TRANSTOOLS SP. Z O.O

Lublin

Opinie o TRANSTOOLS SP. Z O.O

anonim 2011-10-23 15:23:45
Warto dodać do wcześniejszej opini, że firma ma charakter "rodzinny", co chcę podkreślić. 95% pracowników zatrudnionych jest z polecenia rodziny bądz znajomych, nie zawsze posiadając predyspozycje do wykonywania zadań na powieżonym stanowisku. Stąd też osoba z "zewnątrz" traktowana jest "wyjątkowo"... (w negatywnym znaczeniu tego słowa) Ma to niewątpliwie wpływ na atmosferę oraz wynagrodzenie za wykonywaną pracę. Nie polecam.
WILO 2015-01-09 03:19:32
FAJNA FIRMA DUZO SIE W NIEJ NAUCZYLEM.POLECAM PRACE DLA TYCH CO CHCA WYJECHAC Z POLSKI.BEZ PROBLEMU ODNAJDA SIE W INNEJ FIRMIE.
kiub 2016-05-03 18:08:57
Samo zatrudnienie @monterrko odbywa się na zasadzie umowy o pracę więc no można rzeczywiście powiedzieć, że jest ono stabilne, pieniądze także są wypłacane na czas, ogólnie problemów firma nie sprawia pracownikom
Zostaw swoją opinię o TRANSTOOLS SP. Z O.O - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRANSTOOLS SP. Z O.O