Opinie o Perła - Browary Lubelskie w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Perła - Browary Lubelskie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Perła - Browary Lubelskie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perła - Browary Lubelskie w Lublin

@ZaczarowanyOłówek

Chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami jakże pięknej przygody ,pracy na magazynie. System traktowania pracownika jest bardzo prosty, dzielony na lepszych i gorszych, chcesz mieć przywileje takie jak dodatkowe dni świąteczne musisz chodzić i informować o poczynaniach swoich ,,Kolegów,, nie ważne czy wykonujesz swoje zadania, masz zdawać relacje o wszystkich i wtedy zdobywasz te przywileje. Kwestia grafików też pozostawia wiele do myślenia, na tyłu pracowników tylko wybrani mają wolne dni pod rząd. Wynagrodzenie mimo iż masz tak samo jak ktoś inny różni się ono, i to ucinanie za głupoty.. Do tego komunikacja pseudo magazynierów i podpuszczanie do spięć wśród wozkowych. Większość ludzi co ma najwięcej za uszami chodzi i kabluje na innych. Odradzam lecz jest to tylko moja opinia .

DonPedro
@ooo

Rotacje miedzyzmianowe to jestes np mies/rok czy więcej na jeden zmianie , a przychodzi taki miesiąc, że kierownictwo stwierdza, że trzeba wszystkich pracowników wymieszać. Co do zgłaszania to ręka rękę myje...

Mechanik

Siemanko, wiadomo coś o systemie pracy trzy brygadowym?

@Chmielowa

No i co? Przestoje jak były tak są i to jeszcze większe hahahaha. Dali nam znowu 4 brygadowej tylko po to żebyś stali po 3 dni i łazili że ścierka bez sensu. Wolałem te wolne weekendy, 5 dni pracy, człowiek w rytmie pracy a na tych przestojach nie wiadomo co robić.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Perła - Browary Lubelskie?

@Prodakszyn

Jeżeli faktycznie jest większy popyt na piwo puszkowe niż butelkowe to mogą im zrobić czterobrygadówkę żaden problem przecież. Mogą np; na jednej lini butelkowej rb1 lub rb2 u Was zrobić trzy brygadówkę bo i tak często stoi jakaś linia i już będzie obsada do pracy. Cały czas wisi ogłoszenie na stronie, że potrzebują pracowników na produkcję, tylko chętnych brak.

karto7

Bardzo dobre piwo. Jestem ze Zgorzelca,[drugi koniec Polski], u nas nie ma lokalnego browaru, zazdroszczę Wam. Pozdrawiam.

Za drogo....
@karto7

Bardzo dobre piwo, ale zdecydowanie za drogie już. Miodowa butelka prawie 6 zł.

W tej ofercie dla elektromechanika informują, że jest to praca zmianowa, więc ile łącznie jest zmian i co jaki czas się one zmieniają? O pensji, czyli o tym co jest dla mnie najważniejsze, piszą niewiele. Bo tylko tyle, że system wynagrodzeń jest atrakcyjny. Ale atrakcyjna jest sama podstawa czy jeszcze coś oprócz niej dają?

Sanser

Nie rozumiem zachowania majstra. Jednego pracownika puszcza o 1 a drugi jak wyjdzie za piętnaście 6 wpisuje upomnienie. Bardo niesprawiedliwe to jest i czekam kiedy dyrektor zajmie się to sprawa.

....
@Sanser

A co tu jest do rozumienia to kwestia relacji, jednego pracownika lubi drugiego nie i tyle w temacie. Dosłownie nikt się nie spodziewał, że są możliwości sprawdzania z bramek.

Hahahahaha
@....

To aż śmieszne samo w sobie jest hahaha jedni wychodzą o 1 w nocy dwa dni pod rząd i majster nie reaguje a jak za 15 jak większość ludzi w zakładzie daje upomnienie. Gdzie tu sens i logika?

@Sanser

Tak to można pracować dwie, trzy godziny i do domu a placą ci całą dniówkę. Bardzo dobrze, że się za to biorą bo niektórzy to przeginają pałe i mają na to pozwolenie.

Pracownik....
@Sanser

To proste .. te relacje nie biorą się z powietrza .. Jedni pracują już kilkanaście lat i swoją postawą pokazali że są w stanie dać z siebie trochę więcej niż po prostu pojawić się w pracy i podpisać listę obecności a inni pracują tydzień , nic nie potrafią i tylko szukają pocieszenia na Go worku licząc na to że dyrektor to przeczyta i da Ci medal za .............za bycie w gronie nielicznych którzy odwiedzają to miejsce tylko po to żeby sobie ponarzekać i okazać swoje niezadowolenie a przy okazji wylać wiadro pomyj , myśląc że coś w ten sposób zmienią .. Taki jest świat i nikt nikogo nie zmusza do tej czy innej pracy. Jeśli nie udowodnisz że zasługujesz na lepsze traktowanie to będzie regulaminowo..

Czekerap
@Sanser

@Sanser co ty bredzisz, przecież wszyscy wyłapali upomnienia. No ale jak już wszyscy tak niesprawiedliwie się poczuliście i trzepiecie się tutaj to teraz wszyscy będziemy siedzieli na zakładzie co do minuty.

X.y.z Nowy wpis
@Pracownik....

Nie do końca masz rację, pracowałem w wielu firmach i wiem, że regulamin o równym traktowaniu pracowników nie zawsze działa jednakowo i tu też tak jest. Nie ważne czy pracujesz miesiąc czy 15 lat powinieneś mieć taka same prawa i obowiązki.

Quarto Nowy wpis
@Sanser

Oj szkoda słów nawet na tych karierowiczów, wszystko robione jest po złości bo kogoś nie lubię. U nas by to nie przeszło.

Pracownik Nowy wpis
@X.y.z

Hahaha . O jakim Ty równym traktowaniu mówisz. ? Twierdzisz że nie powinno być żadnej chierarchii wśród pracowników? Jako młody pracownik chcesz mieć takie same prawa i obowiązki jak stary pracownik? No to chyba nie wiesz ile jeszcze musisz się nauczyć żeby ten stary nie musiał przy Tobie latać... Prawa jak najbardziej, każdy powinien mieć takie same . Obowiązki chyba też aczkolwiek żeby dorównać staremu, młody musi się na prawdę postarać i chociaż z rok popracować. Wtedy możemy zacząć temat równego traktowania . Kiedy już samodzielnie staniesz na tych stanowiskach co stary. I tu też nie ma mowy o tych STARYCH tylko z peselu , ale o tych od których możesz się czegoś nauczyć bo są też starzy jednostanowiskowi którzy też nie wiele potrafią oprócz okupowania GoWorka i wylewania żali. Ale skoro chcesz równego traktowania to chyba nie wiesz o co prosisz i lepiej aby Twoje prośby do wielkiego brata nie zostały wysłuchane, bo każdy ma swoje stanowisko pracy i nie ma obowiązku niańczyć nowych pracowników, no chyba że ktoś go lepiej potraktuje za swoje dobre serce to może wtedy taki nowy na tym zyska bo będzie miał lżej i ktoś go czegoś nauczy . Chcesz zrobić ze starego kozła ofiarnego? Liczysz że jest bezinteresownym idiotą i będzie robił więcej niż powinien tylko po to żebyś Ty nie poczuł się dyskryminowany? A teraz kopiesz dołki pod wszystkimi pracownikami i myślisz że coś w ten sposób zyskasz? Chyba tylko tyle że każdy nowy pracownik od tej pory będzie traktowany jak potencjalny sprzedawczyk co żali się na GoWorku. Powodzenia w pracy.

Ktoś

Pisaliście, że dużo tu zależy od relacji z kierownikiem, więc ja zapytam jakie relacje trzeba mieć żeby chociaż pracę mieć spokojną i stabilną? Spodobał mi się etat dla operatora wózka widłowego i tam niby piszą o stabilności, ale ja już sam nie wiem. Jeśli doświadczenie nie jest konieczne, a tylko mile widziane to jak ktoś je posiada to może spodziewać się czego dodatkowego?

@Ktoś

Głównie chodzi o to , że jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego, to po prostu będzie Ci lżej i sprawniej wykonasz powierzone Ci zadanie..... Stąd mile widziane doświadczenie a więc różnica jest taka że jeśli nawet tego doświadczenia nie masz a posiadasz uprawnienia , to masz szansę pracować na tym stanowisku i to doświadczenie zdobyć.. Nie wiąże się to z żadnym dodatkowym wynagrodzeniem..... Jeśli w miarę szybko załapiesz o co chodzi a nie jest to praca wymagająca specjalnych umiejętności a jedynie trochę myślenia i chęci do pracy, to po prostu uznają że jesteś w porządku... Tak naprawdę zależy do której brygady się dostaniesz bo ile ludzi, tyle charakterów i albo się z nimi dogadasz i będą Ci pomagać albo będziesz od nich wymagać pomocy a wtedy zapomnij o miłej współpracy.. Ale to chyba oczywiste

Mechanik

Siemanko, wiadomo coś o systemie pracy trzy brygadowym?

