brak logo

ORIGO

Poznań

Opinie o ORIGO

germ 2014-12-13 18:40:37
Hej jakie będą moje obowiązki i odpowiedzialność w tej firmie? Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników? Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma? Jak pracownik jest oceniany i promowany? Jak można opisać atmosferę pracy w firmie? Jakie są oczekiwania pracodawcy od nowego pracownika? Pozdrawiam.
marianna j 2015-02-27 17:30:21
widziałam że ich sklep internetowy ma przyjmowac zamówienia tylko i wyłącznie od firm i np. instytucji publicznych, czy to przypadkiem nie oznacza mniejsze liczy klientów i mniejszych zysków? obawiam się tego ponieważ jestem osobą zainteresowaniem w tej wlaśnie firmie właśnie przy obsłudze tego sklepu, co o tym sądzicie?
adah 2015-10-21 19:11:10
witam wszystkich, swego czasu widzialem bardzo wiele ofert pracy jakie proponowala firma, mnie zainteresowalo stanowisko menagera sprzedazy, w poprzednich firmach prcowalem na tym stanowisku oraz jako kierownik projektu i lider grupy,wyslalaem do nich swoje cv,powiedzcie na jakie warunki umowy moge liczyc
adah 2016-04-28 11:46:30
Czy ktoś wie, czym jest spowodowany brak ofert pracy z ORIGO w 2016 roku? Wiem, że w ubiegłych latach tych ofert było całkiem sporo, a teraz, jak chętnie bym wziął udział w rekrutacji, akurat nie ma nic... jak pech to pech :) Na pewno będę dalej śledził sytuację.
Zostaw swoją opinię o ORIGO - Poznań
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORIGO