Opinie o GT 85 Polska w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GT 85 Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GT 85 Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GT 85 Polska w Lublin

Jak dla mnie ustawiona rekrutacja.Rozmowa kwalifik. na stanowisko biurowe/ksiegowosc. Firma tylko dla tych ze znajomościami, dyrektorka finansowa nawet nie próbowała tego ukryć że mają lub chcą zatrudnić kogoś od siebie. Więc po co zapraszać innych na rozmowę i marnować ich czas ? Zachowanie protekcjonalne w stosunku do kandydata. Żadnych pytań weryfikujących kandydata. Ciekawe co zrobią gdy naprawdę będą potrzebować pracowników a znajomych zabraknie. Jestem mocno zniesmaczona tak jawnym nepotyzmem.

Jarek

Wiesz, tak się składa ze tak się robi jak się chce na przykład przyjąć kogoś ,,swojego’’ a szef/ ewentualnie właściciel niekoniecznie dobrze jakby się o tym dowiedział. Wiec pic na wodę trzeba zrobić dla niepoznaki. A do tego potrzebni są właśnie kandydaci. Tzw sztuczny tłum. Pozdrawiam

fireme

najlepsi pracownicy odchodzą a potem są oczerniani przez kierownikow ktorzy swoją droga czesto maja niższe kompetencje niz ich pracownicy. brawo

@Kamila

On nigdy dobrze nie tłumaczy. Tym bardziej wytnij wklej. Jeśli ktoś zna choć trochę język na poziomie biznesowym to odrazu to widzi o co kaman. Ile miałem nie napiszę, a obiecane miałem 80/h brutto. Jak na Lublin by uszło. Ale nie płacze, bo u Niemca mam 150 netto/h. I takie są stawki na rynku dla ludzi z doświadczeniem i językami.

Hej, widziałem ogłoszenie do zakupow? Jak oceniacie ten dział, czy warto?

A o jakie szkolenia się pytasz? Na stanowiskach kierowniczych i handlowym jest bardzo duzo szkoleń. Na produkcji tylko szkoła życia.

Pracawnik gt85

Witam pracuje tam od ok 4 lat nigdy nie miałem problemów z wypłata pieniędzy zawsze do 10 każdego miesiąca są na kącie. Szkoda, że ludzie zanim przyjmą się do gt85 czytają tę opinię, które wystawiane są przez ludzi, którym nie powiodło się w firmie.W rzeczywistości jest trochę inaczej myślę ,że Prezes jak i całe kierownictwo daje szanse młodym ludziom na rozwijanie swoich umiejętności. Pracowałem w firmach gdzie warunki pracy pozostawiały wiele do życzenia,a kierownictwo bywało dużo gorsze.Zastanawia mnie po co koledzy powyżej przyjmowali się do tej pracy skoro nie odpowiadały im warunki finansowe.Wydaje mi się, że każdy wie za jaką stawkę będzie pracował i albo się na to godzi albo nie ,jeśli się zgodził to widocznie wszystko mu odpowiadało,a teraz coś nie wyszło i swoje frustrację wypisuje na forum.Przykro jest patrzeć na takich ludzi którzy nie potrafią normalnie porozmawiać w cztery oczy tylko wypisują takie bzdury.

Co masz na myśli bo widzę że krytykujesz ten komentarz. Chodzi o zarobki czy to że stawiają na rozwój młodych. Tak nie jest? Chce się przyjąć i kilka wskazówek by mi się przydało a szczególnie jakie naprawdę są warunki.

Pracownik Nowy wpis

Rotacja pracowników jakiej nigdzie wcześniej nie widziałem. Liderzy tragedia. Trudno wytrzymać dłużej niż 6 miesięcy. Omijać szerokim łukiem

Hej, widziałem ogłoszenie do zakupow? Jak oceniacie ten dział, czy warto?

@Adam

Ostatni odszedł bo nie dogadywał się z jedną osobą w drużynie a nie da się jej ominąć. W skrócie albo jesteś na jej rozkazy albo szukaj sobie pracy bo nie wytrzymasz. Już o uprawnieniu pracy oraz rozwoju z duchem czasów nie wspomne bo tego nie ma.

Masz na myśli rozwój poprzez dodatkowe szkolenia? Nie ma budżetu dla pracowników? Ta osoba o której piszesz jest trudna w kontaktach? Czy wystarczy robić swoje i będzie ok? Inni pracownicy się z nią dogadują?

osiol

Nie no pieniądze są no to bez przesady. Tylko nie każdemu warto rozszerzać uprawnienia i umiejętności na koszt firmy, komu to potrzebne. Panie daj pan spokój, wiesz ilu tu niewdzięczników pracuje, obiboków?

@osiol

A komu warto? Firma sama wybiera takie osoby, które warto na szkolenie wysłać? Czy to kwestia chęci pracownika? Jakieś podwyżki są za to, że się podnosi kwalifikacje?

O podwyżkę za to jak się nie upomnisz za to to ci nie dadzą. Firma decyduje kto i na jakie szkolenie idzie.

@Adam

Jak się nie upomnisz... Czyli jeżeli pracownik stara się o podwyżkę to jest w stanie ją otrzymać, tak? A te podwyżki to jakie kwoty w ogóle? Co do szkoleń to dobrze, że w ogóle jakieś są. Na jakim stanowisku można liczyć na największą ilość szkoleń? Nie ukrywam, że mnie głównie rozwój interesuje.

Michał Nowy wpis

Dział HR
@Anna

Dziękujemy za opinię i bardzo nam przykro, że nie udało się Pani przejść do dalszego procesu rekrutacji. Jednocześnie nie możemy pozostać wobec takich zarzutów obojętni. Firma zawsze traktuje klientów, pracowników, jak i kandydatów z należytym szacunkiem, więc ustawianie rekrutacji jest absolutnie niedopuszczalne i firma Noyen nie stosuje takich praktyk. Obecnie trwa II etap rekrutacji na stanowisko o którym Pani pisze. Dyrektor Finansowy w naszej firmie charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą i wieloletnim doświadczeniem z zakresu budowania zespołów, jak i rekrutacji pracowników, dlatego trudno nam się odnieść do „zachowania protekcjonalnego” poruszanego na forum anonimowo. Jeżeli chce Pani omówić przebieg rekrutacji lub uzyskać feedback po Pani rozmowie rekrutacyjnej, uprzejmie prosimy o wiadomość pod adresem e-mail: rekrutacje@noyen.com. Pozdrawiam Dział HR

JW
@Dział HR

To czy traktujecie kandydatów z szacunkiem można wywnioskować na podstawie opinii tychże kandydatów. W poważnych firmach feedback po rozmowie (co znaczy podziękowanie za rozmowę i informacja o przejściu na drugi etap bądź zakończenie procesu z kandydatem) jest raczej standardem, więc nie trzeba się o niego prosić, mailowo.

Anka
@JW

Może czasami jest tak obszerna rekrutacja, że dział HR zapomina, też przecież nikomu korona z głowy nie spadnie z kandydatów jeżeli napisze maila i dopyta :) Ale jeśli już jesteśmy przy rekrutacji, to powiesz z ilu etapów się składa, czy jest ona online, czy może w biurze? Sprawdzali jakimiś testami lub zadaniami wiedzę?

@Anka

Byłem na rozmowie bodajże w maju. Wiedzy Nie sprawdzają, zapraszają Cię i słyszysz ile to maja kandydatów na to stanowisko. Prawdziwe oblężenie …. A tak naprawdę to tam są przyjęcia po znajomosci. Z tego słynie ta firma właśnie. Nikt nawet nie zawraca sobie głowy żeby sprawdzić Twoja wiedzę testami lub pytaniami. I przygotuj się na dziwaczne zachowanie dyrektorki finansowej. Prawdziwa swidnicka kultura …

@Jarek

Jak przyjęcia tylko po znajomości to po co zapraszają na rozmowę kogoś kto ich nie ma? Po to żeby odrzucić? Ty dostałeś feedback po rekrutacji? Napisali czemu nie przyjęli?

Jarek

Koszmarna rekrutacja na stanowisko biurowe. Bardzo niemiła atmosfera , ma się wrażenie ze szukają na sile . Nic dziwnego dyrektorka finansowa ze Swidnika. ????

@Jarek

Hej, a jak dokładnie wygląda rekrutacja u nich? Chciałabym aplikować, ale trochę mnie zaniepokoił ten komentarz. Skąd to wrażenie, że szukają na siłę? Ile jest etapów i z iloma osobami trzeba się spotkać zanim firma zdecyduje się na podpisanie umowy?

defekt

Tego nikt nie wie ile jest etapów. Wszystko zależy od stanowiska i kto prowadzi rekrutację l.

Jarek

Hej, długo nie zaglądałem ale już spieszę z odpowiedzią. O ile jeszcze Cię to interesuje. Po prostu na normalnej rozmowie rekrutacyjnej rekruterzy bez względu kogo wybiorą traktują wszystkich z kultura i szacunkiem. Przynajmniej powinni. Cel jest jeden - znaleźć kandydata. My chcemy pracy a oni pracownika. Wiec tez starają się dobrze wypaść. Sprawdzają wiedzę, zadają pytania żeby odsiać najlepszych. Tutaj jest tak ze wchodzisz, jesteś potraktowany z góry protekcjonalnie. I masz wrażenie ze zawracasz im (usunięte przez administratora) po prostu. I tak w ogóle to po jaka ch… tu przyszedłeś. To od razu da się tam wyczuć. Taka atmosfera ze mi nawet na dzień dobry nie odpowiedzieli. Wiedzy tez mojej nikt nie sprawdzał, miałem wrażenie ze odchaczyli kolejnego kandydata. Raczej z ulicy tam chyba nikt nie trafia. Pozdrawiam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GT 85 Polska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Maciej

Jak wygląda praca na wycinarkach Waterjet i laserowej w firmie Noyen ? Czy ciężko jest o takie stanowisko podczas rekrutacji dla osoby średnio doświadczonej ?

@Maciej

Jak umiesz włączyć maszynę by pracowała to jesteś expert. A czy ciężko to kwestia jak wysoko się wyceniansz.

Maciej
@Adam

Jakie są zarobki na maszynach cnc ? Czy jest to praca pod presją czasu gdzie wszystko jest na wczoraj ? Czy kupili już wycinarkę laserową ?

Michaśka

Często jest zapotrzebowanie w firmie na konstruktorów? Narzeczony znalazł jedną ofertę, i to nieaktualną, firma jest spora, więc to chyba niemożliwe? Jakie widełki oferuje firma na tym stanowisku? W ofercie piszą o możliwości podnoszenia kwalifikacji, ktoś to rozwinie? Z góry dziękuję za odpowiedz :)

nick
@Michaśka

Na obecną chwilę nie ma oficjalnych rekrutacji.

Oki
@nick

A jakieś nieoficjalnie ? Jak można wtedy się o nich dowiedzieć, najlepiej iść do siedziby firmy? Jeśli ogłoszenia są nieoficjalne to zatrudnienie jest o uop?

Czy w GT 85 Polska są szkolenia zewnętrzne?

Ona

Dlaczego reszty nie warto szkolić? Firma w ogóle nie organizuje szkoleń dla pracowników niższego szczebla czy po prostu nie ma może takiej potrzeby?

fireme

@fireme

Kierownicy jeszcze ujda, po prostu robią swoje. Wyżej trzeba popatrzyć to będzie widać, czemu ejst jak jest i czemu ludzie odchodzą

BB

Wyżej czyli gdzie? Co masz na mysli?

@BB

A to nie chodzi o zarząd?