Magazyn
@Mechanik

Wiadomo każdy z pracowników Browaru chciałby taki system pracy aby weekendy były wolne, pożyjemy zobaczymy.

Piwo
@Mechanik

To byłoby bardzo dobre rozwiązanie wprowadzając trzybrygadówke, dużo energii można byłoby zaoszczędzić, ponieważ linie produkcyjne często stoją na tygodniu.

Dobry pomysł
@Mechanik

Moim zdaniem praca od poniedziałku do piątku to genialne rozwiązanie, wyłączając energię w Browarze na weekendzie są ogromne oszczędności a teraz mamy przestuj czasem jest jedna bądź dwie osoby na hali a światło cały czas świeci.

Rb1
@Dobry pomysł

Racja, zgadzam się..Stoi jedynka lub dwójka to świato świeci non stop prze dwa lub trzy dni ile trwa przestuj linii. Może warto zrobić trzy mocne brygady na produkcji i przestoje linii robić w weekend gdzie prad jest wyłączony.

@Rb1

U nas na magazynie tez była by 3 brygadowka eee to super by było jak było by to wdrozone

Małgorzara
@Magazyn

Widzę, że już wybuch euforii, radośći pracowników z powodu trzybrygadówki ale to nic pewnego.

Lider
@Dobry pomysł

Oszczędności prądu to nie tylko korzyści wprowadzenia pracy trzy brygadowej, rownież nie mamy przestoji na liniach z powodu braku pracowników, mamy mocne brygady, są pracownicy do pracy. Zdecydowanie to najlepsze rozwiązanie zastosowanie pracy w systemie trzy brygadowym.

@Lider

Jak wejdzie, bo raczej nieeeee

Lela
@Małgorzara

To nie przejdzie , w tak dużej firmie nie może być tak dużo przestojów, kupili nowe sprzęty i mają się zwrocic

Paletyzator
@Małgorzara

U nas na puszcze cały czas funkcjonuje trzybrygadówka i nigdy nie ma przestojów. Na jedynce czy dwójce jest czterobrygadówka i są przestoje na tygodniu zwłaszcza na dwójce. Więc trzybrygadówke na dwójce też nie jest zła opcja, po co ma stać na tygodniu lepiej w weekend.

Rozlew puszkowy
@Lela

Tylko nie wiem czy chciałaby Pani jechać na rozlewie jak są tylko dwie czy trzy osoby jak my na puszce i pracować na kilku maszynach naraz, rozumiemy to, że nie ma ludzi na innych linach, ale my we dwóch nie nalejemy piwa za dużo na puszce.

Ona
@Lela

Jestem przekonana, że lepiej robić przestoje na weekendzie niż w tygodniu. Skończyłby się również wieczny problem braku pracowników.

Tanki
@Ona

Taaa pójdzie jedna czy dwie osoby na l4 i jest kłopot bo ludzi jest na styk w brygadach a znowu jak przejdą z innych lini też lipa bo tam nie będzie ludzi. A jedna osoba nie ogarnie dwóch stanowisk, więc ta trzybrygadówa to git opcja jak by była.

Gelo
@Lela

Niektóre firmy wprowadzają już 4 dniowy system pracy, to może i u nas zostanie wprowadzony 5 dniowy system pracy.

Ala
@Lela

Teraz mamy 4 brygadówke i też są przestoje produkcyjne dwa czy trzy dni rozlewu butelkowego a światło świeci więc lepiej wprowadzić 3 brygadowke i wygaszac prąd na weekend.

Ela
@Magazyn

Jak by tak się głębiej zastanowić nad tą trzy brygadówką to mamy same zalety. Pracodawca i pracownicy byliby zadowoleni z tego wariantu. Kurcze lejemy piwo od poniedziałku do piątku, nie mamy tych wiecznych przestoii lini na tygodniu, na których nie wiadomo co robić. Tak weekendy wolne, prąd wyłańczamy, ponieważ bez sensu jest być kilka zmian na hali gdzie nie idzie produkcja.

@Ela

Ma Pani rację idzie produkcja to pracownik jest zajęty pracą i czas szybko leci. A tak na przestoju to wiadomo ciężka sprawa.

Rb
@Ala

Idzie produkcja jak idzie bo wozkowych nie mamy na RB2, nie ma komu pracować. Więc zgadzam się z Państwem i popieram wprowadzić trzy brygadówke jak jest możliwość.

@Lela

A co ma system pracy trzy czy czterobrygadowy do tego, maszyny się i tak zwrócą tylko pracownicy nie chcą przestojów na tygodniu, wolą mieć przestoje na weekendzie i słusznie

Rozlewy butelkowe
@Lela

Z największą przyjemnością oddałabym dodatek 4 brygadowy aby weekendy były wolne i przestoii nie miałabym w środku tygodnia.

Jaro
@Rb

Jak nie ma ludzi to czemu nie ma trzybrygadówki...

Nocka
@Rozlewy butelkowe

SZANOWNA PANI W WIĘKSZOŚĆI KAŻDY Z PRACOWNIKÓW CHCIAŁBY TAK. DO STYCZNIA NIE DALEKO, ZOBACZYMY.

Etykieciarka
@Ela

Twierdziłam od początku, że system pracy trzy brygadowy nie przejdzie, zostajemy niestety przy systemie czterobrygadowym od stycznia. Przestoje lini bywały już od bardzo dawna więc to żadna nowość że bardzo ciężko nam sobie zorganizować czas gdzie stoi produkcja.

Chmielowa
@Etykieciarka

Zaraz, zaraz bo nie ogarniam tego Drogie Panie skarżycie się że na przestojach rozlewniczych nie macie co robić..(hahaha). W sumie to bardzo dobrze świadczy o Was, ponieważ jesteście ambitne, nie lubicie się nudzić w pracy tylko pracować a tacy pracownicy to skarb. Faktycznie osiem godzin siedzenia na stołówce to kawał czasu. Ale już nie długo przestoi nie będzie, prace na wykończeniu więc głowy do góry Drogie Panie. Proszę się nie smucić..

...
@Etykieciarka

Nie rozumiem i nie jestem w stanie tego pojąć, dlaczego Pani twierdzi, że ciężko sobie zorganizować miejsce pracy podczas przestoi produkcyjnych. Szanowna Pani, myślę że nie pracuje Pani pierwszy czy drugi dzień w pracy, żeby mówić i żalić się na forum co mam robić. Czy naprawdę ten temat jest warty tyle uwagi, żeby upubliczniać go tutaj, jeżeli Pani nie wie jaką pracę trzeba wykonywać to proszę podejść do majstrów zapytać się, wszystko Pani wytłumaczą. Myślę, że żaden z pracowników i zarówno Pani nie chciałaby aby nasza Praca była monitorowana cały czas.

RP
@Ela

Dlaczego Pani takie rzeczy upubliczniła na forum, teraz Szanowna Pani będą częste kontrole trzeźwości oraz kontrolę wynoszenia piwa. W sumie i bardzo dobrze, ale pracę może stracić dużo osób.

Mqgazyn
@RP

Ale kontrolę trzeźwości lub wynoszenia piwa jak już powinny być dla wszystkich pracowników bez względnie dla wszystkich a nie wyryfikowo dla wybranych.

Filtracja
@Mqgazyn

Najważniejsze, o czym należy pamiętać podczas tych kontroli to że ochroniarz nie może przeszukiwać niczyich rzeczy ani nikogo przesłuchiwać nie ma do tego prawa (prawo do tego ma tylko policja, powtarzam policja). Może natomiast wasz tylko poprosi o pokazanie torby lub plecaka. Kontrolę dla wszystkich pracowników a nie wybranych.

YyY
@Filtracja

Łoj tam kto nie wynosi i nie pije piwa nie ma się czego bać. Masz prawo nie pokazać plecaka,to wtedy policja przyjedzie jak wolisz twoja brocha. Ale te kontrole to faktycznie macie rację powinny być już dla wszystkich pracowników a nie tak dla dwóch a reszty nie. Znowu będzie tłumaczenie jak kogoś złapią że wszyscy wynoszą piwo a mi powiedzieli a tamtemu nie powiedzieli o kontroli. Super sprawa że od 2023 roku pracodawca ma prawo badać trzeźwośc pracowników w pracy. Kontrolę jak w każdym zakladzie produkującym alkohol powinny być bardzo często dla WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW.

Perełka
@YyY

Kontrolę trzeźwości zawsze były dla wszystkich pracowników rozlewu była lista pracowników i musieliście się poddać kontroli, kiedyś nawet w trakcie pracy potrafiły być kontrolę.

@YyY

Niekoniecznie, osoba która może badać trzeźwośc pracowników w zakładzie pracy musi mieć odpowiednie przeszkolenie i uprawnienia. Pracodawca musi też mieć ważny dokument na kalibracje lub wzorcowanie.

Rolewy
@Perełka

Wiadomo, że kontrola czy pracownicy produkcji nie wynoszą piwa była zaplanowana na wybranych pracowników, którzy są podpadnieci u kierownika. Ale to nie ma żadnego znaczenia, ponieważ, jak kogoś złapią to będzie tłumaczenie typu; wszyscy wynoszą, jeden majster był i zostały złamane procedury, temu, tamtej powiedzieli a mi nie. Pracuje (usunięte przez administratora) lat i już wiem, że 20 pracowników nie złapią a 21 złapią. Ty później dostajesz zwolnienie dyscyplinarne i nikt z Tobą nie będzie chciał dyskutować, że Kier się uwzioł na mnie. To ty na wlasne życzenie narobiłeś/łaś sobie problemów.

Rozlew butelkowy I
@Rolewy

Ale czym wy w ogóle się przejmujecie Państwo, niech kierownik ds. produkcji piwa zleca kontrolę nawet codziennie dla pracowników.Ja mogę mu codziennie pokazywać torbę i w alkomat dmuchać. Zlecił już kontrolę kilku osób na produkcji i co złapał kogoś NIE, ponieważ nikt za kradzież piwa nie ryzykowałby zwolnieniem dyscyplinarnym z pracy. Litośći kierowniku. Najlepiej to niech wzywają policję nie pokazywać torby bądź plecaka i wtedy przyjadą spiszą protokół I może troszkę kierownik przestanie oczerniać pracowników, że kradną piwo. Ale jak to wszystko było wykombinowane w niedzielę po drugiej zmianie, jeden majster, niby procedury złamane bo jeden mistrz a to jednak kontrola na bramie. Kierownik był przekonany zlecając to kontrolę, że uda za wszelką cenę się kogoś złapać i zwolnić dyscyplinarnie.

DOBRA ZMIANA
@Rozlew butelkowy I

Właśnie dla tego nie chciałem pracować na produkcji rozlew piwa, ponieważ jak podpadłeś zwolnieniem lekarskim to kierownik szuka haków aby cię tylko zwolnić z pracy różnymi sposobami jak to miało miejsce już na byłych pracownikach. Musicie się pilnować bo za byle co Wam może dać nagany a dwie nagany to zwolnienie dyscyplinarne warto sobie przypomnieć jak pracownik z RB1 został zwolniony przez kierownika dostał nagane że 3 minuty wcześniej wyszedł a druga nagana chyba za BHP jak dobrze pamiętam że nie miał rękawiczek. Chciał kierownik przysiągł sobie, że go wywali z roboty szukał haków i znalazł, co prawda w cyniczny sposób, ale go zwolnił. Myślałem, że po kilku latach coś się zmieniło u Was na lepsze a to jeszcze gorzej jak było. Następnym argumentem dlaczego złożyłem wypowiedzenie jest to,że tam nie masz swojego stanowiska pracy tak naprawdę grafiki pracy w ciągu roku parafią się zmieniać kilkanaście razy i tylko z powodu, aby karać pracowników za zwolnienia. Cierpi na tym każdy. Następnym argumentem dlaczego nie chciałem pracować po kilku latach było to, że z powodu braków kadrowych robiłem na dwóch albo trzech stanowiskach jednocześnie. Powiedziałem dość i złożyłem wypowiedzenie.

Rozlew puszkowy
@DOBRA ZMIANA

Cóż poradzić na to, takie dzisiaj mamy kierownictwo do spraw rozlewu piwa. Tam każdy pretekst będzie doskonały do ukarania i zwolnienia pracownika. Zobaczcie u nas dziewczyna z puszki miała wypadek w pracy to kierownik chciał po zwolnieniu lekarskim ją zwolnić, tylko dlatego że, dziewczyna uległa wypadkowi i poszła na L4. Kierownik mówił, że bał się o jej stan zdrowia i stąd taka decyzja, aby dziewczynę zwolnić po zwolnieniu a wtedy jak dzwoniliśmy po karetkę bo dziewczyna zemdlała to jakoś kierownika bardzo nie interesował stan zdrowia dziewczyny a teraz się tak boi o jej stan zdrowia. Co ty robisz kierowniku, opamiętaj się....Wielki, Ogromny Szacunek, Podziw i Klasa dla Perły Zarządu, że nie pozwolili zwolnić dziewczyny, tylko przenieśli na inny dział aby mogła dalej dziewczyna pracować. Wstyd i Hańba taki kierownik, żeby z powodu wypadku w pracy chcieć zwolnić pracownika, każdy z nas może ulec wypadkowi.

Przemysław
@Rozlew puszkowy

Piszesz, że każdy może ulec wypadkowi i że ta dziewczyna miała wypadek w pracy. A przy jakich czynnościach trzeba u Was najbardziej uważać i czy często ludzie ulegają wypadkom?

Keg
@Rozlew puszkowy

Pracuje 15 lat na produkcji i wiem już, że nie warto się wychylać, robić swoje i tyle. Piękny przykład dziewczyna biegała do awari, służyła pomocą każdemu, pianowała podłogę kilka razy na zmianę aby było czysto i niestety kierownik potraktował ją jak rzecz. Miał tupet jeszcze gadać, że to słaby pracownik.

@Chmielowa

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Perła - Browary Lubelskie? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno
Bombel

Siema. Czy wie ktoś jakie są warunki pracy na wózki widłowe I jaka jest atmosfera w prac. Kandydat

Bombel

Siemka A jak wygląda wynagrodzenie jako wózków dzieki za info pozdrawiam

@Bombel

Na wstępie masz 4300 brutto jakoś, po 3 miesiącach 200 zł podwyżki jakoś, (usunięte przez administratora)

Jar
@Xxx

Pensja jest prawie taka jak najniższa krajowa. Nie wiem czy jest jest sens pchać się w te firmę

@Bombel

Nie do końca jest tak że pensja jest prawie jak najniższa krajowa bo skalda się na nią kilka elemntów. Premia uznaniowa, premia za obecność, dodatek szkodliwy, nocny, weekendowy. Śmiało można przyjąć, że jeśli na umowie masz 4500 brutto to na rękę weźmiesz jakieś 90% tego jako netto czyli z 4000-4100. Mniej więcej tak wyglada u mnie ta pensja i u ludzi

Czy jest możliwość wprowadzenia systemu, który sprawdzałby pracowników o której przychodzą i wychodzą z pracy. Niektórzy pracownicy opuszczają pracę nawet po dwóch czy trzech godzinach.

Elo

To wcześniej już było mówione, że trzeba będzie się odbijać na bramce po 8 godzinach pracy, skończy się niestety wychodzenie wcześniej.

Dragon

Pożyjemy, zobaczymy czy faktycznie zostanie wprowadzony system rejestracji czasu pracy pracownika. Bardzo trudno znaleźć firmę Abu tego systemu nie było.

Xxx

A niby czego ma to nie przejść? Oni wiedzą doskonale, że dużo pracowników wychodzi przed czasem i jak postanawią to wprowadzą aby był liczony czas pracownikowi. Kwestia aktualizacji oprogramowania.

Piwo

Nie bój się jak będą chcieli Cię sprawdzić na bramce o której wychodzisz z roboty to sprawdzą i nie muszą mieć RCP. Już kogoś sprawdzili jak wychodził o 1 w nocy.

Kandydatka

Miałam ostatnio rozm w spr pracy z Panem Marcinem. Mimo, że nie przeszłam do dalszego etapu, rozmowę oceniam na przysłowiową "piątkę z plusem". Bardzo merytoryczna i w dobrej atmosferze. Pełna kultura. Po kilku dniach, nastąpił obiecany kontakt z decyzją na temat rekrutacji, co niestety nie zawsze ma miejsce. Pozostaje mi tylko żałować, że nie dostałam tej pracy.

Nieźle jak pracownicy sobie wychodzili podczas pracy, jak widać firma już stara się uporać z tym problemem. Aktualna jest oferta o pracę dla Aparatowego Rozlewu Piwa. Mile widziane uprawnienia na wózki, które mam. Podobno macie podwyżki po 3 msc tak jakby próbnych a potem? Systematycznie ze stażem pracy też można liczyć na wzrost wynagrodzenia?

OldBoy

Witam. Jestem zainteresowany pracą jako PH. Mam kilka pytań: - jakie są warunki finansowe (podstawa, premia, wszystko na umowie czy "pod stołem")?, - premie kwartalne, półroczne, roczne?, - podział czasu pracy: teren/biuro?, - jakie są warunki korzystania z samochodu na użytek prywatny?, - wczasy pod gruszą, MULTISPORT itp.?, Pozdrawiam.

@OldBoy

Hej, ja nie wiem, bo sama szukam tu pracy. Dodam do siebie pytania, czy PH może pracować zdalnie i decydować, kiedy chce rpacować z domu? Czy jest konieczność pracy w biurze, szczególnie jak jedzie się do jakiegoś klienta nieco dalej?

Rekrut

Witam. Nie wiecie czy warto iść na wozkowego na produkcję jaka jest tam atmosfera

Rekrut
@Rekrut

Prosiłbym o opinie na temat pracy atmosfery i stawki miesięcznej

A jakieś kary pieniężne też obowiązują za takie zachowania czy od razu zwolnienie? Pracownicy browaru dostają jakiś deputat piw żeby wziąć do domu? Albo może jakieś bony na wykorzystanie w towarze?

karto7

Dobre piwo
@karto7

Potwierdzam piwko perełka najlepsza, zwłaszcza export tylko szkoda że cześć partii produkcyjnej idzie w tej foli a część w kartonach. Fajnie by było jak by wszystko wypuszczali na rynek w tych kartonach.

Za drogo....
@karto7

Bardzo dobre piwo, ale zdecydowanie za drogie już. Miodowa butelka prawie 6 zł.

Sylwester

Czy nowo zatrudniony pracownik w firmie dostanie odzież roboczą?

@Sylwester

Na wstępie pracy dostaniesz strój roboczy i buty, ale później to już ciężka sprawa. Ja od roku nie mogę doprosić się o nowe buty choć mam zepsute a najgorsze jest w tym wszystkim to, że niektórzy pracownicy kilka razy w roku biorą nowe buty

XYZ
@Produkcja

Może pokaż uszkodzone obuwie i domagaj się nowego bo to wpływa na Twoje bezpieczeństwo w pracy. W regulaminie piszę, że powinieneś mieć schludny strój roboczy. Obuwie to podstawa. A już dawno gadali, że ubrania robocze miała wydawać firma zewnętrzna.

@Produkcja

A do kogo lub do jakiego działu zgłasza się zapotrzebowanie na nową odzież firmową? Do HR w centrali firmy, czy do bezpośredniego przełożonego? No i jak te buty są popsute i założy się inne, jakieś swoje prywatne, to jest za to kara i akceptowane są jedynie te firmowe?

@Produkcja

Czy firma też zapewnia regularne pranie odzieży roboczej? Czy pracownik sam musi prać? Dostaje się do firmy tylko jeden komplet tych ubrań, właśnie jak jedne się pierze, to wtedy pracuje się w drugim komplecie??

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 14 listopada kilka aktualnych ofert pracy do firmy Perła - Browary Lubelskie. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Biolog. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

DuzoMozee

Witam, odradzam prace w DOS i współpracę z kierowniczką. Podejście do zarządzania i do ludzi rodem z PRL. Szkoda bo firma fajna.

@DuzoMozee

Ej ja jestem z zewnątrz i myślę o rekrutacji, ale co właściwie oznacza DOS?? Od czego to jest skrót? I jak tam jest jakiś problem z kierowniczką, to czy nie można tego zgłosić gdzieś wyżej? Może do centralnego HRu? Albo do przełożonego takiej osoby?

Witam jak wygląda. Sytuacja z trzecia umowa o pracę cz 3 umowa dla pracownika to na czas nieokreślony. Jak wygląda to w Perle

Witam jak wygląda nagroda roczna za rok 2023 na ile procent mogę liczyć po przepracowaniu 18miesiecy jak to wygląda

Fasolka

@Pracodawca chciałbym się dowiedzieć czemu pozwalacie aby Wasi kierownicy (celowo z małej litery) reprezentowali sobą tak niski poziom kultury. Zarówno w stosunku do swoich podwładnych: chamskie wypowiedzi publiczne, obrażanie, obrażanie się no i oczywiście nierówne traktowanie pracowników. Egzekwowanie wykonywania obowiązków w różny sposób w zależności od wyrazów sympatii do danej osoby. Dlaczego jedni pracownicy mają budżet, który przewożą busami (chyba wszystkie stołówki w mieście o tym wiedzą takie głośne debaty są prowadzone przy jedzeniu) a inni nie są w stanie zrobić małej promocji bo nie ma budżetu. Kolejna kwestia to najzwyklejis tchórze, którzy nie chcą się spotkać z właścicielem sklepu i porozmawiać o interesach a jak już łaskawie odbierze telefon to wszystko zdania na przedstawiciela że to jego wina. W wydzwanianiu na urlopie, l4 czy mailach po nocach nie wspomne albo straszeniu naganami a potem chowaniu ich do szuflady. Oczywiście mógłbym się tu rozpisywać rzucać faktami i nazwiskami, ba mógłbym nawet się pofatygować i napisać bezpośrednio do @Pracodawca niestety mam obawy, że ta wiadomość zostałaby przeczytana tylko przez jedną osobę. A tak być może publiczna wiadomość zachęci kogoś do zgłębienia tematu tak aby ten nowy 2024 rok był dla wszystkich lepszy.

przyszły pracownik

jak wygląda praca wózkowych na kunickiego?

@przyszły pracownik

W porządku pracuję dekadę lat i nie narzekam na warunki pracy. Przyszły pracownik od kiedy rozpoczynasz pracę...

Sebastian
@Wózkowy

Jak wygląda teraz praca na produkcji, jaki system, zarobki itd

@Sebastian

Teraz wszędzie jest 3 brygadowka, weekendy wolne. Nie wiadomo jak długo. Normalnie w takim trybie pracuje tylko puszka. Atmosfera dobra, jak szukasz pracy na produkcji to wal smiało bo nie jeden mówi, że w Perle najlepiej się pracuje z podobnych firm typu Herbapol Lubella czy Stock. Na umowie chyba teraz startujesz od 3800 + premie więc można przyjąć że te 3600-3800 na rękę weźmiesz. Potem że 300 więcej. Raz w roku podwyżki.

@Prodakszyn

I każdego roku 300 brutto dostaje się podwyżki? A jakieś stażowe wypłacają? Jeśli tak to po ilu latach pracy?

Etykieciarka
@Prodakszyn

To trzybrygadówka długo się nie utrzyma znając życie, oni wiedzą doskonale, że na każdym stanowisku pracy jest potrzebny jeden pracownik.

Magazyn
@Sebastian

Jeszcze nagroda roczna jest jak nie byłeś na zwolnieniu więcej niż 14. Ale kwota mała około tysiąca.

Sebastian
@Magazyn

A na jaki system premi może liczyć nowo zatrudniony pracownik?

Rb
@Sebastian

Masz 10 % premi od podstawy i jeszcze premia motywacyjna 250 zł jak nie jesteś na zwolnieniu .

@Sebastian

Teraz nie będzie przyjęć, ponieważ jest bardzo dużo pracowników. U nas na magazynie mamy komplet ludzi z nadwyżką. Na rozlewach też im nie brakuje ludzi po trzy osoby czasem na jednym stanowisku. Składaj CV na wiosnę jak będzie znowu czterobrygadówka.

Magazynier
@Wózkowy

Moim zdaniem od stycznia wejdzie czterobrygadówka a zwłaszcza na puszce, ponieważ jest ogromny popyt na piwo puszkowe. Druga sprawa jest taka, że rozlewy nie nadążają wylać zaplanowanego piwa przez 5 dni a jeszcze musi się odbyć CIP który trwa 8h.

Aleksandra
@Magazynier

A już coś o tym się gada czy to tylko Twoje przypuszczenia? Skoro jest tyle roboty to nadgodziny są obowiązkowe czy jakie rozwiązania wprowadza firma ?

Export

Tak jak zawsze było do 14 dni można być na l4 to dostaniesz nagrodę, powyżej 14 dni nie dostaniesz. Kwota bardzo mała!!!!!!

Ada
@Prodakszyn

A na początek z jaką umową się startuje? I na jak długo się ją otrzymuje? I za co można dostać premię? Są jakieś konkretne wytyczne, których trzeba przestrzegać? Chłopak planuje złożyć tutaj CV

@Ada

Najpierw umowa na 3 miechy, potem chyba na 2 lata a potem na stałe. Są wytyczne, wszystkiego będzie się uczył. Niech śmiało składa, jest ok

El

Nie ma stażowego, pracownicy po pewnym czasie, najczęściej to 3 miesiącach, zarabiają tyle samo, widać przez to szacunek pracodawcy do osób które tu dłużej pracują

EL1
@El

za staż w tej firmie są nagrody jubileuszowe.

08.12.2023

Aktualnie restauracja zeszła poniżej normy. Jedzenie jeszcze jakoś ujdzie. Jeżeli chodzi o obsługę to totalna porażka. Oczekiwanie na kelnera czy kogokolwiek to jedno. Zamawiasz dania przychodzą po 40 minutach z czego połowa inna niż zamawiane. Mała blondynka kelnerka jakaś nieobecna i nic nie ogrania. Pracownicy z Ukrainy powinni nauczyć się polskiego skoro chcą tu pracować. Ułatwi to kontakt

Anonimy

Czy ktoś się orientuję jak wygląda praca PH w rejonie Podkarpackim? Kierownictwo itd.

@Anonimy

Co do pracy jako przedstawiciel handlowy, to dajcie też znać, czy jest to praca tylko w terenie? Czy trzeba np. raz na 2 tygodnie jechać do biura, czy nie ma takiej potrzeby? PH ma kase na paliwo, czy firma jakoś sama zapewnia paliwo do auta do jazdy w terenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Perła - Browary Lubelskie - Lublin

• Jak się pracuje w Perła - Browary Lubelskie?

Zobacz opinie na temat firmy Perła - Browary Lubelskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perła - Browary Lubelskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 8 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Perła - Browary Lubelskie