AutoPunkt24

Bydgoszcz

Opinie o AutoPunkt24

Vokark 2012-12-12 23:07:17
Witam!
OSTRZEGAM PRZED TYM ZAKŁADEM! OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM!
Ostatnio oddałem do punktu24 przy ul. Torunskiej 57 w Bydgoszczy samochód do wymiany filtrow, oleju i swiec w samochodzie. Banalne zlecenie, pracy moze na 2h. Samochód odstawilem o godz. 12:00 odebrałem o godzinie 17:00. W międzyczasie na liczniku samochodu przybyło 130km, podczas odbioru samochód miał jeszcze ciepły silnik i zaparowane od wewnatrz szyby. Wlasciciel mimo złapania go za reke na 130km przejazdzce powierzonym samochodem szedł w zaparte wszystkiego sie wypierajac. Poczatkowo utrzymywal ze nikt samochodem nie jezdził, zeby przyznac ze ktos przejechał, ale max 30km, zeby ostatecznie stwierdzic ze nikt auta nie ruszał, a jak mam inne zdanie, to niech im to udowodnie.
sofa 2016-05-02 21:57:32
proponują teraz stanowisko mechanika samochodowego jeżli cię interesuje, tak jak mnie. czy nie wiem czy nadal aktualne
Zostaw swoją opinię o AutoPunkt24 - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AutoPunkt24