@Ewelina

Dokładnie o to chodzi, Ci niżej robią to co góra chce

Ewelina

No ale skoro ci kierownicy jeszcze ujdą to chyba nie stosują się dosłownie do wszystkiego co im mówią?

@Ewelina

Dlatego im dalej od góry tym lepiej, ale pewnie i oni się długo nie utrzymaja

Expert

Zarząd to fikcja na potrzeby prawne, tam rządzi jedno nazwisko. A kierownictwo naoglądało się ,,gry o tron'' i innych podobnych seriali.

Maniek
@Expert

Czemu nikt nie zrobi nic z ta rotacja pracowników … wiadomo, ze teraz sa czasy ze czlowiek idzie gdzie mu lepiej. Szkoda troche ze dobrego pracownika wymienili na znajoma

Izabela
@Maniek

to ciagle jest tutaj rotacja? jak to wyglada aktualnie? zwalniają? na jakich stanowiskach jest ta rotacja?

Izabela

Orientujesz się dlaczego Ci najlepsi pracownicy odchodzą? :-(

@fireme

I tak najlepszy jest łysy aka przek, pseudo kierownik serwisu który nie ma pojęcia o maszynach, i potrafi wysłać maile z internala do klijenta pokazujacace brak jego wiedzy...w normalnej firmie za to się leci! Najlepsze jest to że M uważa że on jest dobry, widać mierny ale wierny. Fakt ekipa z montażu i cześć servisu to naprawdę fachowcy i klasa chłopaki. Firma ich niestety nie szanuje i dlatego ta rotacja. A część biurowych slizga się na innych i tak to się kręci...

Waldi
@Yeeep

Moze to ktos ze znajomych, bo dziwne zeby go tyle trzymali. W sumie on niezle gra.

@Waldi

Nie może, a na pewno. Przypadkowego osoby nie robią takich karier.

@expert

Taaa, co niektórzy sprawdzili co to za łeb, kariera oszałamiającą, wcześniej pracował u uja w firmie i został tam kierasem... odrazu pi szkole... brak czegokolwiek, ale jak widać slizgac się umie, bo całkiem sliski typ to jest... jeden z zalogi go znal ze szkoły to pamienta co to był za wafel.

Były
@Yeeep

Firma to jedna wielka mistyfikacja wszystko jest możliwe. Zwolnienia tam są częstae!

@Były

Szkoda tylko A i T z servisu bo muszą się bujać z tym łysym deklem, ale do czasu bo ponoć już dni mają policzone, a to naprawde spoko chłopaki i fachowcy zarazem... był tam jeden też co ogarniał temat i znał języki, wytrzymał chwile i uciekekl jak zobaczył jak to wygląda naprawdę...

ultra
@Yeeep

W serwisie jest słabo, gość się ślizga a M klaska. Przed łysym było jak było ale K przynajmniej miał jakieś pojęcie i rozmawiał z ludźmi.

Miś
@Yeeep

A i T byli nieźli, T, zna maszyny, i ma pojecie, A sie wyuczyl i zacząl troche ogarniac , za to wzieli jakiegos szczyla co robi jak mu powiedzą ale sam nic nie potrafi , ale mysli ze jest wspanialy . Tylko takich jeszcze dwóch i i sie dowiemy ze sruba nie potrzebuje gwintu bo i tak sie kreci sama. Łysy chyba takich lubi , zrobi mu dobra mine pokiwa deklem i poudaje ze ma wiedze. Skad oni takich biora, na autamtyce tez nie jest wesolo, zarząd ma to wszystko gdzies i kaze robic i sprzedawac w nierealnych terminach. Co przyjdzie ktos z pojeciem to zaraz ucieka jak widzi kogo sie tu szanuje

@Miś

A już nie ma z tego co wiem i bardzo dobrze dla niego, T ma przez to przejechane... Tak nawiasem mówiąc ciekawe kto ogarnia zagraniczne servisy u klientów skoro jedyny który znał język obcy na jakimś poziomie odszedł dawno temu... Niezły cyrk musi być, bo Łysy tłumaczył meile na google, zresztą nie tylko on...połowa pseudo kadry na tym jechała. Fotograf dalej nadaje na kolegów?

@Yeeep

Serio nie ma nikogo kto zna dobrze angielski tylko trzeba sobie tłumaczyć w translatorze? Nie sprawdzają angielskiego na rekrutacji czy jak? Ty tu już nie pracujesz? Powiesz z jakiego powodu odszedłeś?

Miś
@Yeeep

Fotograf chyba siadł troche na (usunięte przez administratora) ktos go może posadził. Ale na serwisie to juz chyba sami rolnicy i hodowcy krzaków. T jeszcze jest ale mozliwe że wkrótce pójdzie. o tym rolniku młodym juz chyba pół Polski opowiada że to nie jest dobry wizerunek dla firmy. Mieli jakiegos czecha chyba czy kogoś takeigo, pisąłem , ale chyba usuneli komentarz, mieliby jakis kontakt z czechami , ale słyszałem ze poszedł do jakiejs zagranicznej firmy.

@Rafał

Serio nie ma. Przynajmniej nie było za mojej kadencji poza jednym. Możliwe że ktoś ze sprzedaży szprecha., Ale z technicznych raczej nie bardzo. Ale to co ja widziałem na własne oczy to translator google w użyciu, jak ktoś zna język to wie że to tym było tłumaczone. Niestety... A mnie już tam nie ma dawno, bo miałem obiecane dobre stawki a na obietnicach się skończyło. Pracy na rynku dla specjalistów w bród. Ale napewno nie polecam tego (usunięte przez administratora) Na początek bez doświadczenia ujdzie.

Kamila
@Yeeep

Średnio z tym translatorem, biorąc pod uwagę, że nie zawsze tłumaczy jak należy... :D A to ile tam zarabiałeś i ile Ci obiecali? A jaki podali powód przy tym jak Ci odmówili podwyżki?

@Kamila

Klara

Najdziwniejsza rozmowa kwalifikacyjna na jakiej byłam . Dwie osoby i żadna z nich nie zadawała pytań sprawdzających wiedzę oraz kompetencje. Żadnych konkretów. Miałam wrażenie ze wpadły pogawędzić. Niektóre uwagi zupełnie nie na miejscu. Atmosfera i klimat tej rekrutacji sugerował ze kandydat na stanowisko jest już dawno wybrany. A cala rekrutacja to dla nich tylko formalność. Nie polecam. Strata czasu.

Dział HR
@Klara

Dziękujemy za opinię. Kompetencje twarde oraz kwalifikacje jesteśmy w stanie zweryfikować na postawie CV kandydata. Do kompetencji twardych zalicza się głównie: wiedzę, znajomość języków obcych, a także obsługa specjalistycznych programów komputerowych. Kwalifikacje są niemal tym samym, co wykształcenie i oznaczają wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu, czego potwierdzeniem są: świadectwa, dyplomy, czy certyfikaty. Na rozmowie kwalifikacyjnej skupiamy się na kompetencjach miękkich kandydata, biorąc głównie pod uwagę kreatywność, zdolność działania pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole, elastyczność, odporność na stres oraz komunikatywność. Wymienione umiejętności społeczne są dla nas równie ważne, jak kompetencje twarde i w tym kierunku prowadzimy rozmowy kwalifikacyjne. Jeżeli jest Pani zainteresowana omówieniem przebiegu rekrutacji lub uzyskaniem feedbacku po rozmowie rekrutacyjnej, uprzejmie prosimy o wiadomość pod adresem e-mail: rekrutacje@noyen.com. Pozdrawiam Dział HR

@Klara

A jeśli chodzi o konkrety z ich strony? Coś się dowiedziałaś o waaunkach pracy czy też nic? Na jakie stanowisko aplikowałeś? W ogóle odezwali się do ciebie po rozmowie z feedbackiem?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie GT 85 Polska? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

odpowiedź

zależy na którym dziale robisz. Preferowane odbiór nadgodzin, ale w niektórych jedyna opcja.

