DS Vision

Białystok

Opinie o DS Vision

anonim 2009-10-21 20:52
dlaczego 1 ? jakie stanowisko?
anonim 2010-02-17 19:01
Akwizycja, bez zwrotu za dojazd
ja 2010-03-04 22:20
Super atmosfera szybka możliwość awansu i szkolenia na wysokim poziomie przez młodych ludzi którzy wiedzą czego od życia chcą mają kontrole nad swoim życiem osobistym i zawodowym
anonim 2010-04-06 09:47
wygląda jak PŁATNA REKOMEDNACJA

Zalatuje nieumiejętną propagandą.

anonim 2010-05-19 17:40
Akwizycja aż ŚMIERDZI po pierwsze spopsób pozyskiwania pracowników typowy dla firm tego typu czyli :
"Mamy dla pana/i 2 wiadomości dobrą i złą po zła to taka że nie dostał/a się pan/i na stanowisko do administracji czyli 1 i 2(kierowca) ale pan menager postanowił dać panu/i szanse w dziale 3 (HANDLOWIEC) w d2d zapraszamy na jutro na spotkanie o 9.30 w eleganckim stroju do widzenia i do zobaczenia" dla nie ludzi którzy nie mają info d2d => door to door czyli od drzwi do drzwi => A K W I Z Y C J A (chodzenie ze sprzętem RTV i AGD po domach) to wszystko co mam do powiedzenia
oszukany 2010-06-03 00:09
nie polecam najprościej mówłąc(usunięte przez administratora) akwizycja za którą i tak nie dostaniesz obiecanych pieniędzy. Żerowanie na ludzkiej nadziei Można by pisać dużo ale tak naprawde to szkoda o nich pisać nawet w skali od 1 do 10 moja ocena -10 Omijajcie ich z daleka i przestrzegajcie znajomych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
maly 2010-06-08 12:33
super firma, niesamowicie pozytywni ludzie. pierwsza praca do ktorej szedlem z usmiechem na twarzy. nie rozumiem, jesli komus sie nie podoba to po co wogole poruszac ten temat? jest tam tyle super ludzoi ktorzy pracuja, ktorzy robia w zyciu cos co lubia.
ppp 2010-08-23 16:47
dla kogo super dlatego super wielka siciema i kawał gó wna nic wiencej zarobki gó wno warte
seba 2010-09-02 14:13
Przez tę firmę przewinęło się już pewnie z pół białegostoku...To zwykła akwizycja. Pierwszy dzień to dzień próby chodzisz sobie z innym przedstawicielem po domach i słuchasz tej jego gadki,od swojego trenera dowiadujesz się jak tam jest super, jakie są wysokie zarobki itd (tak naprawdę to banda kretynów bez kultury, do jakiejś panny która była tam ze mną sypali takimi tekstami za które już dawno powinni dostać w mordę) potem wracasz do firmy i wypełniasz jakiś(usunięte przez administratora) śmieszny test, od szefa dowiadujesz się że nie widzą dla Ciebie miejsca... nigdzie indziej jak w ich firmie (stała niezmienna nawijka). Na drugi dzień już sam chodzisz sobie po domach ze stałym niezmiennym tekstem... Byłem tam 5 dni i o 5 za długo, nawet nie zwracają kasy za bilety na mpk a wciągu dnia trzeba sobie trochę pojeździć (m.in. żeby dojechać do terenu na którym będzie się ludziom wciskać tą całą tv nowej generacji N). Kasy nie będziecie z tego mieli napewno a tylko na tym jeszcze stracicie ( czas, pieniądze, nerwy) dlatego szczerze nie polecam. Zanim tam pójdziecie to zastanówcie się z dziesięć razy bo nie warto... Ja tam pracowałem więc wiem jak to wygląda a jeśli nie wierzycie mi to zapytajcie innych którzy też tam pracowali, powiedzą wam to samo co ja.
DS vision ściema 2010-09-02 14:26
Te trzy stanowiska to jedna wielka ściema!!! Wszystkich zgarniają tylko do jednego- przedstawiciel handlowy.
Wygląda to tak: dzwonisz umawiają Cię na rozmowę kwalifikacyjną i mówią że jeśli będziesz się nadawał to zadzwonią do Ciebie (mówią że niby nie dzwonią do każdego haha. Dzwonią wieczorem z gratulacjami że jednak dostałeś się i masz przyjść rano na 9:30 w stroju eleganckim i zarezerwować sobie czas do 18:30. Ty przychodzisz zapraszają Cię do siebie na rozmowę zadają kilka durnych pytań i wychodzisz sobie z nimi z biura. Jedziecie sobie mpkiem w jakieś tam miejsce (ja np chodziłem na piasta) po drodze słuchasz jakiś durnych opowieści tych kretynów i chamów bo ich odzywki do ludzi świadczą o wielkim braku kultury, najbardziej współczuję dziewczyną które się tam wybierają. Z jednym z nich chodzisz po blokach od drzwi do drzwi i słuchasz jak on wciska ludziom telewizję n. Potem wracacie o 18- 19 godz. do biura wypełniasz jakiś durny test i dowiadujesz się po 5min że jesteś przyjęty (pewnie nawet tego nie czytają). Następnego dnia przychodzisz na 8 rano do pracy i śpiewasz sobie jakieś durne piosenki z całą resztą. O 9:30 wychodzicie na miasto i tak codziennie. Nic na tym nie zarobicie a jeszcze stracicie nie warto tam iść ja byłem i wiem jak to wygląda. Stracicie tylko czas i wydacie sporo kasy np na bilety. Nie idźcie tam!!!!!!!!!!!!!!!!! to zwykła akwizycja!!!!! Pozdrawiam Robert
anonim 2010-09-02 14:53
ja - 2010-03-04 22:20:58

