Opinie o Transtools Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Transtools Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transtools Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transtools Sp. z o.o. w Lublin

KK

W firmie zarabia sie całkiem całkiem tak jak ktoś napisał 4000 zł tylko zapomniał dodać o premi 40% doliczenej do tych 4000 zł i dodatku stażowym 10 % no i na koniec roku 13 pensji, jak też dofinansowaniom do urolpu czy paczkom rozdawanym na Święta Bożego Narodzenia. Przecież z firmą nikt Cię nie żenił - jak nie pasuje to droga wolna zobaczymy czy znajdzesz coś lepszego. Już byli tacy co uciekali i po jakimś czasie wracali lub próbowali wrócić. Praca w soboty dla chętnych nikt nikogo nie zmusza także niech nikt nie pisze głupot. Co do zwolnień to fakt w firmie jest problem - duża liczba praconików traktuje to jako dodatkowy urlop i za zwolnienia powinno być 0 premi tak jak kroś wspomniał w Biedronce

@KK

Chyba coś Ci się pomerdało. Umowa jest tak skonstruowana, że premia 40% jest automatycznie wliczana w wypłatę i gdy ktoś tu pisze, że zarabia 4 tysiące, to jest to suma z uwzględnioną premią. A dla smaczku dodam, że możesz tej premii nie wyrobić i dostać mniej. Wypłaty blisko 6 tys to chyba tylko dla rodziny i znajomych Królika. Szary pracownik nie ma szans.

Cztery tysiące dla operatora CNC... A te świadczenie socjalne, opieka medyczna, dofinansowania? Piszą tak w ogłoszeniu na swojej stronie. Na co to miały by być dofinansowania? Tzn. do czego?

@Załamany pracownik

Co do tych służbówek to macie jakiś konkretny regulamin czy jak to wygląda? ciekawią mnie założenia na papierze. Jakie inne przywileje jeszcze są przyznawane osobom o wyższym stażu? I jak duży jest ten cały dział sprzedaży? w jaki sposób przyjmowane są nowe osoby? atmosfera mnie interesuje, ktoś sprawdzał i da znać?

Administrator Nowy wpis

Pracujesz w firmie Transtools Sp. z o.o. na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

Czyli jakie są teraz zarobki? niby nie jest to napisane wprost. dodatkowo jednak mogą uwagę zwrócił ten komentarz, w którym ktoś napisał, że operator ze stażem 15 lat zarabia 4000 zł. wy już podajecie kwoty na rękę? Co z frezerem, który by przyszedł mając dwa lata stażu?

Tak dla jasności to ile zarabia operator? Pytam o takiego na starcie i potem po paru latach? Dla przykładu po pięciu? Chodzi o to, że w jednym wątku ktoś pisał, że po piętnastu latach miał 4,000 zł. to możliwe? co z jakąś podwyżką? Czy teraz wystąpią?

Mateusz

Tak. Większość ludzi na hali po tych 15 latach pracy, nie ma nawet 5 tysięcy na rękę.

@Mateusz

To „Tak” oznacza również przyszłe podwyżki? piszesz o większości, że nie ma tej piątki na rękę, a co z resztą? Jak im udało się ją wyłapać? Chodzi o jakieś konkretne wyniki?

Mateusz Nowy wpis

Jak jesteś z rodziny to będziesz bez doświadczenia zarabiał więcej niż pracownik, który robi tu x lat. Oczywiście są co jakiś czas podwyżki. Kiedyś były co roku (wiesz, te czasy gdy się i po 2 tysiące zarabiało), a teraz wszystko zależy od humoru tych na górze. Ludzie miesiącami wyczekują podwyżek i ciągle tylko słyszą jaki jest kryzys (a potem widzą nowe auta dla pupili itd.)

