Openline

Poznań

Opinie o Openline

Asia 2013-06-10 12:33:57
Pracowałam tam parę dni na okresie próbnym (Pamiątkowa 24 Poznań) i kompletnie nie rozumiem waszego najeżdżania na tą firmę. Jeżeli ktoś myślał, że tylko uczapli tyłek i będę mu pieniądze z nieba spadać - bardzo się mylił. To praca, gdzie człowiek musi umieć zagadywać potencjalnego klienta. Wolno Ci [usunięte przez moderatora] o jakiś pierdołkach (np. Ty też lubisz czerwone ściany jak Twój klient) ale NIGDY [usunięte przez moderatora] nie pozwoli Wam kłamać z umowami, które i tak czy siak są zrobione przejrzyście i nie zawierają żadnych pułapek. Atmosfera jest niesamowita, motywacja bardzo duża, żałuję, że przez stan zdrowia musiałam zrezygnować. Zamiast narzekać, że to kolejne wciskanie kitu idźcie na rozmowę i popracujcie z tymi ludźmi więcej, niż dwa dni
eri 2013-07-16 12:15:46
Polecam bardzo gorąco ! Atmosfera rzeczywiście super ,to dzięki ludziom i świetnemu szefostwu. Jeśli chodzi o pracę D2D to wiadomo - nie każdy się nadaje. Jeśli jesteś pracowity, zdyscyplinowany i umiesz rozmawiać z potencjalnym klientem to praca dla ciebie, jeśli nie to szukaj innej pracy.
ALINKA 2013-08-04 10:39:10
nic tam sie nie da zarobic bo [usunięte przez moderatora].najpierw okres probny potem,ze niby umowy spadaja.i koniec z koncem nacharujesz siew a wypłata 0.i nie sluchajcie bajkopisarzy ze trzeba dac cos z siebie,ja dałam i co z tego,o pieniadze sie prosze miesiacami
oli00 2013-08-08 20:01:07
Pracowałam w openline (pamiątkowa 24). Jedna wielka banda [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora] typowo nastawieni na kasę, a swoich pracowników traktują[usunięte przez moderatora]. My załatwiamy im nowych klientów[usunięte przez moderatora], a oni nie wypłacaja należnych i ciężko zarobionych pieniędzy. Nikomu nie polecam pracy w openline w Poznaniu!!!!!! Szczególnie ze względu na nastawienie [usunięte przez moderatora] - zeruje na nowych pracownikach i robi problemy z uregulowaniem należnych pieniędzy!!!
anonimka 2013-09-03 21:44:10
Pracowałam w tej firmie 3 miesiące i bardzo tego żałuję. Ta firma to [usunięte przez moderatora]na potęgę. Najpierw mamią takiego nowego wizjami szybkiego awansu i zarabiania kokosów a kończy się tym ze szukają pretekstu żeby ci zarobionych pieniedzy nie wyplacic, a jak już muszą to zrobic to odliczją od tego jakies dodatkowe koszty (np.paliwa). Na koniec zostaje sie z niczym. Nie polecam!
anonimka 2013-09-06 15:31:43
Tak. To są [usunięte przez moderatora]. Umawiasz sie z nimi na okreslone warunki, a oni je potem zmieniają zeby były dla nich korzystniejsze :/
2013-09-17 21:21:57
A jak jest ze zwrotem kasy za szkolenie. Niby w umowach napisane,że jak odejdziesz od nich przed upływem okresu obowiązywania zwracasz za szkolenie
Magda 2013-09-21 14:03:03
Openline nie wypłaca pieniedzy za szkolenie, obojetnie czy odejdziesz wczesniej czy bedziesz pracowac pol roku, wyplate za przepracowany wrzesien dostaniesz na poczatku grudnia, pomniejszona o straty jakie rzekomo poniesie firma (twierdza ze zawsze je ponosza) czy pracujesz u nich na infolinii czy jako akwiztyor, straty zawsze beda, poniewaz akwizycja umiera w koncu mamy dobe internetu. Pozdrawiam
2013-09-21 18:02:11
Tylko w umowach jest,że to Ty jak rezygnujesz masz zwrócić im za szkolenie określona kwotę...jest tak?
2013-09-26 22:46:03
a biorą te pieniądze za szkolenie jak odchodzisz przed końcem umowy?
Justyna 2013-10-03 20:19:13
Tak, jeżeli nie przepracujesz 600 godzin od dnia zakończenia szkolenia, osoba podejmująca prace jest zobowiązana do zwrotów kosztów szkolenia.
Adrian 2013-10-09 18:49:23
Pracowałem w firmie 2 miesiące. Ogólnie fajnie, [usunięte przez moderatora] trochę żałosne wprowadzają atmosferę poważnej firmy, ale tak naprawdę nie było. Bardzo Mnie chwalili widzieli we Mnie kierownika, nie mogli nic zarzucić, no ale był jeden problem-pieniądze. Zapłacili Mi za 2 miesiące 420zł i resztę obiecali później i zrezygnowałem bo to po prostu zwykli[usunięte przez moderatora]. Tyle w temacie.
nowy 2013-11-12 21:08:27
Czy ktoś może pracował w Openline w Warszawie??? Pilne!!!!
s 2013-11-21 12:15:09
tak ja pracowalem i mam problem z ta firma.
ja 2013-12-13 15:58:48
jak tam bedziesz pracował to bedzie stac cie tylko na pasztet i bułkę.
hallo 2014-06-16 11:33:02
Proces rekrutacji w tej firmie to czysta fikcja. Tak naprawdę to zatrudniają każdego kto się zgłosi, a tylko udają ze niby stawiają jakieś wymagania. Teraz przenieśli się do Warszawy bo w Poznaniu są już całkowicie spaleni. Zatrudniają ludzi do chodzenia po domach i wciskania kitów. Bardzo agresywna akwizycja!! Prawdą jest co piszą inni. W tej firmie nie da się zarobić. Napracujesz się, napracujesz i guzik z tego masz. Na koniec i tak nie zapłacą, a jesli nawet to grosze bo potrącą jakieś fikcyjne koszty i opłatę za szkolenie. Ostatnio nawet nie daja samochodu tylko trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na piechotę. Omijajcie tę firmę z daleka. To oszuści!! Może warto żeby jakiś prokurator się nimi zajął?!
kik 2014-06-16 12:40:32
Uważaj!! W Warszawie to dokładnie ta sama firma. Uciekli z Poznania, właściciel narobił potwornych długów, pozabierali mu wypasione auta, komornik zabrał dom, więc ze wstydu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do Warszawy. W Poznaniu jest spalony więc teraz będzie naciągał warszawiaków!!
xP 2014-06-25 18:36:59
Dyspi do W-wy poleciał?
ok 2014-06-25 18:38:44
Kik skad takie informacje??
aa 2014-07-03 15:49:58
Bartek (łysy) szuka nadal naiwnych w W-wie?
od 2014-07-09 13:00:11
oferty tylko wyglądają na poważne, nic poza tym. Szukają murzynów.
qrt 2014-07-11 23:10:24
Pierdzielenie kotka za pomocą młotka!!!! oczernianie to twoja pasja, czy jak???
Ania 2014-07-14 15:34:35
widziałam ich ogło w necie i chce zadzwonić zapytać o szczegóły, macie jakiś tel do nich? pzdr
nie 2014-09-08 07:59:58
openline group warszawa nie płacą swoim usługodawcom
Bilob 2015-01-25 00:42:39
Właśnie zauważyłem na stronie, że mają dostępne lokaty walutowe w frankach. Ciekawe, czy po tej zmianie kursu również i wartość lokat poszła w górę. Swoją drogą ich strona nie dostarcza w zasadzie żadnych informacji odnośnie pracy http://www.openonline.pl/o-nas.html więc nie wiem gdzie można szukać ofert od nich, bo podobno warto u nich podjąć pracę..
szalona30 2015-02-04 21:04:32
Czy to co wypisujecie na temat M.Dysputa to jest prawda. Jak można kogoś oczerniac nie znajac tej osoby to jest jakieś chore.
aaa 2015-02-07 11:32:42
Tak to jest prawda. M. Dysput to kawał ch reszta dziada.
szalona30 2015-02-08 22:45:58
A myślicie że to on jest taki a może ma coś z tym wspólnego jego żona może ona nim dyryguje .Jestem bardzo ciekawa jaka jest prawda.
szalona30 2015-02-25 21:53:10
Zaczynam odnosić wrażenie że to co wszyscy tu piszą to jest prawda jest taki i na dodatek nie potrafi być wierny Żonie
drejk 2015-04-23 16:41:13
Ktoś wie gdzie dziś działa OPENline? Wiszą mi kasę.

Bilob cos ci sie pokiełbasiło to OPENLINE a nie OPENONLINE
oli00 2015-05-17 16:56:31
Pracowałam w tej firmie, czego bardzo bardzo żałuję. W trakcie "rekrutacji" (która jest fikcją i biorą każdego "z ulicy")obiecywali, że dogodne warunki pracy, możliwość rozwinięcia, wysokie zarobki ( jakie, też nie poinformowali) itp. Codziennie jeździło się po podpoznańskich wiochach i jawnie okłamywalo się ludzi, że połaczenia grupowe, że z tego względu proponujemy atrakcyjne ceny, że jesteśmy tutaj ponieważ cyfra + połączyła sie z n i dlatego my, jako przedstawiciele nc+ przyjechalismy przepisać ich umowę. co oczywiście jest bzdurą. bo w ostatecznosci wychodzilo tak, ze ludzie przez pracownikow nc+ zostali wciagnieci do tego aby jednoczesnie pokrywac oplaty dwoch umow o telewizje. Dodatkowo firma, ktora reprezentuje Marcin Dysput nie wypłąca pieniędzy!!!!!!! choodzisz caly dzien po domach, wkrecasz ludziom glodne kawalki , a szanowny pan dysput informuje Cie, ze niestety pensji nie wyplaci.... naprawde nie zycze nikomu pracy w tej firmie, wszytsko to jedno wielkie klamstwo
do stefano 2015-07-10 14:12:24
oj pojęcia nie masz co maja na sumieniu w/w panowie
szalona30 2015-07-27 08:07:35
W wawie też dysputa nie ma :-)
Zdenerwowany123 2015-07-30 09:01:55
Dysput jest w Toruniu na ul.Mostowej 27 DALEJ OSZUKUJE LUDZI I KASY NIE WYPŁACA!!! Trzeba się Przejechać do niego po swoje należności
szalona30 2015-08-04 22:49:18
Co z tego że jest w toruniu i tak nikomu kasy nie odda żona dobrze nim steruje i nim manipuluje a on jest posłuszny i jest przy niej malutki. Wszystkie pieniądze ona trzyma i nimi zarządza wiec możecie pożegnać się z pieniędzmi.
szalona30 2015-09-22 21:26:56
No nie wiem czy niestety ze nie widać od nich ofert pracy nie jest fajne pracować za darmo jak ktoś tak lubi to przecież można tak pracować. A ci którzy wpłacili jej pieniądze na pokazach i zrezygnowali to napewno ich nie odzyskają bo firma M.Dysputa przestała istnieć. Powodzenia
zadowolona klientka 2015-09-25 20:14:39
Przestańcie wypisywać głupoty. Dajcie spokój temu chłopakowi. Jak ktoś ma problem do niego to niech wyjaśni to z nim a nie oczernia go na forum. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych klientów.
Oszukana 2015-09-30 17:35:00
Dajcie spokój chłopakowi? Dobre, niech on da spokój wszystkim uczciwym ludziom. To oszust. Wynajmuje mieszkania i nie płaci. Oszukuje na każdym kroku.
Rozbawiona 2015-10-23 23:22:47
HAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!
zadowolona klientka 2016-01-10 23:07:07
Witam nie wiem czy tu się dowiem ale zapytam. Potrzebuje numer telefonu do Pana Marcina Dysputa jeśli ktoś by mial aktualny numer to była bym wdzieczna.Pozdrawiam wszystkich.
oszukany 2016-02-25 22:55:42
P. (usunięte przez administratora) zniszczył mi życie. Czy ktoś został oszukany na duzą sumę pieniędzy chcę zgłosić sprawę do prokuratury na p. Marcina Dysputa potrzebuje pomocy wszystkich oszukanych osób. Proszę o pomoc.
pxyb 2016-02-26 11:19:19
Ja zostałem oszukany chętnie pomogę.
inna 2016-03-14 14:12:32
ja tez
Lukas krk 2016-04-08 12:07:26
Ludzie dajcie sobie spokój z openline działał em pod tą firmą w Krakowie dobrych parę lat temu jak jeszcze szlo zarobić na tych pseudo połączeniach grupowych. Puzniej juz było coraz gorzej na sprzedaży D2D wiec poszedłem na montera i tam można było zarobić dobra kasę. Ale nie przez firmę tylko przez wciskanie różnych rzeczy związanych z podłączeniem sprzętu, oczywiście odpłatnie w mieszkaniu klienta i rzecz jasna poza wiedzą firmy. Ktoś chce więcej info to proszę pod nr 575-390-708
przych 2016-04-09 09:38:48
Żona juz nie trzyma kasy. Poznał się na niej i ją zostawił. I tak długo z nią wytrzymał. Ta kobieta to nieporozumienie, Wampir energetyczny.
gadu gadu 2016-04-11 08:19:35
Kto zna ( usunięte przez administratora )który bardziej cwaniakuje i czy działają jeszcze razem
oszukana 2016-06-22 13:37:22
Wszyscy oszukani przez marcina dysputa zgłaszajcie się na prokuraturę do Torunia. Sprawa w toku.
123 2016-07-06 22:46:32
Co sie tu dzieje
Hahaha 2016-09-15 03:02:27
Cala historia P.Marcina zaczela sie w Poznaniu gdzie pracowal nad projektem D2D dla Netii, potem Cyfra Plus, OpenLine, pozniej odkurzacze pioracoczyszczece kieszenie i nie tylko. Ten czlowiek to historia, znam go od lat z czasow Bydgoszczy i Poznania, jak myslicie ze odda wam pieniadze to Wam szczerze wspolczuje, i zycze powodzenia kolejnym naiwnym osoba. Dobra rada unikajcie tego Pana jak ognia. pozdrawiam
zue 2016-10-17 14:14:11
Ciekawe jak się maja jego koledzy którzy razem z nim rozkręcali "ten" biznes wierze , że los rychliwy ale sprawiedliwy ...
Zostaw swoją opinię o Openline - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Openline