a w to nie wierzcie bo pewnie pisał to któryś z tych co tam pracują (konkretnie mam na myśli jednego z dwóch) oni zawsze tak mówią a(usunięte przez administratora) z tego wychodzi, jedna wielka ściema!
Pati89 2010-09-02 16:43
o kurde myślałam że wymyślacie sobie to co piszecie ale zapytałam kolegę który tam pracował i powiedział że jest identycznie jak tu opisaliście!!! dramat... miałam tam iść bo nawet zapisali mnie na tą rozmowę na 17 ale jednak sobie daruję. Dobrze że jednak istnieją ludzie którzy powiedzą innym jak to wygląda. Wielkie dzięki!!!!!!! ;)
20 2010-09-06 12:50
miałem tam iść na rozmowę ale widzę że lepiej trzymać się z daleka od tej firmy!
Daniel 2010-09-08 20:37
Jeśli mowa o tej firmie to może ktoś mi jest w stanie pomóc?
Szukam przedstawicielki tv n. Śliczna wysoka szczupła blondynka a do tego strasznie miła i sympatyczna. Z tego co pamiętam ma na imię (usunięte przez administratora) i ma ok 20 lat. Ok 3 tyg temu była na os białostoczek. Strasznie mi się spodobała ale że nie byłem zainteresowany telewizją tylko oczarowany Nią i Jej urodą zapomniałem zapytać Jej o nr :( Jeśli ktoś wie w jaki sposób mógłbym się z Nią skontaktować to proszę o informację nawet najmniejszą ponieważ bardzo mi na tym zależy.

anonim 2010-09-08 21:00
Daniel - 2010-09-08 20:37:34

Jeśli mowa o tej firmie to może ktoś mi jest w stanie pomóc?

jakie to romantyczne :)
mój znajomy tam niedawno pracował to zapytam go może wie coś na ten temat. Życzę powodzenia ;)
:) 2010-09-11 15:19
Zamiast siedzieć i pisać takie głupoty na forum to idźcie i sprawdźcie jak tam jest naprawdę. Ja pracowałam w tej firmie jakiś czas temu i mogę powiedzieć że praca jest bardzo fajna a ludzie którzy tam pracują bardzo sympatyczni.