KK

DD
@KK

Zdecydowana większość pracownikow jeśli się zwalnia nie powraca do firmy, 4000 to co to są teraz za zarobki??? przy dzisiejszych opłatach, kredytach mieszkaniowych wyżywienia itp. Jakoś nawet młodzi pracownicy nie pchają się tutaj drzwiami i oknami a często zdarza się że odchodzą po kilku tygodniach czy miesiącach. Sorry, ale 4000 czy nawet 4500 to dla faceta co ma utrzymać rodzinę to żaden rarytas. Oczywiscie można mieszkać pod mostem i nic nie opłacać to wtedy wystarczy. Dofinansowanie z ZFŚS do wakacji i paczek to jest standard w każdej większej firmie, ponieważ każdy wiekszy pracodawca musi mieć taki fundusz. Tak więc z takich super, eleganckich dodatków została 13, fakt przydaje się na spłacenie długów zaciągniętych przez cały rok z powodu niskich zarobków.

@KK

Firma Transtools Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. montażu. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Mateusz

Jak jesteś z rodziny to pewnie jakieś dofinansowania dostaniesz. Z bonusów to tylko/aż : paczki na święta Bożego Narodzenia i wakacyjne. Możesz też sobie wziąć pożyczkę pracowniczą. Opieka medyczna w Luxmedzie za kilka złotych dla pracownika.

Kacha
@Mateusz

No to jakieś skromne benefity są, ale są. Pożyczka pracownicza jest nieoprocentowana? I co z tą rodziną, naprawdę osoba z zewnątrz ma gorsze warunki niż znajomi królika?

Załamany pracownik
@Kacha

Jest podział na lepszych i gorszych, np. auto służbowe dla osób które nigdzie służbowo nie jeżdżą np. konstruktor czy pewna starsza Pani z działu sprzedaży która myśli że zjadła wszystkie rozumy. Z benefitow jest jeszcze 13 wypłata, ale przy tak niskich zarobkach to jest to swego rodzaju wyrównanie 12-miesiecznej pracy za grosze

@Załamany pracownik

Maria

Zastanawiam się trochę, jakich stanowisk dotyczą te narzekania na małe pieniądze? Bo dla operatorów CNC to chyba nadal w Polsce jest rynek pracownika, więc nikt z tym fachem nie "wytrzymywałby" minimalnej krajowej na siłę. Czy to jakiejś innej pracy u Was dotyczy?

zibi
@Maria

operator ze stazem 15 lat 4000

Witam, Czy po kursie operatora maszyn cnc przyjmują bez doświadczenia. Chodzi o przyuczenie i ewentualny rozwój

Ted

Dobra firma. Szczekający pracownicy to którzy tylko szczekać potrafią i na zwolnienia chodzą. Jak tak źle to podobno w Biedrze lepiej płacą to zaiwaniać tam. Dopiero zobaczysz jak to jest sumiennie pracować od 6 do 14 i od 14 do 22. i robić bez premii zabranej za zwolnienia - ciekawe czy wówczas będziesz szczekał !!!

@Ted

To ile tu w końcu na rękę wychodzi skoro piszesz, że w biedrze więcej jest?

@Ted

W Somalii za miskę zupy pracują i nie narzekają, a Ci Polacy to tylko mało im i mało. Po rękach powinni całować, że w ogóle mogą jakieś pieniądze dostać za pracę i w chorobie pójść na zwolnienie. Zachciało im się godnych zarobków za swoje umiejętności i pracę - no chyba w pupach się poprzewracało!

@Ted

Skoro ludzie twierdzą że są w Biedronce lepsze zarobki to pewnie tak jest. Z drugiej strony w Biedronce pracują w większości kobiety. Więc skoro kobiety w Biedronce potrafią zarobić więcej niż Transtools mężczyźni to chyba nie jest za dobrze.

@Zatrudniony

Ciekawa sugestia. Czyli co, powinni popracować nad skuteczniejszą rekrutacją?

Po
@Ted

To prawda w tej firmie jest wielu chorowitków którzy tylko czekają jak tu na zwolnienie iść. Powinni wprowadzić system jak w Biedrze zwolnienie = 0 premi.

Krystian

@nick a weekendy jak pracujecie ?

@Krystian

Nie!

@Krystian

Włazidupy to pracują w sobotę jak im pan prezes pozwoli przyjść zamiast dostać podwyżki.

@Zatrudniony

Ale to oni sami z siebie tak w soboty chcą pracować? Rozumiem, że to lepiej płatne i stąd taka motywacja?

@Marta

Motywuje ich głód i chęć spięcia budżetu do końca miesiąca.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Transtools Sp. z o.o.?

Ktoś

W firmie panuje chaos. Nie ma mowy o pozytywnej atmosferze. Firmę stać na dobre pensje i samochody służbowe dla pupili prezesa a nie docenia się finansowo innych pracowników dzięki którym firma przynosi duże zyski.

Jacek
@Ktoś

do Ktoś. Jeżeli nazywasz się Ktoś to znaczy ,że jesteś nikim.

Jacek
@Ktoś

Znam z tej firmy kilka osób, które są zdolne wypisywać takie głupoty. Firma Transtools to nie więzienie, a Świat jest wielki.

Krzysiek
@Ktoś

Dokładnie jest tak jak mówisz

Stary pracownik 2

Potwierdzam opinie zatrudnionych. Słabe zarobki doświadczonych i długoletnich pracowników.

Zatrudniony

Firma Transtools pretendująca do miana najlepszych firm tej branży w okolicy, a jak na te czasy słabo płaci swoim wykwalifikowanym pracownikom ( o czym chwali się na swojej stronie) z kilkunastoletnim doświadczeniem. Nowo zatrudnieni pracownicy dostają na start zapewne ponad 3 tys. na rękę, czyli niewiele mniejsze pieniądze od osób pracujących na te firmę kilkanaście lat... żenada i jeszcze raz żenada. Słabe zarobki dla starych pracowników, słabe...

Stary pracownik

Potwierdzam.

Krzysiu

Witam serdecznie Rozważam moją kandydaturę do pracy w Transtools i chciałbym się dowiedzieć czy w firmie dobrze się pracuje, na jakie zarobki może liczyć operator maszyn z 3 letnim doświadczeniem i czy ogólnie warto?? Za odpowiedzi z góry dziękuję I pozdrawiam

Федір

Дуже хороша і надійна компанія. Відремонтований там апарат працює безвідмовно. Я рекомендую.

Mam już doświadczenie w pracy w kilku zakładach, ten wyróżnia się dobrą organizacją pracy, przedewszystkim zdrowym podejściem do człowieka. Jedynie pracownicy magazynowi wymagają "odświeżenia", niestety po wieloletniej pracy uważają się za świętych a na ich miejsce jest naprawdę wielu "normalnych" chętnych. Poza tym działem z czystym sumieniem polecam firmę!

kooperator

Przez przypadek trafiłem na opinie o firmie z którą kooperuję.Z tego co tutaj czytam wynika, że lepiej omijać tą firmę szerokim łukiem. Bzdury wypisują zapewne osoby, które w żaden sposób nie utożsamiają się z zakładem które je zatrudnia, a jedyne co ich tam trzyma to grawitacja.,........to taka Polska norma. Przed firmą Transtools jest bardzo duży parking . W godzinach pracy wypełniony po brzegi . To chyba coś znaczy. Jako osoba z zewnątrz widzę, że jest to prężna, solidna, nowoczesna i dobra firma z dość młodą załogą. Widzę to tak: pracując tam młody człowiek nauczy się dobrego fachu za godziwe wynagrodzenie.Firma, która stawia na wysoką jakość i dokładność zapewne musi wymagać . Jeżeli ktoś tego nie rozumie wypisuje bzdurne opinie. Pozdrawiam . (dla własnego komfortu przedstawiam się jako kooperator)

Czy w Transtools Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Tak

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Transtools Sp. z o.o.?

Operator

Ogólnie 6-14-22, ale jak komuś uda się pójść na urlop albo jakieś zwolnienie, to wtedy 6-18-6

@Operator

Chyba pomyliłeś pracodawców.. W transtools są 2 zmiany. 6-14 i 14-22

Darek

@Ktoś A może opinia o nas samych jest zbyt optymistyczna? Firma dobra ale wymagająca!!

Ktoś
@Darek

Darek dobra dla kogo? Chyba dla siebie i może kilku osób...

Olek

Może wiecie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Transtools Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Transtools Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transtools Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transtools Sp. z o.o.?

Transtools Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Gospodarcza 29
    20-211 Lublin