo dobrze płacą za nadgodziny.

@xyz

A Ty się dobrze czujesz ? Chyba Ty jesteś leniem bo ja pracuje za dwóch, a nadgodziny to nie jest żaden plus to podstawa w każdej firmie, ze za nie placa , zobaczymy te Twoje nadgodziny po sezonie albo jak przyjdzie 4 fala i dostaniesz marna pensje, no ale przecież firma jest extra i placi dużo. Zastanów się dwa razy zanim pochwalisz firmę bo nie tylko nadgodziny sa ważne ale wiele innych czynników , a gdyby było tak super to nie odeszlo by tylu pracowników.

Paulina
@Lipa

To ile płacą ostatecznie za te nadgodziny, że wg niego bardzo dobrze, a wg Ciebie w podstawowy sposób? 2x normalnej stawki? Zgaduję, ale może w sumie odpowiecie i nie będą musiała :)

@Paulina

Nadgodziny sa płatne zawsze lepiej wiadomo jak w każdym innym zakładzie pracy wyjątkiem chyba sa pracownicy ze wschodu przez Agencje pracy. Na chwilę obecną nadgodzin nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Flag Linea - Koszalin

• Jak się pracuje w Fabryka Flag Linea?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Flag Linea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Flag Linea?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Flag Linea
2.4/5 Na podstawie 63 ocen.
  • ul. Ignacego Łukasiewicza 3
    75-950 Koszalin