@odpowiedź

Trochę słabo bo liczyłem na kasę i możliwość dorobienia. A potem jest możliwość wykorzystania wolnego jak się dużo uzbiera? Puszczają na dłuższe urlopy?

wert
@Rafał

Urlop wypoczynkowy jest 2tyg. Inne zależnie od potrzeb, da się dogadać. A z kasą to zależy gdzie pracujesz

Sylwia
@wert

A problem z urlopem na żądanie jest? Bo znam firmy, w których nie jest to mile widziane i zastanawiam się, czy tutaj też tak jest. A możesz powiedzieć, w którym dziale najlepiej się zarabia? Podasz jakieś widełki płacowe?

merytoryczna opinia

Pracy jest dużo ale przynajmniej mało płacą.

@merytoryczna opinia

Chyba jak pracy dużo to i kasy by się więcej przydało? A tak w ogóle to możesz coś więcej powiedzieć na temat stawek?

Była
@Hanna

No właśnie płaca jest "adekwatna" do stanowiska... tylko pracownik niekompetenty... no jak inaczej

J_Gr

Na jakie zarobki morzna liczyc na stanowisku konstruktora?

@J_Gr

Napewno nie za duże, jak dostaniesz 3,5k na rękę to już będzie prawie maks dla tego (usunięte przez administratora) a pozatym tam są sami najmądrzejsi np sosn który pewnie i się trochę zna, ale konstruktywnej i merytorycznej krytyki nie potrafi przyjąć, a I ma początku drogi będziesz klepał na innych...a nie na siebie.

@Yeeep

To zarobki mierne na tle konkurencji. Zwłaszcza, że w ofercie wymagają doświadczenia. A jak atmosfera i kierownictwo?

@J_Gr

A dużo tego doświadczenia sobie życzą w ogłoszeniu?

@Hanna

Obsługi solid works, podstaw mechaniki, trzeźwości, giętkości, umytych zębów, kompletu badań z zakaźnego, czystej bielizny.

@J_Gr

Ciekawa jestem jak oni tę trzeźwość weryfikują, bo raczej na samej rozmowie to nie bardzo? Często coś nie tak w tym zakresie po zatrudnieniu wychodzi?

pert
@Ewelina

Było parę przypadków, ale to głównie tyczylo pracowników z poprzedniej epoki.

@pert

Poprzednia epoka? Czyli sporo w firmie się zmieniło? Planują w niedalekiej przyszłości jeszcze jakieś korzystne zmiany może?

@Ewelina

Nic się nie zmieniło na pozytywnie, po prostu nie stać pracowników na alkochol,

Dwa etapy rozmowy, urlop i poświęcony czas. Brak informacji zwrotnej i tym samym szacunku dla kandydata.

qwert
@Kandydat

Na jakie stanowisko?

@qwert

Zastanawia mnie czemu o to pytasz. Myślisz, że jest tu jakaś dyskryminacja ze względu na stanowisko, że jednych lepiej traktują innych niekoniecznie?

Kolegów lepiej traktują.

Duży

Powinni zatrudnić kogos z Hr (obecna nie radzi sobie ale to tak jak po znajomosci zatrudnia sie personel. nawet nie rozmawia z ludzmi)caly czas sie ktos zwalnia, a dobrych pracowników ciezko zastapic . Firma byla bardzo dobra, mozna sie bylo rozwijać i nikt nie narzekał teraz na producji wiekoszosc nowych

Bartosz
@Duży

dokladnie

Jakub
@Duży

To co się tak nagle zmieniło że wszystko się posypało? Zmiany na górze?

@Jakub

Nic się nie posypało. To jest konsekwencja prowadzonej polityki w zarządzaniu firmą. A jakie przyczyny tego to niech sobie poczytają opinie na GoWork, albo zamówią audy.

