Phenome Sp. z o. o.

Opinie o Phenome Sp. z o. o.

uważać! mina! 2011-11-07 13:40:47
Ta firma to mina i nawet jeśli jeszcze ktoś się załapie, uwierzy, da wciągnąć, to dla swojego zdrowia i dobra jak najszybciej powinien uciekać! toksyczni ludzie i żadni biznesmeni - menedżerowie za grosz, chore ambicje i żenada!
zgadzam się i potwierdzam - MINA! 2011-12-07 15:41:29
Tak, to totalna mina. Dodać należy, że nie tylko żadni to menedżerowie, ale zwyczajnie ludzie bez kultury, wiocha! słoma z butów!, traktowanie ludzi jak niewolników opłacanych za dychę - taką mają mentalność. I sadzenie się na wielkopańskość. Brak szacunku dla ludzi, brak umiejętności pracy z ludźmi. I psychiczna pani "pomysłodawczyni" - histeryczka, z przerostem ego, zachowaniem jak z magla wobec współpracowników, nękaniem, pseudoperfekcjonizmem połączonym z nieumiejętności współpracy i słuchania innych, z upierdliwością i nieumiejętnością podejmowania decyzji w jednym. Brak wiedzy, doświadczenia biznesowego i niesłuchanie nikogo. Nietrzymanie się własnych decyzji, brak strategii. Pani, która ściągnęła wszystko z innych światowych marek, bo chce być gwiazdą. Nigdzie się nie udało, to może w kosmetykach się uda? - to jej motywacja. Chory człowiek. Do terapeuty, a nie do biznesu i do ludzi się nadaje. Praca z nimi to trauma i koszmar oraz upokorzenie dla każdego. To jest pewne i widać gołym okiem - nikt tam nie zostaje, nikt!!! Nie da się.
boy 2016-04-26 21:31:02
Kosmetyki są w porządku ale są jakieś oferty pracy?
Zostaw swoją opinię o Phenome Sp. z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Phenome Sp. z o. o.