Euromed Medical Solution Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań

Opinie o Euromed Medical Solution Sp. z o.o. Sp. k.

zdzicho 2011-09-27 08:43:30
Solidna firma, wynagrodzenia godziwe, terminowo regulowane zobowiązania wobec pracowników.
łukasz 2013-02-25 19:39:48
Firma rodzinna,zatrudnia kilkanaście osób,pensja handlowca ok.2 tyś plus prowizja od sprzedaży a plany są bardzo wysokie
anonim 2013-11-21 20:50:29
Przez telefon i na rozmowie usłyszałem 2200netto.
Umowę dostałem dopiero po 2 tygodniach od rozpoczęcia pracy. Na której widnieje 1700netto.
Po kolejnych 2 tygodniach zwolniono mnie szukając wymówki. Prosząc o wytłumaczenie usłyszałem:
"Nie pasujesz do zespołu"
"Nie powiedziałeś dzień dobry pielęgniarce"
~nie wolno ci się odzywać jak jesteś na okresie próbnym~
W firmie nastąpiły akurat braki wolnego samochodu. Nie miał bym czym wyjechać z firmy po "szkoleniu" Którego tak naprawdę nie było. Cały serwis sprowadza się do wymiany płyt oraz udawania że się wykonuje przegląd.
Serwis posiada dosłownie 2 śrubokręty. Brak fantomów itp przyrządów dla serwisantów.
Firma totalnie niepoważna. Zatrudniająca dokładnie 12 osób wraz z vet medical. Zmarnowany czas.
NIE WAŻNE CZY JESTEŚ HANDLOWCEM CZY SERWISANTEM.
W ogłoszeniu powinno być napisane - będziesz kierował busa w stylu transporter, transit oraz dźwigał 120kg aparaty na 2 piętro by pokazać na demonstracji.
A nie jak w normalnych tego typu firmach gdzie wysyłki sa prowadzone przez firmy kurierskie. A ty jeździsz wygodną osobówką.
Anonim 2016-07-04 22:13:11
Ciekawe bo z tego,co wiem to kwoty netto stają się kwotami brutto i pózniej okazuje się że jesteś ubezpieczony od tej niższej kwoty. Czyli szef nawet na pensji kombinuje
anonim 2 2016-07-08 10:18:00
Szanowny Anonimie,
Z tego co wiem to piszesz nieprawdę. Wynagrodzenia w firmie zawsze były ustalane w kwocie netto. Musisz być bardzo sfrustrowany - pracowałeś kiedyś w tej firmie ??? Ja w niej pracuje od kilku lat i to co piszesz to jakieś bzdury. Potwierdzam opinię zdzicha.
anonim 2 2016-07-08 10:25:41
Poszukiwali przedstawicieli ale już zamknęli rekrutację. Wynagrodzenia ok 3500-4500 netto plus premia.
i know 2016-10-17 22:54:39
Na pewno taki przedstawiciel handlowy oprócz dobrej podstawy zarobków ma szansę na jakieś dwuskładnikowe zarobki, ale czy premia jesszcze jest? Chętnie bym się załapał, bo warunki finansowe są najważniejsze, w szczególności teraz. Dziękuję za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o Euromed Medical Solution Sp. z o.o. Sp. k. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euromed Medical Solution Sp. z o.o. Sp. k.