EMI Plus

Lublin

Opinie o EMI Plus

Ari 2015-07-14 10:53
Robota za marne grosze, sezonowa i do tego bez sprzetu.
lukando 2016-04-23 09:57
iaka, nie wiem o czym mówisz. Ludzie standardowo nie są zainteresowani podjęciem pracy u nich ponieważ wynagrodzenie jest przeciętne. Do tego nie motywują do własnego rozwoju co może być kłopotliwe przy bardziej złożonych projektach w firmie - takie moje zdanie.
katrin 2017-03-24 22:53
Sami nic nie robią,tyko zlecają innym-pośrednicy
zając 2017-04-19 15:28
Firma godna polecenia.
Oferuje wyselekcjonowane wysokiej jakości meble biurowe i metalowe renomowanych polskich producentów. Działając na szeroką skalę proponuje swoim klientom wysokie rabaty.
Miła obsługa, sympatyczni i sprytni monterzy spełniają wszystkie oczekiwania i życzenia wymagających klientów.
zając 2017-04-19 15:54
Firma godna polecenia.
Zostaw swoją opinię o EMI Plus - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EMI Plus