Smart
@expert

Dokladnie. Najgorsza praca jaka moze byc

Łucja
@expert

rozumiem ze to co sie złego działo w firmie od lat to teraz są tego konsekwencje ze firma sie sypie, dobrze rozumiem twoją wypowiedź teraz? Nie ma żadnych szans że kierownictwo zmieni swoją postawę i wyciągnie firmę z kłopotów by jednak pracownikom się lepiej pracowało i nie było tyle niezadowolonych komentarzy ?

@Łucja

Oni mają to gdzieś. Poucinali wynagrodzenia bo covid ale sami sobie nie ucieli, żyli tak jak żyli. W końcu w firmie zostanie garstka ludzi i zobaczymy jak pociągną wtedy

Z

Ale komu ucięli? Często uciekają pensje? Co z premiami? Warto tam isc, bo slysze czesto, ze jest rotacja pracowników

Opinia

Ta opinia jest infantylna.

pk
@Opinia

ale za to jaka prawdziwa

@Opinia

W którym miejscu? Obniżki wynagrodzeń to fakt

@Z

No to pomyśl - możesz iść tam gdzie jest rotacja pracowników. Przecież odchodzą z szacunku, uczciwości i ogromu szczęścia które mają w GT - nie znoszą już tej dobroci

Expert

wesołek z ciebie. Wynagrodzenia przywrócili z przed plandemii(ale nie wszystkim) i nawet dali podwyżki w tamtym roku o 2 Zł brutto na godz. aby doświadczenie pracownicy nie poodchodzili. Ale chęci do pracy w tej firmie nie przywrócili, ale to nic na pocieszenie mogę dodać dla włodarzy tej firmy brakuje na Lubelszczyźnie pracowników z wiedzą i umiejętnościami technicznymi którzy by chcieli pracować za te pieniądze co oferujecie.

Obserwator
@Łucja

Jeśli macie szacunek do siebie, to nie traćcie czasu na Noyen. Korporacyjny bełkot, zła atmosfera, można by wymieniać i wymieniać - nie radzę wiązać przeszłości z tą firmą.

@Obserwator

A czemu sądzisz że jest tam zła atmosfera?

@Hanna

Bo tam grubasy zaćpane pracują i cały czas pierdzą.

@expert

Ale co Ci zrobili takiego że od razu ich wyzywasz? W pracy też tak na siebie mówicie?

@Hanna

Nie tam panują wartości korporacyjne. Każdy jest dla siebie miły, a za plecami obgadują jak się da. A ci lepsi lecą na górę zdawać raport przed zarządem.

@expert

Nie tylko lepsi, bo PN z montażu u M jest conajmniej co tydzień i nadaje na kolegów kompletnie wszystko i chronologicznie, łącznie kto z kim i jak łykajac rozne babole, aż dziwne ze jeszcze mu ręce podają.(usunięte przez administratora)

@Yeeep

A to mówisz o tym fotografie? A to może być prawda, ostatnio się inaczej zachowuje. No ale to wyjaśnia czemu drugi po JL tak rzadko się pokazuje.

Sułtan Kosmitów

Brak owocowych czwartków

eXpert
@Sułtan Kosmitów

Wolę piwne piątki. Te owoce co kupują to jakiś (usunięte przez administratora) na odpadach z oczyszczalni.

@eXpert

Ale te piątki to już pracownicy chyba sami sobie organizują? ;)

@Ewelina

Oczywiście że tak, kierownictwo nie ma smaku.

Czy pracownicy w GT 85 Polska dogadują się między sobą?

expert

To zależy czy jest na to zlecenie, czy nie.

Beata
@expert

A możesz rozwinąć? Nie bardzo rozumiem jak to się ma do pytania ;D Jak ktoś ma umowę o pracę, to nie dogaduje się z kimś kto ma zlecenie czy jak?

