Maxcess Sp. z o.o.

Opinie o Maxcess Sp. z o.o.

geniu

Pracowałem dłuższy okres w tej zakładzie,więc mogę trochę powiedzieć by omijać z bokiem te firmę. I z wypłatą,traktowaniem i atmosfera. To mają być zarobki? Chyba że pracujecie dla rozrywki a te marne dajecie dla rydzyka na waciki. Można godnie zarabiać i kieckę coś z tego ale napewno nie w tej firmie a tym bardziej przy tej osobach kierujących tym zakładem. Zakład to dno.

uszaty

Co za wredne komentarze ,zero litości współczucia dla często nie z własnej winy spowodowanej sytuacją życiową. To jest ten dziki kapitalizm ,gdzie dla słabego człowieka nie ma miejsca liczy się maksymalizacja zysków konsumpcja i materializm które prowadzą to do braku człowieczeństwa, humanitaryzmu i zdziczenia obyczajów.

robol

Niech założą gpsy na wszystkich maszynach to nie będzie już tak kolorowo,a nocki służą do opierdalania się a nie do roboty :)Notowania firmy spadają to coś musi znaczyć.

bk

Widzę zainteresowanie pracą w tej firmie jest. To chyba o czymś świadczy, prawda? A dla tych co tylko narzekają i im tak niedobrze niech zmienią pracę i zrobią miejsce dla nowych, chętnych, młodych umysłów, których jak widzę nie brakuje. Sam tam aplikowałem, jestem po rozmowie i tylko czekam na telefon. Firma zatrudnia po odpowiednim technikum z tego co widzę, więc możliwość na start jest, zresztą wielu tam z tego co mi wiadomo pracuje od lat i jakoś o zmianie nie myślą, a i Maxcess jest zainteresowany pracą na dłużej, więc opcja pracy jak dla mnie bardzo ciekawa, szczególnie, że robota niemonotonna i nie polega tylko na "start/stop" i tak w kółko. Mam paru znajomych pracujących tam i żaden nie narzeka, ale z tego co widzę to tutaj w 80% frustraci wchodzą i komentują (jak na większości stron o pracodawcach). Z tego co zauważyłem to niektórzy chodzą do pracy byle jak odwalić robotę i narzekać. Trochę zaangażowania drodzy Panowie. Co do VW to cóż... Warunki zatrudnienia może i atrakcyjne, bo na start niby 2800 brutto podstawy - z dodatkami i socjalem i tak wyjdzie z 2 i pół kafla także całkiem okej na początek. Ale czy tam faktycznie tak kolorowo jest? Pewnie zależy od działu i co kto lubi... Pozdrawiam.

Warto nie być tam
@bk

Pierwszy raz od czasu jak doszedłem z tej firmy i mogę powiedzieć jedno BOŻE JAKIE SZCZĘŚCIE Pracowałem jako monter to wszystko mam w jednym paluszku co i jak z tymi walkami za marne 2200 na rękę dwa lata temu. A teraz nowy zawód i 6000 na rękę Więc,to nikomu nie polecam tej firmy nigdy. Nauczcie i się innych zawodów bo warto byle nie tam Będziecie nikim

Aplikowałeś na stanowisko Monter/Elektromonter oferowane przez firmę Maxcess Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

zarobki ok 23zł/h brutto w przypadku operatorów CNC.

ktos

jedziesz

robol

Panie planisto Rafale W. jak się pracuje?

guru

Napiszcie lepiej o tym waszym funduszu socjalnym,dlaczego nie każdemu się należy chociaż co miesiąc zabieracie składki z wypłaty.

xxx
@guru

Nikt ci (usunięte przez administratora) nie zabiera nic z wypłaty! Jak nie znasz się na przepisach to idz do Andrzeja i ci wytłumaczy. Jak widać ciemnota ludzka nie zna granic.

ktoś

Nadal są poszukiwani tokarz CNC, nowe maszyny mają się pojawić. A operatorzy maszyn zarabiają dużo więcej niż wspomniane przez ciebie 2 tyś. Ale zawsze znajdzie się temat do narzekania tutaj na forum.

klemensik

(usunięte przez administratora) panowie o tym VW jakby tam kase za darmo dawali, na poczatek tzreba sie dostac czyli przejesc test, rozmowy i badania.sama stawka was tez nie zadowoli bo na poczatek jest to kolo 2800-2900 brutto czyli kolo +/- 2000 tys na lapke wiec nie za bogato, trzeba doliczyc dojazdy, paraca oczywiscie na 3 szychty na razie bo napewno bedzie czterobrygadówka, Sama praca za ciekawa nie jest bo monotonia wciaz to samo razy co najmniej 240 razy dziennie i tzreba zapierdalac nie ma kawki czy papieroska kiedy sie zachce. W soboty sie parcuje niby jak sie chce ale naciski sa bo premii nie bedzie, w niedziele nadgodziny od 18 do 6 rana w poniedzialek. tak ze nieraz wekendów nie ma pivka sie nie napijemy i grilka latem nie zjemy bo arbait.

widzę że po kilku latach niewiele się zmieniło, syf jaki był taki jest !! ciekawe czy kadrowo coś się pozmieniało, i czy tym z góry nadal tak odbija !!

Darek

Witam. Czy praca w firmie jest na 3 zmiany??

max
@Darek

NIECH WSZYSCY CHETNI ZGLASZAJA SIE DO BYLEGO TOKARZA SUPER FACHOWCA POZNIEJ LIDERA POD---DALACZA RAFALLALA RAFAL CZY COS TAM PRACOWAL W TOYOCIE TO JEST WYKLADNIK TEJ FIRMY TO JEST WSZYSTKO CO O TYM ZAKLADZIE MOZNA POWIEDZIEC

Poszukujący

Można wiedzieć jakie maszyny posiada firma? Jakie warunki pracy, jakie detale jaka kasa. Trochę na cnc popracowałem ale mam dość mojego miejsca pracy i chyba czas na zmiany. Do kogo ewentualnie się zgłosić?

hahaha

Volkswagen we wrześni przyjął już 400 osób,docelowo ma być 3000 Maxcess nie ma pojęcia ile osób złożyło swoje Cv do tego koncernu :)Ten jeden telefon,każdy chce lepszej przyszłości mała firma w Bugaju tego Wam nie zagwarantuje.Otwarcie już jesienią 2016 ;) To do zobaczenia przyjaciele aplikujcie na ogłoszenia (usunięte przez administratora)

uu

Maxcess to firma dla tych co chcą gdzies przetrwać i to im się udaje

blabla

CIESZCIE SIE ZE JEST TAKI MAXCESS NA WSI BO BYSCIE NA POLU ORALI A TEN Z TOYOTY ZA KONIA BY ROBIL

alojz
@blabla

Tak cieszymy sie ale ty powinienes bardziej bo teraz bys pewnie swinie pasal albo krowy.Malo kto wie ale szykuja sie znow zwolnienia i to spore wiec wielu bedzie mialo szanse pasac krowy.Ja na podanie do VW dostalem odpowiedz wiec z kilkoma kolegami pozegnamy tez smieszny zaklad a wam zyczymy powodzenia.

oko
@alojz

WSZEDZIE TRZEBA PRACOWAC

zlo#2

Zostawcie sebe L chlop ambitny moze zostanie 4 muszkietrem chlopak wpozo tylko pewnie ojca mial h...jowego i pewnie teraz z syna dumny ze karire kapusty robi

andrzej

No tak leśniewski sebastian tego przykładem i każdy to wie

andrzej

STEFAN!!!!! WRAŻENIE? Jesli niepracujesz to co wogóle sie wypowiadasz! Zgadzam sie ze tylko z ponad 100 (usunięte przez administratora)z montażu i to jeszcze swoich pracowników idzie podpierdalać ale żeby jeszcze prawdę mówił w biurze. Jeden niedostanie nic a drugi 3000 bo jakąś sytuację ma! No dobrze robi .....!!! Chore wszystko w tym zakładzie, zaczynając od góry, trzech muszkieterów co myślą że wszystko mogą. Hrabia itd!!! Kierujący tu ludzie nie maja doświadczenia na tych stanowiskach które obejmują, bo przyszli po studiach i głupa (usunięte przez administratora) doświadczenia w innych zakładach nic. W ilu zakładach hrabia przepracował by mowic o trybikach? Jesli ktos niewie wogóle nie powinien sie wypowiadać

zwykły robol

Firma szykuje sobie pracowników ewentualnego kryzysu,szkolenia na maszyny konwecjonalne i numeryczne,działy montażu,napraw,odprężania,hartowania,spawania,lakierowania,wyważania ciągle te same osoby.Pierwsze zdanie ma tu mistrzunio :-) Albo jesteś z nim albo przeciwko na pewno września rządzi i jego dupowłazy.Czasami nie ma pracy na danym stanowisku i jest pytanie co potrafisz?A odpowidz powinna być a czego mnie majster nauczyłeś?Jesteś przywiązany do jednej maszyny wiedż,że w razie ewentualnych zwolnień idziesz jako pierwszy na odstrzał!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Maxcess Sp. z o.o. - Fałkowo

• Jak się pracuje w Maxcess Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maxcess Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxcess Sp. z o.o.?

Maxcess Sp. z o.o.