PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI

Opinie o PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI

Nikt

sanepid nic nie pomoże

jola

Tort śmietanowo- truskawkowy w kształcie piłki dla dziecka rewelacja Pozdrawiam Pana cukiernika który ma duże poczucie smaku.Torcik Pychota Polecam wszystkim

jola

Bardzo Polecam Zamówienie Tortu Urodzinowego dla dzieci .Zamówiłam ostatnio tort śmietanowo- truskawkowy w kształcie Piłki dla Wnusia na urodziny pychota Pięknie zrobiony i Bardzo smaczny naprawdę polecam .Zamówienie nie trzeba robić jak w innych cukierniach czy Pracowniach z miesięcznym wyprzedzeniem a wystarczy kilka dni przed urodzinami. TORT GODNY POLECENIA.Pozdrawiam Pana Cukiernika który ma Duże poczucie smaku

konwojent

(usunięte przez administratora) na każdym kroku, pretensje i inne tego typu jeśli chcesz (usunięte przez administratora) za cały (usunięte przez administratora) to śmiało

Kamil
@konwojent

Jakie pretensje? Chodzi ci o jakieś konflikty w firmie? Bo nie załapałem. A jak z kasą? Można dobrze zarobić czy raczej średnia krajowa?

Kierownik Produkcji

Ogólnie to rekrutacja jak rekrutacja, każdy wie co to jest rekrutacja. Pytania o przebieg kariery dotychczasowy, a jest o czym mówić jak się ma takie bogate CV jak ja.

Zapytano mnie jaka godzina, doceniam poziom humoru. Świetnie się zaczęła nasza współpraca.

Ktoś

Jest extra

Szydłowski
@Ktoś

Wiem bylem tam, kasa super, nadgodziny, soboty, ndz setki śmiało 7 kafli można wyciągnąć. Polecam

Może ktoś opiszę jak wygląda praca w tej firmie jaka atmosfera jak płacą jak traktują ludzie..Mile widziana wypowiedź jakiegoś kierowcy....

Tom

Nie jadłem gorszego gofra, obsługa fatalna, gdybym nie upomniał się o tego nieszczęsnego gofra, to czekałbym na niego do końca dnia… słyszałem, gdy jedna pracownica mówiła do drugiej (usunięte przez administratora), oczywiście chodziło o gofra, którego otrzymałem po tym zdarzeniu. Nutella, to jakiś wyrób czekoladopodobny, bardzo słaba jakość. Nie polecam, omijajcie to miejsce

Turysta

Serdecznie nie polecam, zamówiliśmy gofry jeszcze nigdy nie jadłem tak tłustych i niedobrych gofrów, oszczędność na wszystkim, owoce to tylko truskawka, nutellą to jakaś tania czekolada której było na całym cieście.. porażka ogólnie...

Nie wazne

Administracja tej strony jest do bani, chyba Wam płacą. Zostają tylko komentarze które psują piekarni-cukierni. wszystkie, które są nie wygodne dla nich i gdzie jest prawda pisana sa usuwane, albo cenzura. Bez sensu

Dawid

Polecam wpracy

Dawid

Hej, ile osób pracuje w piekarni?

Kajetan

Dzień dobry, Czy nadal pracuje tam "milutka" Angelika?

Koot

Praca dla ludzi o mocnych nerwach, stawki sa małe , zeby cos zarobic trzeba pracować bardzooo dużo , a i tak przy wypłacie nic sie nie zgadza, nie ma żadnej premi świątecznej.(usunięte przez administratora) Uważam ze na podwalu panuje chaos , jeden pracownik musi jednocześnie kilka rzeczy na raz robić. I przede wszystkim FIRMA NIE DOCENIA PRACOWNIKÓW KTÓRYCH MA , szkoda . Były pracownik. Pytanie czy bym tam wrocił .... Nie.

Marta Wasilewska

Wielkie nieporozumienie!!!!Zamówiłam torba na chrzciny 2 kg !!! Zrobili na 1400 !!! Zastanawiam się teraz kto z gości nie zje bo dla wszystkich nie starczy niestety ... Nigdy w8ecej nawet nie wstapie do tej cukierni !!!!

Kamil
@Marta Wasilewska

Z tego co piszesz doszło do pomyłki, jednak rozumiem, że jesteś niezadowolona z zaistniałej sytuacji i masz prawo do swojej opinii. Chętnie też przeczytam komentarze pracowników tej piekarni o tym czy jesteście zadowoleni z zatrudnienia?

Karolina Pellowska
@Kamil

NIE

Zdegustowany

Dziś robiłem zakupy pod SKM Żabianka obsługiwała mnie bardzo miła ekspedientka,kiedy poprosiłem o woreczek pani uprzejmie mi podając ,dostała reprymendę od koleżanki (blondynka w krótkich włosach) że ma nie dawać wieczka bo są drogie .Czy naprawdę to jest aż taki koszt że nie można ,przy większych zakupach dostać woreczka? Tym bardziej że ceny u państwa nie są niskie ,no i ta pani w krótkich włosach tragedia. Pozdrawiam klient

Zadowolona

W zeszłym tygodniu kupiłam kanapeczki i sałatkę -pychotka ???????? polecam

Mile zaskoczony :)

Nowa pani na Żabiance?? Super natszcie miła obsługa :)

Klienci

Żabianka SKM bardzo miła nowa pani ????

Mile zaskoczony :)

Hurrraaaa pod tunelem SKM Żabianka jest nowa pani ekspedientka ,bardzo miła ,pomocna i uśmiechnięta (mam nadzieję że stara nie wróci) super zmiany na lepsze ,aż się chce zakupy robić.BRAWO

Elli

Nie wiem jak wygląda sytuacja w pracy ? Jednak ja i moje przyjaciółki chcemy pochwalić pana Pellowskiego - za ostatnią wypowiedź w tv - poparł prezydenta A.Dude - który jest najlepszym prezydentem od czasów W.Jaruzelskiego. szacunek dla p.Pellowskiego - jest Pan WIELKI.

Kornik
@Elli

To dodatkowo pogarsza nienajlepszą ocenę wyrobów

Zostaw merytoryczną opinię o PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI - Gdańsk

• Jak się pracuje w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

Zobacz opinie na temat firmy PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

Kandydaci do pracy w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI