Opinie o „DIAG-MECH” Stacja Obsługi Samochodów „VW-AUDI” J.J.K. Sztupeccy w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie „DIAG-MECH” Stacja Obsługi Samochodów „VW-AUDI” J.J.K. Sztupeccy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w „DIAG-MECH” Stacja Obsługi Samochodów „VW-AUDI” J.J.K. Sztupeccy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „DIAG-MECH” Stacja Obsługi Samochodów „VW-AUDI” J.J.K. Sztupeccy w Łódź

Mariusz Nowy wpis

Naciągacze. Ustalają z klientem kwotę, finalna jest często ponad 2 razy wyzsza.

Iza Nowy wpis
@Mariusz

Napisałeś, że ostateczna cena usług w Diag-Mech jest wyższa, niż proponowana, ale czy nie jest przypadkiem tak, że podawana cena jest wyłącznie orientacyjna i wiele może się zmienić w trakcie? Jak firma uzasadniła taką zmianę?

Tomek Nowy wpis
@Iza

W każdym warsztacie jest tak że cena może ulec zmianie, ale po to są telefony żeby z klientem uzgodnić zakres prac i cenę, a nie stawiać klienta przed faktem dokonanym. Niestety w tym serwisie to norma. Wymieniałem klocki i tarcze ustaliłem cenę, a gość każe mi dopłacać bo zużył dwa spraye do czyszczenia zacisków oraz musiał jeszcze coś tam wyczyścić i cena wzrosła o 250 zł- jakaś kpina- jakby koleś nie wiedział że przy wymianie klocków zawsze należy czyścić zaciski. Już tam się nie zjawię W ASO oszczędziłbym na tej robocie przynajmniej 150zł

Siudymek Nowy wpis

Mechanicy ok, ale właściciel masakra wyskubie was na każdym kroku. Umawiacie się na kwotę i przy odbiorze auta niespodziana, wymyśla szereg rzeczy które musiał użyć, dodatkowe jakieś roboty i cena wzrasta o kilka stówek. Po analizie wydatków taniej byłoby w ASO :-). Dalej jak poprosicie o fakturę to gościu z biegu każe dopłacać 23%- jakaś parodia. Dlatego niestety nie polecam bo nie lubię cwaniactwa

agido

Zdecydowanie nie polecam tego miejsca. Pracują tu ludzie którym niestety nie można ufać. Dla ‘uśpienia’ czujności klienta oczerniają inne warsztaty po których rzekomo poprawiają to co tamci zepsuli. Przekonują o tym, że inni naciągają podczas kiedy dokładnie to oni okazują się być nieuczciwi. Uzgadniają z klientem cenę po czym wartość naprawy potrafi być znacznie wyższa od wstępnie ustalanej (i nie mam tu na myśli 100-200 zł lecz kilkaset). Na uzasadnienie tego wpisują w specyfikację rzeczy których wcale nie wykonywali (mam na to dowody), nie wspomnę o tym, że w pozycjach serwisowych bez uzgodnienia z klientem wpisywane są takie czynności jak: sprawdzenie zamków, czujników parkowania, dolewanie płynu do chłodnicy, wyważanie kół (tylko po co? zwłaszcza że zajmuje się tym wulkanizator podczas wymiany opon). W pozycjach rzekomo sprawdzanych potrafią znaleźć się takie które wcale nie działają poprawnie a wpisywane jest, że były sprawdzane i że są ok. Nie do przyjęcia jest sytuacja w której serwis obciąża kosztami klienta za rzeczy których z nim nie uzgadniał, czy też w ogóle nie wykonywał. Dodatkowo niezwykle oburzającym jest fakt, że w przypadku ogólnej sumy za serwis na początku mowa jest o kwotach do zapłaty, po czym przy odbiorze okazują się być kwotami netto do których trzeba jeszcze doliczyć VAT. Logicznym i oczywistym wydaje się operowanie jednym parametrem, nie wspominając już o tym, że w przypadku indywidualnego odbiorcy usługi nie posługujemy się kwotami netto. Rozmawiałam ze znajomymi o moim doświadczeniu z tym warsztatem i okazuje się niestety, że nie jestem jedynym klientem, którego udało się im naciągnąć.. Proponuję omijać to miejsce szerokim łukiem.

admin

Czekamy na Wasze opinie o firmie „DIAG-MECH” Stacja Obsługi Samochodów „VW-AUDI” J.J.K. Sztupeccy, pomóż nam poznać prawdę i realne warunki zatrudnienia. Z pewnością firma ma wady i zalety, napisz nam o nich.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w „DIAG-MECH” Stacja Obsługi Samochodów „VW-AUDI” J.J.K. Sztupeccy spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

Zostaw merytoryczną opinię o „DIAG-MECH” Stacja Obsługi Samochodów „VW-AUDI” J.J.K. Sztupeccy - Łódź

„DIAG-MECH” Stacja Obsługi Samochodów „VW-AUDI” J.J.K. Sztupeccy
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.

„DIAG-MECH” Stacja Obsługi Samochodów „VW-AUDI” J.J.K. Sztupeccy