hurt detal karol białecki

Budzisław Kościelny

Opinie o hurt detal karol białecki

xxxx 2010-09-06 12:42:52
jako była pracownica oceniam sklep na ocene bardzo-dobry.Praca w sklepie i to takim duzym jest bardzi ciezka ale idzie sie do niej przyzwyczaić...Gdybym mogła podjeła bym prace na nowo w sklepie....
gość 2013-02-14 11:45:01
Praca w sieci tych sklepów jest straszna.W sumie to wszystko zalezy jakiego ma się kierownika.Nie polecam tam pracy,ja tam pracuje i mam dość,masakra jakaś,ale jeszcze chwilke i podziekuje temu śmiesznemu pracodawcy.Beznadzieja
jatoja 2014-11-14 12:40:30
Firma istnieje. Ba. Rozbudowuje sie caly czas. Jest to siec sklepow Twoj Market.
Czy ktos wie ile moze zarobic tam kierowca?
kicia 2014-11-20 23:07:33
Aż żal mówić na temat tego sklepu... pracuje we Wrześni i wierzcie mi nie jest tam za wesoło... p. k nie zna się na żadnych przepisać kodeksu pracy bo ona takiego bublu nie musi znać. Sama musisz się o wszystko prosić nawet o skierowanie na okresowe badania.... tylko tam inspekcje pracy wysłać nic poza tym... i niech mi nikt nie mówi że mięso jest codziennie świeże, również jest rozmrażane ale jak sanepid wchodzi to tylko przyklejają kartkę do utylizacji a jak wychodzi to to sprzedają... Może i klienci sa zadowoleni bo obsługa zawsze musi być miła i uśmiechnięta ale tak naprawdę nie wiedza co się dzieje na zapleczu sklepu...ogólnie jest burdel... nawet nie masz do kogo sie zgłosić jeżeli masz jakiś problem bo traktują cie jak śmiecia... jakieś lewe listy obecności musisz podpisywać ze miałaś wolne a ogólnie byłaś w prawcy. W kadrach również panie nie znają sie na przepisach i jeszcze cie opr że tam dzwonisz z pytaniem, ogólnie nie polecam tej sieci marketów
Lol 2015-11-30 23:06:27
KIEROWNIK STRZELNO jedna wielka masakra, pani chyba przychodzi z przymusu. Nic tylko drze ryja i nic wiecej, z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] siedzi nic nie robi, faworyzuje swoje pupilki co liża jej dupsko! Wywalić ją a praca bedzie o wiele lepsza.. 80 % osob z tego sklepu odchodzi właśnie przez nią.
Zostaw swoją opinię o hurt detal karol białecki - Budzisław Kościelny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hurt detal karol białecki