Sąd Rejonowy

Bytom

Opinie o Sąd Rejonowy

anonim 2010-04-04 20:23:47
Nie polecam pracy w tej instytucji osobom, które są mało odporne na stres. Praca jest bardzo ciężka, traktuje się nowych pracowników, (szczegolnie stażystów) jak zło konieczne, którzy nie maja nic do powiedzenia, bardzo często się ich wykorzystuje. Panie pracujące tam na etacie są mało sympatyczne, poza tym nie chętne udziela się rad nowym pracownikom. Trzeba od razu wiedzieć gdzie się ma swoje miejsce. Ja byłam tam na stażu i niczego pozytywnego się z tamtąd nie nauczyłam. Trzeba mieć nerwy ze stali żeby zatrudnić się tam na etat, bo naprawdę nie jest łatwo. Jeżeli komuś się to uda to gratuluję.
anonim 2010-04-04 20:23:54
Przemysław B. 2010-04-20 11:57:08
Witam. Powiem szczerze, że z Sądem nie mam nic wspólnego.
Chcę tylko zostawić informację dla AMBITNYCH ludzi z co najmniej średnim wykształceniem. Nie dawno przyjechałem do Bytomia. Buduję tu grupę sprzedażową. W grę wchodzą przyzwoite zarobki. Wszystkich zainteresowanych, chcących dowiedzieć się więcej zapraszam, na stronę.(usunięte przez administratora) lub do kontaktu wstępnego na gg 1081584
pank 2016-04-04 21:05:21
3e45rt, tutaj niestety jest strasznie duża selekcja. Z tego co kojarzę trzeba mieć spore doświadczenie a potem i tak nie ma pewności czy zagwarantują umowę.
Zostaw swoją opinię o Sąd Rejonowy - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sąd Rejonowy