POMOCKOMPUTER

Toruń

Opinie o POMOCKOMPUTER

Mr. Green 2011-09-27 15:55:10
Firma jak firma działa i zdobywa jakoś klientów....Jednakże cała ich wiedza opiera się na amatorstwie, oprócz jednego pracownika[usunięte przez moderatora]Zaś cała reszta, amatorzy jak się patrzy. Nie pisał bym tego, gdybym tego sam nie doświadczył. Ich złota zasada "Jeśli klient nie ma oryginalnego oprogramowania to wgrajmy im pirata". Ten drugi drugi pracownik dojeżdża autobusami, mieszkając w Toruniu, bo mają tylko jeden samochód i o dziwo! jedno prawo jazdy! a na stronie firmowej zamieszczają informację są całodobowi i dojeżdżają do mniejszych miejscowości. Totalne amatorstwo. Niby mają siedzibę w Toruniu czynną przez całą dobę, ale i tak, nawet w dzień jest ona przeważnie zamknięta na kłódkę. ZERO! podejścia do klienta i profesjonalniej obsługi. A jak zaczniesz się targować o należność, za dwie godziny w plecy, kiedy to pracownik pomockomputer nie zdołał zrobić nic (a komputer była bardzo dobry) to jeszcze usłyszysz że jesteś taki siaki i owaki a po wyjściu zostaniesz obrzucony mięsem słownym. Nie polecam tego serwisu, ani jako firmy usługowej ani jako firmy do współpracy (tragiczne warunki)
Zostaw swoją opinię o POMOCKOMPUTER - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POMOCKOMPUTER