firbau

Pruchna

Opinie o firbau

Okoloce skoczowa. 2011-09-26 21:23:43
Może i atmosfera ok. ALE PRACA MAŁO KIEDY. A jak jest to młot i łopata. ( usunięte przez administratora ) Ma mało zleceń= mało roboty.... ( usunięte przez administratora )Aaaa i praca uzależniona od pogody...
Problem 2015-10-02 00:58:47
Praca na czarno, nie dostałem wypłaty. Czeka mnie sąd.
Problem 2015-10-22 20:21:13
@las - Pytałem i podawałem swoje dane. Miała być umowa, miały być inne pieniądze, miała być praca, dużo pracy a nie po parę dni wolnych. Pracowałem ponad 2 miesiące.W sumie wyszło, że praca była co 2 dzień. Dziwny człowiek. Teraz wiem, że wystarczyło zapytać w okolicy i wszystko by było jasne. Znam jeszcze kilka osób dosłownie oszukanych przez tą firmę.
smutny 2015-12-03 19:34:41
Witam.
Także pracowałem w tej firmie. Podbijam forumowicza @problem nawet go chyba kojarzę.
Tak samo obiecywali mi umowę i lepsze pieniądze. Ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika pojawia się co jakiś czas. Jutro dzwonię do operatorów tej strony dlaczego kasują negatywne opinie. Jak chcą mogę nawet 500km do nich dojechać i opowiedzieć jak było. Ta strona ma pomagać młodym ludziom by uważali i na co mają zwracać uwagę a kasowe są negatywne oceny, które mają kluczowe znaczenie.
Przed podjęciem pracy moi młodzi przyjaciele popytajcie w okolicy lub samej Pruchnej. To nic nie kosztuje a zaoszczędzi problemów. Pozdrawiam
jurek 2016-05-20 22:48:15
Wiadomo, jak to jest "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". :) Ja słyszałem od kumpli, że tutaj jest naprawdę dobrze. A oni wiedzą, co mówią :)
Zostaw swoją opinię o firbau - Pruchna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie firbau