Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Pytaniabezodpowiedzi

Szczerze? Nigdy nie było tu ciekawie, ale teraz? Bagno i dno. Co jeszcze musimy robić za te ochłapy? Milion rzeczy do robienia, wszystko źle. Kierownik regionalny? Po co on jest? Żeby gnębić pracowników? Gdzie są dyrektorzy w tej firmie, nie reagując kompletnie na potrzeby pracowników? Jestem załamana, bo nigdy nie było tak zle, jak teraz.

Ehh.
@Pytaniabezodpowiedzi

Zgadzam się. Pracuje tu już (usunięte przez administratora) czasu, ale czegoś takiego jak jest teraz to nie było... Chyba czas zwijać żagle. Rozmowy roczne, bredzenie o motywacji do pracy. Spoko. A co dostajemy za te nasze wyniki, za ilość sprzedanych kart podarunkowych czy za ilość sprzedanych baterii przy kasie? Uścisk dłoni regionalnej? Która i tak zaraz pojedzie i obrobi ci tyły gdzi indziej ? Robicie jakieś wielkie rzeczy, górnolotne rozmowy roczne, a pracownikom nie dajecie nic. To jak ma komukolwiek na czymś zależeć? Sami sobie polecajcie te baterie i inne rzeczy i wciskajcie ludziom karty podarunkowe. My i tak za to nic nie mamy. Zobaczcie jakie to proste i przyjemne. Niech jedna regionalna z drugą staną i niech polecają cały dzień. ŻENADA. A te porady obsługi przy kasie z podręcznika to sobie w **** wsadźcie, bo tyle są one warte.

Babby
@Pytaniabezodpowiedzi

Czy wszystkie soboty macie pracujace bo dostalam grafik i jestem załamana Praca moze i ok ale grafik tragedia

Etrt
@Babby

2 soboty pracujace zazwyczaj, czasami zdaza sie 3 soboty ale rzadko

Ehh
@Ehh.

Niestety to prawda. Też pracuje w tej firmie zbyt długo by nie widzieć co tu się dzieje, a regionalna.. dobija człowieka, drze się i wyzywa na pracownikach. W imię czego mamy się starać za te ochłapy. Gdzie są podwyżki ? Wszystkim zycie podrożało, nie tylko sprzedawcom..mają nas za nic.

Kierownicy

Kik to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Czy ktoś wreszcie zajmie się kierownikami i grafikami pracowników? Kierownik nie pracuje w żaden weekend albo jeden w miesiącu a reszta pracowników musi robic za niego/nia. Nie wspominając o towarze. To kierownik powinien starać się o sklep na pierwszym miejscu. Nie bójcie się o tym mówić i to zgłaszać. Nie dajcie się wykorzystywać.

T
@Kierownicy

Bo Faktycznie dużo jest tych weekendow

Pytanko
@T

Dużo czy nie dużo ale sprawiedliwie powinno być. Nie raz stoję na kasie po 11h a kierowniczka po sklepie lata albo na zaplecze chodzi. Zrób to tamto legetische obsługa (usunięte przez administratora) nie da się wszystkiego samemu zrobić. A nie mówiąc już o dostawach zapierdziel. Kasa towar i tak ciągle latanie.

Ks

Pytanie do kierowników czy dostaliście Anexy po nowym roku?

XXX

Nie

xxx2
@Ks

Jak narazie cisza, podwyzek brak ale najwazniejsze ze na bony jest dla uchodzcow. Pracownika jak zawsze maja za nic

Olla22
@xxx2

Jakie bony ?

Zoja
@xxx2

U nas tez nie

Pati
@Ks

Żadnych podwyżek, najważniejsze są miliony dla uchodzcow. Pracownicy to tylko pionki, które zawsze można wymienić. Po co inwestować w pracownika, motywować go do pracy? Jak na jego miejsce będą inni.

Szczęśliwa
@Pati

Najlepsze co mnie w tej firmie spotkało to zwolnienie. Bez problemu znalazłam dużo lepszą prace:) Wam też polecam...

Kol zach.pom
@Ks

A dostaliście jakieś info o kartach podarunkowych dla pracowników? Ponoć w tym roku 250 na osobę ?

dalik
@Kol zach.pom

skąd w ogole taka informacja ?

Monia
@dalik

Tak już dostarczono nam.

XXX
@Monia

A to dla wszystkich? I z jakiej okazji ?

@Kol zach.pom

Taa chyba 25 zł ,proszę Was to jakaś ściema.

Hahaha
@Kol zach.pom

A coś takiego ma być dla nas nigdy nic nie ma w zeszłym roku dali nam po 100 w bonie z czego 35 zł zabrali nam z pensji bo niby podatek. ŚMIECH NA SALI

Ehh

Nie

Odp.
@Hahaha

Dokładnie 100 zł w bonie minus podatek zabrany z pensji. W Niemczech na święta wielkanocne pracownicy dostali kosz słodyczy,jakiś alkohol i 40 euro a u nas NIC.Nie można się dziwić,ponieważ tutaj jest Polska i żądza należy do Polaków.Przykra prawda. U nas stawiają na ROBOTĘ tylko i wyłącznie! Dokładanie obowiązków. Pracownik za najniższa krajowa musi robić to co kierownik-z PODKREŚLENIEM „MUSI”Bo tego wymaga BZL I Dyrekcja

@Odp.

Z tego co wiem to właśnie Niemcy blokowali podwyzki dla nas

polo
@@koko

Dalej cisza odnosnie podwyzek dla Ks i Zks ? Wiecie cos na ten temat ?

Aneksy
@polo

Zks dostali aneksy

o fak!

Zks..Dostali Aneksy???

Zc ks
@Aneksy

Tez czekam na podwyżka i ciszaa. Ile dostał zks?

@Aneksy

Nieprawda. Aneksy dostali tylko sprzedawcy.

Aneksy

Taa dziwne bo jestem zks i dostałam aneks

Polo
@Aneksy

Również nic nie dostałam… Ile dostałaś więcej w porównaniu do poprzedniej stawki ? Na pewno aneks do podwyżki a nie np stażowe które obiecywali ?

Y

Nie prawda

Ile 100 zł dostałaś przedłużają te podwyżki jakby mieli dać miliony

KIK NIemcy
@Odp.

Ciekawa jestem w jakim rejonie daja cos na wielkanoc??

Zastepca
@Aneksy

Ile teraz ma zastępca, po podwyżce?

Ciekawie
@Zastepca

Podobno temat ucichnął jesli chodzi o podwyzki ks i zks. VKL Lis***** blokuje i nie chce słyszeć o podwyżkach jak regio pytają... także ciekawie

Luska

Czy u was też wprowadzili to że pracujemy same 2 godziny? Jedna osoba na takim dużym sklepie to jakieś nieporozumienie. Tak nakazują przestrzegać procedur rewizji a tu raptem jak jest rano jedna osoba na zmianie już nie obowiązuje,KIK=PORAZKA

Zołza :)
@Luska

Jedna osoba??? A co na to kodeks pracy? W pampersach będziecie chodzić? A co z niedyspozycją typowo kobieca? Chyba pora poprosić o pomoc Związki Zawodowe. Nie wierzę, że w tej nietykalnej firmie wszystko działa zgodnie z polskim prawem.

Kik
@Luska

U nas pracujemy nawet trzy godz od rana same na sklepie. Obcinają godz pep. Z każdej nadgodziny,niedogodziny czy dopracowań trzeba się tłumaczyć. Faktycznie jest coraz gorzej i chyba nie będzie lepiej dopóki bedziemy dawać na to wszystko przyzwolenie.

Ona
@Luska

Ale wydaje mi się że to są sklepy testowe, w kazdym regionie miało być kilka sklepów żeby zobaczyć czy sklep sa radę rak pracować.

Hoh
@Ona

Tak testowe, ostatnio mialam klientke,ktora z pochodzenia piłka a pracuje w Berlinie na jednym z kim i mówi że one juz od dawna pracuja tak ze rano jest ktoś przez 2 h sam na sklepie pozniej dalacza kolejna itd. Wiec my to teraz testujemy a za xhwile wszyscy to będziemy musieli wdrożyć ale na 3 h a nie tj w Niemczech na 2. Ja juz się zwolniłam z kik ide do action bay

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Koko

Witam czy ktoś może mi pomoc? Jestem zatrudniona na umowę o pracę na 3 miesiące mam przepracowane 7 dni. Jaki jest czas wypowiedzenia umowy?

Była
@Koko

2 tygodnie Ja dałam wypowiedzenie po 2 tygodniach pracy, tą firma to porażka

Barby
@Była

Ja dopiero sie zatrudnilam a juz mam serdecznie dosyc . Masz umiec wszystko od zaraz. Tez mysle o rezygnaci. Dziewczyny sa falszywe.

Ktos

Najlepiej pracować w kiku jak (usunięte przez administratora) za marne grosze, bez słowa 'dziekuje'

Ciekawa

Witam, jak wygląda u Was wypłata delegacji, czy długo czekacie? Ja w delegacji byłam na początku kwietnia, a były to dwa wyjazdy. Wczoraj dostałam zwrot za jedną delegacje, a na drugą wypłatę chyba muszę jeszcze poczekać. Delegacja została wysłana ze sklepu 22.04

@Ciekawa

2-3tyg wypłata delegacji. Nie ma to związku z wypłata pensji.

Hej czy wasi kierownicy regionalni też się zachowują jakby wszystkie rozumy zjedli.Czy to jest normalne że mobinguja pracowników ?

Ojtak
@Marta

Oczywiście. Podejrzewam, ze jest to problem który dotyczy przynajmniej 65% Kraju. Gdzie jest Pan Boguszewski? Nie reaguje? Może niemiecka centrala się zainteresuje, jak dostaną pismo.

Ula
@Marta

A u was też są testy sprawdzające wiedzę

Wrrrrr

W Słupsku jest masakra.

Ula
@Wrrrrr

Ja jestem teraz nowym pracownikiem. Mogłaby mi Pani powiedzieć Jakie są gondole tematyczne, co to jest outfit, co to jest ściana produktowa i czym się charaktertzuje, jak buduję się stojak XXL. Była bym wdzięczna

Gienia
@Ula

Takie rzeczy to chyba KS powinien pracownika nauczyć... A nie tu na forum...Śmiech na sali...

Basia
@Gienia

Co to za problem, być może kierowniczka nie wytymaczyla

Halina
@Wrrrrr

A co tam się dzieje? Opiszesz?

Roma
@Halina

Ale mowa o mobbingu? (w Slupsku). Moje pytanie czy gdzieś zgłaszacie takie zachowania?

@Ula

Biedna jesteś.... Naprawdę przykro mi, że kierowniczka nie powiedziała Ci takich podstaw. Outfit budujesz na ścianach na ramach okrągłych np. koszulka, sweterek i spodnie. Gondole tematyczne to np z torebkami, butami itd, ściana produktowa powinna się znaleźć na każdym dziale na końcu. Jeden rodzaj np same basice na krótki rękaw. Teraz na lato preferują odwrotność. Może popytaj koleżanki, może któraś wie więcej . Powodzenia!!

XXL NAJLEPIEJ DOLY I GORY ODDZIELNIE, KOLORYSTYCZNIE Z ODPOWIEDZNIA WSUWKA

@Marta

Czy u was była wizyta dyrektora i jak to wygląda? Pojawiają się vkl ? Vta? Czy znamy ich tylko z maili??

Kierownik

Czy u was też na regionach zostały zmniejszone godziny pep? Pracuje od tygodnia, grafik zrobiony a teraz mam tydzien wolnego żeby w czerwcu nadrobić.

br

Cześć, jakie są zarobki kasjera w sklepie KIK? Czy sa jakieś benefity dla kasjera?

Hahaha
@br

Jedyny benefit to opryskliwy regionalny, garb na plecach, brudne ubrania, jałmużna a nie pensja! Stanowczo odradzam!!!

Allia
@Hahaha

Idealnie opisane

Obserwator

Kik praca ??żal a szczególnie w Olsztynku!! Kadra cała do wymiany robią co chcą a w szczególności pani kierownik P.Monika i jej przydupasy P.Ania i P.Danuta trójca która nie zna się na niczym a udają że się znają Rozmawiać z pracownikami pani kierownik nie umie lub nie chce zero inteligencji grafik zmienia dwa razy w ciągu tygodnia nic nie można zaplanować Masz pracować za dwóch i zamknąć się i nic nie gadać Przerwa ci się zależy od humoru przydupasów. Po prostu masakra Nowo otwarty sklep a takie są numery Zielonego pojęcie nie mają o kierownikowaniu i pracy z ludźmi normalnymi ludźmi.

Obserwator
@Obserwator

Każdy nowootwarte sklepy a bardziej pracownicy muszą się dotrzeć. Każdy już gdzieś kiedyś pracował, czegoś się wyuczył czy ma swoje przyzwyczajenia. Może musicie po prostu rozmawiać więcej ze sobą/ poznać sie lepiej Widocznie znały sie wcześniej gdzieś i lepiej sie dogadują

Panizkika

Zgłaszacie (usunięte przez administratora)w pracy do BZL ? Miałyście taką sytuację? U nas w sklepie obrabianie tyłka na porządku dziennym, wyciąganie prywatnych informacji i przekazywanie ich dalej. Z pozytywnym wynikiem na Covid musiałam przyjść do pracy i jedyne co usłyszałam to że mam nie utrudniać innym życia. Przy aneksie usłyszałam że nie da mi go do podpisu bo inni nie dostali :) doskonale wiem że przekraczana jest granica ale jestem ciekawa czy na innych sklepach jest podobnie . Pozdrawiam i życzę wytwałosci

Ewela

Biedne panie biegają jak w ukropie a przychodzi pani ( chyba) regionalna i wyzywa dziewczyny na sklepie .Droga pani kultura zaczyna się od siebie.Stala klientka

Nowa

Dziewczyny jakie macie godziny pracy na cały etat? Praca na zmiany czy jak?

pracownica

11,5 lub 12,5h, zalezy czy sklep ze swoim wejściem czy w galerii

Nikt
@Nowa

Ja całe miesziace wale 12h praktycznie żadnych krótszych zmian No chyba ze poprosze

Pika
@Nowa

Jak wyglada praca w KiKu bo chcialabym tam pracowac.

Ewelina
@Pika

A mało komentarzy??? Proszę poczytać, na pewno się dowiesz ;)

Koniczyna

Hej, czy w kiku jest fundusz pożyczkowy dla pracowników?

Ha
@Koniczyna

Hahaha fundusz pożyczkowy…przeciez to pracownicy pożyczają firmie wyjeżdżając na delegacje i czekają za zwrotem dwa miesiace.

Fundusz kik
@Koniczyna

Jest fundusz pożyczkowy. Kwota 300zl Wypłacana z sejfu do ręki Termin spłaty zdarzyć przed rewizorem W razie pytań proszę dzwonić 666 666 666 Pozdrawiam całuję

Mamba

Od razu podkreślę, że jestem byłym pracownikiem i odejście z tej pracy było moim wyzwoleniem. Nie wiem czemu tutaj zajrzałam po tylu latach braku kontaktu z kik, ale jak przeczytałam, że firma wprowadziła tajemniczego klienta to nie pożałowałam odwiedzin na tej stronie. Chciałabym przeczytać raport takiego klienta. ..„Sprzedawca był uprzejmy, ale .. taki trochę brudny, zdyszany i nieświeży ( żeby nie powiedzieć śmierdzący). Na sklepie był bałagan bo jakiś idiotą na środku postawił palety, a do kasy była spora kolejka bo pani nie potrafiła się sklonować i kasować dwóch klientów jednocześnie ..." ????????????

Yfk
@Mamba

Pracuje w kik i nie uważam abym przy dostawie była brudna i śmierdząca. Kartony trzeba rozłożyć to fakt ale nie z wywieszonym jezykiem latać. Poza tym palety są tak położone aby klient miał dostęp do towaru. Nie wiem z kim i gdzie pracowałaś ale w wielu sklepach wygląda to inaczej niż odpisujesz. Pozdrawiam!

Przyszły pracownik

Hej jakie sa zarobki na stanowisku sprzedawcy? Miasto Warszawa

Onasz
@Przyszły pracownik

Kiedy jakąś premia, tantiemy dla kierowników? Kiedy jakąś podwyżka???

Skad
@Onasz

Tantiemy to od lat nie ma

Zdziwiona
@Skad

Jak nie ma ? Są są, ja rok temu w lipcu dostalam

Nie to nie to
@Zdziwiona

To była 13 pensja

Kaśka

Moi drodzy w warmińsko mazurskim pracujesz 12 godz za najniższą krajową. Musisz dojeżdżać do innych miast dokładając do biednej firmy KiK. Omijacie dużym łukiem, Biedronka przy nich to lukus( szacun) (usunięte przez administratora)

Klientka

Sugeruję wyszkolić Personel sklepów. Byłam ostatnio klientką nowego sklepu w Golubiu- Dobrzyniu (to małe miasto i niestety wszyscy sie znają) gdy podeszłam do kasy kasjerka Karolina Guzowska w najlepsze opowiadala sobie jakieś prywatne historie do drugiej koleżanki ze zmiany. Żadnego dzień dobry, żadnego proszę czy dziękuję ani żadnego do widzenia, obsłużyła będąc w trakcie opowiadania głupot. Poniżej poziomu krytyki. Jeśli na sklepie przebywają klienci, a było ich sporo to takie dyskusje na prywatne tematy nie powinny mieć miejsca. Kasjerki sa dla klientów a nie odwrotnie.

Ananas

Kik nie szanuje swoich pracowników, zwłaszcza sprzedawców, wymagania mają coraz większe, ale wypłaty nie rosną wprost proporcjonalnie. Kłanianie się klientom po kolana i jeszcze wciskanie wszystkiego, bo jak nie to będzie rozmowa wyjaśniająca. Kierownik sklepu ciągle tylko gada przez telefon, przesiaduje na zapleczu albo papierosie, przeważnie nie zadowolona i czepia się pierdół, sama czegoś nie zrobi ale dowala za to innym. Rozmowy roczne to też jakiś śmiech na sali. Mnie jako sprzedawcy zostały na rozmowie wyciągnięte same negatywy o których KS nie wspomniał wcześniej sam, tylko dopiero przy regionalnej. Może by tak porozmawiać jak oceniamy pracę KS. Szukam już innej pracy i uciekam stąd.

Luna
@Ananas

Ostatnio dostałam wypowiedzenie z pracy, nic nie powiedzieli dlaczego itp. Podpisałam bo szczerze mówiąc już miałam dość traktowania mnie jak (usunięte przez administratora) Raz nie mogłam przyjść do pracy to zostałam zwyzywana od dziecinnych nieodpowiedzialnych i dopiero jak przyszłam następnego dnia do pracy z wirusem (wymiotowałam co 5 minut) to zrobiła się dla mnie miła.... Oczywiście 3 miesiące mi wmawiała że zawiodła się na mnie hehe... My chyba nie możemy być chore bo to karalne. Pracowałam na 0.5 etatu i jako jedyna mogłam robic nadgodziny, wyzysk na nas i tyle. Co chwilę zmiana grafiku to też masakra.

Onasz
@Ananas

Gdzie do (usunięte przez administratora)są aneksy?

Tak

To prawda

Nova

Dziewczyny co sądzicie o godzinach pep i przymuszonych wyjazdach na inne sklepy?

@Nova

Myślę, że czas się zwolnić, ja już to zrobiłam, ile można to wszystko znosić i to za takie grosze

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 544.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 438, z czego 18 to opinie pozytywne, 204 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 793 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.