steinpol meble-mysliborz

Myślibórz

Opinie o steinpol meble-mysliborz

anonim 2011-09-27 20:06:23
WITAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW STEINPOLU I CAŁA DYREKCJE.CI KTÓRZY TU PRACUJA MAJA WRAŻENIE ŻE DYREKCJA NIE WIE CO SIĘ DZIEJE W FIRMIE.TAKI MYŚLIBÓRZ KIEROWNIK WPROWADZA SWOJE ZASADY CHCE RZĄDZIĆ JAKBY BYŁ DYREKTOREM A JAK NIE PASUJE TO WYPAD.NAWET NIE POTRAFI SIĘ WYSŁOWIĆ A CO DOPIERO KIEROWAĆ FIRMĄ [usunięte przez moderatora].KIEROWNIK DOPISUJE NIEZROBIONE MEBLE DLA SWOICH PUPILI ŻEBY MIELI LEPSZĄ NORMĘ A NASTĘPNEGO DNIA ZOSTAWIA ICH PO GODZINACH ŻEBY ROBILI ZAPISANE JUŻ MEBLE.NORMY SĄ WIĘKSZE A LUDZIE WYKOŃCZENI ALE ON BĘDZIE LEPIEJ WYGLĄDAŁ W OCZACH DYREKTORA.WIEKSZOŚĆ PRACOWNIKÓW JEST ZATRUDNIONYCH PO ZNAJOMOŚCI LUDZIE KTÓRZY NIC NIE WIEDZĄ O PRODUKCJI MEBLI.CZY KOGOŚ ZAINTERESUJE CO SIĘ DZIEJE W MYŚLIBORZU.CZASY SA TAK NISKIE ŻE TRUDNO WYROBIĆ 100% .PRACOWNICY BOJĄ SIĘ ODEZWAĆ BO MOGĄ STRACIĆ PRACE .NIECH DYREKCJA SIĘ PRZYJRZY DOKŁADNIE O CO TAM CHODZI [usunięte przez moderatora] .MY TU CHCEMY PRACOWAC ,MAMY RODZINY KTÓRE MUSIMY UTRZYMAĆ CZY TYLKO PRACA ZA GRANICĄ NAM TO DA CZY MOŻEMY NADAL PRACOWAĆ W MYŚLIBORZU I ZARABIAĆ DOSTATECZNIE DUŻO BY UTRZYMAĆ NASZYCH BLISKICH.
anonim 2011-09-29 20:03:09
WIELE SIĘ PISZE O BRYGADZISTACH-W MYSLIBORZU JEST PODOBNIE BRYGADZISTA SZAROGĘSI SIĘ JAKBY WSZYSTKO WIEDZIAŁ I UMIAŁ A TAK NAPRAWDĘ [usunięte przez moderatora] SIĘ ZNA.UDAJE WIELKIEGO FACHOWCA A JAK PRZYJEŻDŻA [usunięte przez moderatora] TO NIE WIE GDZIE MA SIĘ SCHOWAĆ..WIELE RAZY KAŻE PUSZCZAĆ MEBLE A JAK ROZPAKUJĄ I COŚ NIE TAK TO NIE MA WINNEGO.KAŻDY UNIKA ODPOWIEDZIALNOŚCI.A KONTROLA JAKOŚCI TO LUDZIE DO ŚCIĄGANIA MEBLI Z ROLEK I PAKOWANIA.ROBIĄ WSZYSTKO CO IM [usunięte przez moderatora] KAŻE,TO ON DECYDUJE CO JEDZIE.A W ZASADZIE WSZYSTKO ABY BYŁY SIODEŁKA BO TO NAJWAŻNIEJSZE JEST ABY DUŻO MEBLI ZESZŁO.NORMY SĄ TAKIE ŻE TRUDNO WYROBIĆ 100% .DODATKOWO TA NIEZDROWA ATMOSFERA JAKA PANUJE W ZAKŁADZIE.JEDNI SĄ NASTAWIANI PRZECIWKO DRUGIM,PRACOWNICY SĄ PODZIELENI NIE MA ŻADNEJ ŻYCZLIWOŚCI ANI KOLEŻEŃSTWA ALE WŁAŚNIE TAKĄ ZAŁOGĄ NAJLEPIEJ SIĘ RZĄDZI.TAK DALEJ BYĆ NIE MOŻE.
anonim 2016-10-03 08:01:14
Dodajcie jeszcze ,że mało kto ma tam umowę o pracę . Mało tego pensja jest wypłacana w kilku zaliczkach. Przysłowiowy " szef " jak sam powiedział że nie chce ludzi do pracy tylko robotników którzy będą zapierda....ć
Zostaw swoją opinię o steinpol meble-mysliborz - Myślibórz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie steinpol meble-mysliborz