PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI

Edyta

Może jakiś konkretny przykład? Bo tak na słowo to nie wiem ciężko…?

@Edyta

Edyta jakie ty byś chciała konkrety? Wszystko masz wypiane wydaje mi się że jesteś od nich i chcesz tu trochę oczy zamydlić. Tam wogole w pracy kolorowo nie jest. To jeszcze nie byłoby takie źle, ale wypłaty tam to są dopiero porażki

Hanna
@.

To ile macie tej wypłaty? Najniższą krajową czy co?

Elżbieta

To ile czasowo są te opóźnienia? :-/

. Nowy wpis
@Hanna

Pracując jako ekspedientka najniższa krajowa + targety, które rzadko były wyrabiane, ponieważ były dość wysokie do wypracowania

Alka Nowy wpis

Czyli atmosfera jest ok? w każdym sklepie? Po prostu jest teraz oferta na Płocką i myślę czy by nie aplikować. :) te nadgodziny z opisu są bardziej przymusowe czy dobrowolne? I czy często występują?

HU Nowy wpis

A widziałem, że właśnie od dwóch tygodni już widnieje oferta dla technologa produkcji. pisali o tym, że przyuczenie jest w zasadzie możliwe, a myślę ze wstępnie by mi się przydało. Nie wiem jednak jak na te pracę się zapatrywać po tamtej ostatniej z opinii… opiszecie atmosferę na tamtym dziale? jak przyuczają?

Czy w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Kierownik Produkcji

Ogólnie to rekrutacja jak rekrutacja, każdy wie co to jest rekrutacja. Pytania o przebieg kariery dotychczasowy, a jest o czym mówić jak się ma takie bogate CV jak ja.

Zapytano mnie jaka godzina, doceniam poziom humoru. Świetnie się zaczęła nasza współpraca.

Klient

Dobry wieczór, Miałem przyjemność zrobić dzisiaj u Państwa Pellowskich na Oruni zakupy, stojac w kolejce naprawdę byłem pod ogromnym wrażeniem podejścia pani sprzedawczyni do klienta , tak polecała państwa wypieki wręcz zachwalała nie było klienta który by nie wziął polecanego wypieku !! Naprawdę jeszcze raz gratuluję podejścia i takiego pracownika takie ciepło biję od tej pani ,że aż miło wejść do tej piekarni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Kandydatka

Może Pani napisać co się działo? O jakie traktowanie chodzi, przez kogo tak konkretnie? I ile osób tam docelowo potrzeba, żeby praca szła jak należy? Są tam osoby o dłuższym stażu?

PR

Dasz znać co z tymi taregetami? Ciekawi mnie konkret, na podstawie czego są opracowywane? Jeszcze jakiś czas temu była oferta dla pomocnika ale nie widzę by była wznawiana. Czy występuje cos takiego jak okres próbny? Chyba ze praktycznie od razu następuje zatrudnienie?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 25 maja.

Klient

Dzień dobry, Chciałabym bardzo ale to bardzo podziękować w dniu dzisiejszym za bardzo miłą wręcz profesjonalną obsługę , jeszcze nigdzie nie zostałam tak serdecznie obsłużona w żadnej piekarni jak na krzemowej u Państwa Pellowskich nigdy wcześniej nie widziałam tej Pani, ale muszę przyznać, że pracownik zasługuje na dużą pochwałę od szefostwa. Gratuluję Panie Pellowski oby więcej było takich pracowników. Pozdrawiam

Malgosia

Tłusty czwartek 16.02 2023 Tak suchych , niesmacznych paczkow nie jadłam nigdy . Wydałam kilkadziesiąt złotych na coś co jest niezjadliwe i nie chodzi tu o smak . Pączki smakują jak wiór , ale chodzi o to że kupując prZed południem paczka , miałam nadzieję że choć odrobinę będzie świeży . Nigdy więcej nie kupię tu niczego

Xyz

Witam,Czy ktoś mógłby powiedzieć jakie są tu minimalne zarobki? I czy pracodawca szanuje pracę pracownika? Jestem zainteresowana ofertą pracy tutaj ale też trochę zrażona po pracy w innej cukierni i chciałbym poznać opinie kogoś z wewnątrz

Lidia

ćwierć wynagrodzenia wam na razie wpłynęła? A jaki jest konkretnie powód i czy było o wcześniej omawiane? Do kiedy miałoby to zostać uregulowane?

