Nasze Apteki

Opinie o Nasze Apteki

edek 2012-06-24 22:56:24
Witam,
subiektywnie rzecz ujmując:
plusy:
-dobrze, systematyczne, bez krętactw wypłacają pensję
-kilka fajnych osób w zespole

minusy:
-system całodobowy-masa pacjentów, zmiany do 23,00-problem z normalnym życiem rodzinnym, kilka weekendów pracujących w miesiącu

-niedostateczna ilosć pomocy aptecznych-leki rozkłada się na dyżurach, między innymi zajęciami, a cały dzień biega w poszukiwaniu ich po nierozpakowanych kontenerach

-nepotyzm panujący ogólnie w firmie

-zwalnianie bardzo fajnych, pracowitych ludzi tylko dlatego, że mają własne zdanie

-generalnie bardzo duża rotacja personelu i jego ciągłe braki

-zatrudnianie na stanowiska kierwonicze osób miernych, ale wiernych, albo osób, które przez brak umiejętności współpracy wogóle nie powinny pracować z ludźmi ...

Generalnie praca jest ciężka, zarówno przez godziny otwarcia, jak i ilość pacjentów, za to wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy-mogę tu wypowiadać się tylko na temat swojego wynagrodzania, a nie techników i techników stażystów....

Najgorsze są ciagłe zmiany kierowników-w jednym roku czterech-niestety zmiany na gorsze.

Generalnie firma preferuje pracowników, którzy nie mają za wiele do powiedzenia..

Praca w tej firmie to ciekawe doświadczenie-można je porównać do sałny, fajnie jest przez chwilę, nie do zniesienia na dłuższy czas.

Pozdrawiam stary zespół z Siedlec I
Zostaw swoją opinię o Nasze Apteki - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nasze Apteki