"ROKA"

Bełchatów

Opinie o "ROKA"

Jan 2011-09-27 20:51:34
Szukasz pracy idź do "ROKI' . "ROKA" Przyjmie bez reki i oka A najlepiej to Z literką "P" By zbyt dużo nie mówili, co dzisiaj robili, Dyrektorów jest ta trzech myślą nad tym jak oskubać tych schorowanych inwalidów, w dni upalne każą pić wodę z kranu, wodę mineralna pije dyrekcja. Może ktoś zainteresuje się tym jak Firma która ma pomagać wykorzystuje naiwnych inwalidów.
ralph 2011-09-29 09:06:06
Witam, ja pracowałem w tej firmie Roka - Radomsko, i tutaj jest to samo. O wodę nie można było się doprosić, kontrole nocne odbywały się wejściem na zakład albo bokiem przez brame , albo przez płot, tych inwalidów wykorzystywali na maksa, bo wiadomo nikt się nie odezwie, bo każdy chce pracować. Oczywiście kierownik filii i osoba upowazniona do kontroli jakości i dyscypliny pracy to jedno wielkie kumpelstwo, nawet gdyby człowiek mówił, że jest inaczej to i tak oczywiście kierownik nie uwierzył inwalidzie, tylko koledze. Oczywiście traktują człowieka jak śmiecia, ale to będzie do czasu.
anonim 2011-09-29 09:06:31
Jan 2011-10-02 15:18:39
"ROKA" Bełchatów zastosowała nowa strategie zaczęła zwalniać ludzi zatrudnionych czasowo w zamian przyjmuje lodzi na Umowę Zlecenie za 3,00 zl. netto. im się to opłaca a ludzie naiwni pracują. Widać że w kraju rządzi bezprawie gdzie są te kontrole, jak długo będzie się wykorzystywać Ludzi schorowanych czy na takich niema prawa. Gdzie ta władza co na to PFRON zapomniał poco istnieje. Czas zacząć głośno mówić może jakiś polityk tym się zajmie.
dziadzia 2011-10-18 08:14:29
Widzę, że kolega z Radomska też niezbyt pochlebnie wypowiada sie o tej firmie heh. Sam też pracowałem w roka Radomsko, ale nie wytrzymałem juz tego stresu i nierównego traktowania. Nagany dostaje się za nic, nie spodobasz się osobie "upoważnionej do kontroli jakości i dyscypliny pracy" to już masz przesrane, bo albo w nocy Cię przyjadą z kierownikiem i wmówią Ci, że spałeś (praca pojedyncza w nocy), albo w dzień wymyślą idiotyczną sytuację i nie ma zmiłuj nagana nieunikniona. Czasami to zdawało mi się, że tutaj nie liczy się ochrona mienia, tylko ile osób dostanie od przełożonych naganę. Szczerze nie polecam tej firmy i jak ktoś ma wybór iść do innej, to na pewno będzie mu lepiej niż w roka. Butów nie dają( tylko licencjonowani- chyba jakiś żart), bo podobno nie ma pieniędzy, o mydłach ręcznikach i innych rzeczach nie wspomnę.Po prostu żenada, współczuję tym ludziom co tam pracują , ale wiem, że oni tylko tam są bo ciężko z pracą. Podejrzewam, że gdyby nie bezrobocie to ta filia w radomsku już by na pewno padła.
los 2013-02-04 20:37:19
Pracuje bo muszę już kawał czasu nie dostałem butów,ręcznika mydło co to takiego woda w kranie administracja nie udolna ta firma już niedługo padnie ludzie masowo odchodzą inne firmy przejmą ludzi prezesi jakoś tego nie dostrzegają w biznesie 1 rok to chwila i po ROCA BEŁCHATÓW szczury w nogi ten statek tonie
ferdek 2014-07-25 15:26:54
Wstyd się przyznać że się pracowało w tej firmie ale to prawda samo dno i dziadostwo .Dziwie się że ta firma jeszcze funkcjonuje.
robotnica 2014-07-31 18:13:24
ROKA TO NIC NIE WARTE KAZA PLACIC ZA DOJAZDY DO PRACY A PIENIADZE BIORA PODLIZUSOW SIE LUBI I DONOSICIELI JEDEN ZAPJERDALA ADRUGI KASE TAKA SAMA BIERZE PIJANE BABY DO ROBOTY przychodza swoich sie wkreca do pracy i to jest roka
Bez jaj 2016-08-18 17:39:01
Jakie premie, jakie podwyżki?!
hi 2016-08-18 22:58:00
@ bez jaj - czyli nie można liczyć na żadną podwyżkę??
Zostaw swoją opinię o "ROKA" - Bełchatów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "ROKA"