Krzysztof

Pracowałem 20 lat temu w tej firmie plusem było to że wypłaty na czas minusy ze jechali z ludźmi jak z ścierwem czasami chociaż zdazały sie dni gdzie byli mili ale który szef nie krzyczy to jego biznes ja zwolniłem się sam bo nie pasowało ale to był mój wybór ale firma konkret piszą że nie świeże pieczywo ja tam pracując nigdy nie widziałem starego pieczywa żeby sprzedawali pelowski wolał wyrzucać zawsze był nacisk na swierzośc pozdrawiam

@Krzysztof

dalej wymyślajcie i kłamcie

Lidia
@Maja

no tak... a jest szansa na przybliżenie, którą kwestię tutaj tak właściwie podważasz? nikt o takim stażu nie pracował? ile średni staż teraz by wyniósł?

Maja

Bzura hańba my nie mamy w teatrze żadnej cukierni niech dalej wymyślają. i ciasta som świeże zawsze

Maja

witam takich bzdur nie piszcie bo majom świeże zawsze produkty hańba dla klientki która kłamie

Hanna
@Maja

A od rana kupujesz czy po południu? Może jak trochę polezy to już nie to?

Maciek

A ja Wam muszę powiedzieć, że pracowałem u Państwa Pellowskich przez pełny rok czasu. Dni bywały różne ale zazwyczaj nie było na co narzekać. Praca jak praca, sympatyczni klienci, szczególnie na moim punkcie na Łagiewnikach i Hali Targowej. Szefowa w osobie Pani Katarzyny bardzo sympatyczna i troskliwa, cudowna kobieta pod względem tego jak się angażuje w całą piekarnię, pracowników i klientów. Niejednokrotnie sama pakowała ciasto do domu dla Mamy. Szef Pan Grzegorz w ciepłe dni kupował lody dla całej ekipy na głównej piekarni. Można było się z nimi pośmiać i porozmawiać. Większość opinii jest niezasadna bez pokrycia. Piszą je osoby, którym nie chce się pracować. A do pracy przychodzimy po to aby ciężką pracą zarobić pieniądze. Ja polecam ze względu na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i szefostwo.

Jakość masakra

Kupuję czasami bułki na śniadanie. Pierwszy raz spotkałam się, że na bułce jest posypka w postaci nieroztopionych wiórków żółtego sera, które są bardzo twarde. Co to za żółty ser, który się nie roztapia? A bułka jest dość droga...

Nikt

sanepid nic nie pomoże

jola

Tort śmietanowo- truskawkowy w kształcie piłki dla dziecka rewelacja Pozdrawiam Pana cukiernika który ma duże poczucie smaku.Torcik Pychota Polecam wszystkim

jola

Bardzo Polecam Zamówienie Tortu Urodzinowego dla dzieci .Zamówiłam ostatnio tort śmietanowo- truskawkowy w kształcie Piłki dla Wnusia na urodziny pychota Pięknie zrobiony i Bardzo smaczny naprawdę polecam .Zamówienie nie trzeba robić jak w innych cukierniach czy Pracowniach z miesięcznym wyprzedzeniem a wystarczy kilka dni przed urodzinami. TORT GODNY POLECENIA.Pozdrawiam Pana Cukiernika który ma Duże poczucie smaku

konwojent

(usunięte przez administratora) na każdym kroku, pretensje i inne tego typu jeśli chcesz (usunięte przez administratora) za cały (usunięte przez administratora) to śmiało

Kamil
@konwojent

Jakie pretensje? Chodzi ci o jakieś konflikty w firmie? Bo nie załapałem. A jak z kasą? Można dobrze zarobić czy raczej średnia krajowa?

Zostaw merytoryczną opinię o PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI - Gdańsk

• Jak się pracuje w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

Zobacz opinie na temat firmy PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

Kandydaci do pracy w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI