Maxcess Sp. z o.o.

Opinie o Maxcess Sp. z o.o.

Filip

Czy jest jakiś powód, że nie piszecie nic.?

@Filip

kto?

ktos
@Filip

nic sie nie zmieni w maxcesie z zarobkami amerykański inwestor chce tania siłę roboczą

Iwona

@Zz, wcześniej prosiłam o wyjaśnienie kwestii podwyżek dokładnie, ale nikt mi nie odpowiedział, widzę, że Ty wiesz więcej w tej kwestii. Dla uniknięcia nieporozumień wytłumaczysz innym jak to jest w rzeczywistości z tym w Maxcessie?

Zz

Szanujcie tych fachowców co macie, razem z nabytym doświadczeniem musi wzrastac wynagrodzenie a nie mydlić oczy groszowymi podwyzkami, ktore w efekcie koncowym mistrz odbierze bez konkretnego powodu

Nico

Witka, Moge gdzies uzyskac email adres do Waszego kadrowca? Niejaki Pan Soliwoda Pozdrowionka

Aplikowałeś na stanowisko Monter/Elektromonter oferowane przez firmę Maxcess Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Luidzi

Słyszałem, że Maxcess ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Jestem zaskoczony niektórymi wpisami.

Ogolnie wazne zeby pracowac po 12-14 wtedy dam podwyzke..Gdzie wy zarobicie na maszynach CNC 2200netto ? no gdzie..

@Andrzej

Facet!!czy ty z h...mi na glowy zamieniles??? Amazon wiecej płaci id..o!!

nik

ciekawe co to za zawod, ze na poczatku 6000 na rękę, dobre bajki

@nik

Bajki?? Facet ogarnij się... Są firmy które doceniają pracowników i wkład,wiedzę... Zapraszam z drugiej strony poznania do zakładów... A tym bardziej operatorów... Sami się przekonacie... jakie można place osiągnąć... Maxcess?? Porażka życia tylko...

Nik
@Andrzej

Z tamtejszych stron kojarzę tylko rzeźnie Kazimieruka

Iwona

@bylypracownik, a co powiesz o tym procencie i benefitach, o których pisałam z @orlem? Wyszło z tego nieporozumienie i dobrze byłoby gdyby ktoś z innych pracowników Maxcess to skomentował.

Iwona

@Andrzej, nie widziałam Twojej wcześniejszej odpowiedzi dotyczącej wywiadu i odniosłam się do odpowiedzi @Orła. Pisałeś, że wiele rzeczy to w 30% prawda, ale jednak informacje o benefitach, szkoleniach, dofinansowaniach, premiach, muszą być prawdziwe, skoro są podawane do informacji publicznej. Mylę się?

Iwona

@Orzeł w jakim sensie czujesz się okradany przez Maxcess? Opisz sytuacje, która twoim zdaniem jest niezgodna z prawem. Tylko opis merytoryczny i bardziej szczegółowy może pomóc w zrozumieniu sytuacji.

Orzeł

Okradają nas jawnie w tej firmie i nic nie można z tym zrobić. Jedyne rozwiązanie to zmiana pracy.

Miki

Nie polecam nikomu tej pracy a zwłaszcza na magazynie.Dwa debile żądzą tam co nie mają pojęcia. A zwłaszcza R.Cieslik skończony kretyn konfident.Jak kogoś chociaż raz dziennie nie (usunięte przez administratora) u kierownika to ma srake. Po tygodniu pracy chcieli żebym wszystko umiał i ogarnial

Iwona

Przedstawiciel firmy Maxcess udzielił jakiś czas temu wywiadu specjalnie dla naszego portalu. Znajduje się w oznaczonej na czerwono zakładce wywiad lub pod linkiem http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,69230,wywiad-pawel-kasprzak Znajdziecie tam odpowiedź na pytania takie jak: Jakich pracowników obecnie poszukuje firma? Jak wygląda proces rekrutacji? Jakie wymagania stawiają Państwo przed kandydatami? Jak wygląda program stażowy? Zachęcam do zapoznania się z jego treścią.

Już mam aneks

I w sumie przyzwoite podwyżki teraz... kasa zaczyna być ok.

Ivon

Pani Iwono firma nie potrzebuje swojego Misiewicza. Praca ogólnie ok, zależy od stanowiska. Robić trzeba jak wszędzie, ale nikt z batem nie stoi. Zarobki dobre, na niektórych stanowiskach bardzo dobre, a na niektórych za niskie, ale za to wszystko na umowie, nic pod stołem. Atmosfera w porządku, ludzie ok, zawsze ktoś pomoże. Żeby podj.ebać też się ktoś znajdzie ;) Ogólnie pozytywnie, ale super nie jest. Dział planowania na niskim poziomie, nie znają się na obróbce. Zabieranie premii przez mistrza, który ma problem z uzasadnieniem swojej decyzji. Problemy z urlopami, trzeba się prosić. Ogólna deorganizacja. Nikt nic nie wie, nie wiadomo co kto ma robić, przełożeni mają problem podjąć jakąkolwiek decyzję, a jak coś jest nie tak to zwalają winę na pracowników. Połowa maszyn w kiepskim stanie, a czasem detale są naprawdę upierdliwe. Utrzymanie ruchu - w takim stanie jak maszyny. Brak wiedzy i lenistwo nadrabiane niezłą gadką. Ale czasem coś im się uda ;) Pracownicy na maszynie rozliczani z każdych pięciu minut, bo to są koszty, ale wyrzucanie dużych ilości drogiego materiału, śrubek z magazynu i detali które leżą za długo - tego nikt nie liczy. Po tygodniu dorobi się nowe ;) Kierownictwo ogólnie ok, idzie się dogadać, ale wiadomo liczą się zyski dla firmy... A więc swoje zrobić trzeba. Ogólnie polecam ;)

kolega

ta firma to niezłe bagno, zastanówcie się dwa razy zanim podejmiecie współpracę

Szary

Z miesiąca na miesiąc coraz gorzej!

Iwona

Pracujesz w Maxcess? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy?

uszaty

nie polecam tej firmy

ktoś

maxcessie panuje zła atmosfera . bieda pracownicy nie chcą się dymać na kasę.

u
@ktoś

he he he

Zostaw merytoryczną opinię o Maxcess Sp. z o.o. - Bugaj

• Jak się pracuje w Maxcess Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maxcess Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxcess Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Maxcess Sp. z o.o.