Marko
@Beata

Beato, jak mozesz nie rozumieć tego komentarza? Czytanie ze zrozumieniem sięa kłania.

Hit
@Beata

Serio Beato? Zlecenie to nie tylko rodzaj umowy.

@Beata

Ogólnie jest tak, że na dany projekt jest zlecenie - stąd ten tekst, taki slangowy żart ????

Meybe

Dajcie spokoj nie kazdy wie co to zlecenie. Moze Beata nie pracuje w nojen

@Meybe

No ja się właśnie teraz zastanawiam czy z każdego tak tu w firmie bekę cisną? :(

@Ewelina

Tak z każdego. Inaczej się nie da wytrzymać.

Megas
@expert

Czemu tak ostatnio duzo osob odchodzi?

@Megas

Za mała kasa, pieniądze, szmal, dzięgi, jak ktoś złodziejk to pieniążki. Oczywiście są do tego inne powody, ale każdy pracuje w myśl kodeksu pracy za wynagrodzeniem.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w GT 85 Polska?

styl typu freestyle

Ps

Tylko na samej górze

@Ps

Jak na górze to i na dole tak jest. Ryba psuje się od głowy.

Jak szefostwo w GT 85 Polska traktuje ludzi?

AT

Jak wszędzie - zdarza się różnie ale ogólnie nie mia złej atmosfery i złego traktowania przez kierowników

Jeśli jesteś lizusem, wazeliniarzem i szefostwo uważasz za największych bogów, za cudy świata to nawet spoko. Jeśli masz szacunek do siebie i się nie dasz to będą wytykać najmniejsze potknięcie tak by cała firma wiedziała, że to Ty jesteś nieodpowiedni na to stanowisko :) i zrobią piękna podkładkę do zwolnienia

Nn

Jest różnie, jest na pewno z kim pracować, kierownicy w większości to spoko ludzie. Ogólny klimat w firmie średni, trochę takie myślenie jak 20 lat temu - ludzie stoją za płotem i czekają aż GT da im robotę ???? Na chwilę to nawet dobra robota, można coś ciekawego zrobić ale na dłuższą metę to szkoda nerwów

Pracuję już dłuższy czas i serio nie ma na co narzekać raczej. Pewnie, zawsze może być lepiej. Jeśli ktoś odchodzi to raczej dlatego, że nie chce mu się pracować ani brać na siebie za nic odpowiedzialności. Jak poważnie podchodzisz do pracy - polecam

Byli tacy co poważnie podchodzili - gdzie teraz są?? To co się przyda jeśli się decydujecie - uważajcie, w nic nie wierzcie póki nir zobaczycie papieru i miejcie plan B, bo firma nie jest stabilna i bezpieczna

expert

Mi się chciało pracować, a odszedłem. Każdy ma swój poziom tolerancji na dziwne zachowanie/decyzję ,, góry''.

Gruby

Dajcie sobie spokoj, szkoda czasu. Wielkie wymagania maja, szkoda, ze nie od samych siebie.. bo to jak traktuja pracownikow czy ludzi, ktorzy starają sie o prace (usunięte przez administratora)

@Gruby

Ogólnie powiem tak - jak nie macie pracy to dobre i to, ake z czasem przekonacie się, że idzie tam dziwny klimat, nie macie wpływu na kasę. A ten najwyższy wiecznie maci przy poklasku najbliższego grona lizusow

Wiktoria

Co to znaczy "nie macie wpływu na kasę"? Bo to chyba nikt nie ma zbytnio wpływu na to, ile dokładnie będzie miał co do złotówki?

@Wiktoria

Ty tak poważnie? Pracujesz - masz wpływ na kasę. Nie odpowiada, szukasz innej albo wierzysz w obiecanki cacanki

Me

Atmosfera jest ok, ogólnie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o GT 85 Polska - Lublin

• Jak się pracuje w GT 85 Polska?

Zobacz opinie na temat firmy GT 85 Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GT 85 Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GT 85 Polska