do Daniela: chyba nikt Ci nie jest w stanie pomóc chłopcze... Marta tam już nie pracuje i raczej nie byłaby zainteresowana, szkoda tylko Twojego czasu ;p
Robert 2010-09-28 23:15
Powiem tak, jeżeli jesteście na tyle zdesperowani żeby iść do tej firmy to mogę Wam tylko współczuć. Posłuchajcie opinii innych i naprawdę nie idźcie tam bo nie warto. Tak jak pisali inni wydacie sporo kasy na bilety, zmarnujecie czas bo cały dzień musicie sobie zarezerwować na tą pracę ( od 8 rano, teoretycznie o 18 powrót z miasta ale zanim wyjdziesz z firmy i wrócisz do domu to będzie 21, zakładając oczywiście że mieszkasz w białym). Ta firma to zbiór kilku głupawych gówniarzy, którzy chwalą się na każdym kroku ile to oni kasy nie zarabiają. Najbardziej(usunięte przez administratora) jest jeden co chwali się już na wstępie ile to on ma dyplomów, statuetek (usunięte przez administratora) . A to wszystko to tylko po to żeby Was zbajerować. Czego jak czego ale kasy to tam napewno nie zarobicie a wiele stracicie. Zdarte buty, i zniszczony garnitur to normalka. Oprócz tego możesz usłyszeć jak ludzie się na ciebie wydzierają, rzucają się do ciebie z pretensjami " czego tu, tylko łażą i łażą żyć nie dają", "won bo psami poszczuje" to najłagodniejsze określenia jakie możecie usłyszeć bo przecież akwizytorów nikt nie lubi. Nie dajcie się nabrać na te ich zapewnienia że tu nie ma dnia żeby nic nie spisać (usunięte przez administratora) Ludzie nie są jeszcze aż tak głupi. Jeżeli mi nie wierzycie to idźcie i się przekonacie. pozdro
Robert 2010-09-28 23:25
:) - 2010-09-11 15:19:33

nie wiem jak tam się może podobać.... trzeba być chyba chorym psychicznie bo innego rozwiązania nie widze! Co do tych kretynów tam pracujących to się zgadzam jak jechalem z nimi mpkiem na tzw dniu próby to myślałem że się schowam ze wstydu. ludzie patrza na nich jak na idiotów ( w sumie się nie dziwie). Jak już pisalem... odradzam stanowczo!
;) 2010-10-08 23:22
ta ptraca jest dla najlepszych a nie dla idiotów co najlepsze te komentarze pisza tylko ludzie którzy nie daja sobie rady po prostu ich ambicje siegają dna ich praca kończy sie w biedronce na kasie za 950 zł i narzekaja ze nie ma pracy ;)
boss 2010-10-20 21:15
DS.VISION - poszukujemy naiwnych ludzi, unas zarobisz nic wiecej stracisz , jestes młody i chcesz dac sie zbajerowac stracic czas ,pieniadze i osmieszyc sie to jest własnie Twoje miejsce by zaczac prace w dsvision,
,MNIEJ WIECEJ TAK POWINNO WYGLADAC OGŁOSZENIE TEJ FIRMY! nie chce mi sie pisac nawet alee tam ktos doskonalee to opisał !
zaczniesz tam prace jestes oszukiwany na starcie puzniej to jzu okłamujesz sam siebieee:P eloooo
anonim 2010-10-26 20:02
boss - 2010-10-20 21:15:37

Ok praca w ds vision to jest pewien rodzaj Akwizycji ale powiedz mi w jakiej Pracy w której za chodzenie i gadanie zarobił bym 3 tys w jeden miesiąc. A co się tyczy samej sprzedaży to nie ważne co sprzedajesz czy N tv czy gówno zawinięte w papierek w biznesie nie chodzi o to żeby sprzedać towar tylko żeby umieć sprzedać siebie,co za tym idzie to praca tylko dla najlepszych A co się tyczy samej pracy w DS Vision dzięki niej nauczyłem się innego podejścia i innego sposobu bycia co ułatwiło mi znalezienie nowej pracy po przeprowadzce z Białegostoku
smiech na sali 2010-10-27 21:30
az tak powazna to jest firma ze stracili koncesje na sprzedaz telewizji N i teraz wciskaja netie na tych samych zasadach. d2d (usunięte przez administratora) daj zyc innym i sie utop
żenada
pawel 2010-11-08 15:25
tyle co wam powiem ta praca uczy zycia i człowiek nabiera pewnosci siebie chociaz pracowałem miesiac i mi sie podobało tam i pracowałbym dalej zeby nie wyjazd za granice !!!!!!!!
on 2010-11-08 20:02
za tego typu wykorzystywanie ludzi i marnowanie ich czasu powinny być jakieś kary, świetny sposób na dorobienie się bierzesz młodego człowieka obiecujesz mu cuda nie widy a masz z tego na parę dni darmowego wciskacza kitu ludziom. Już sam sposób ogłaszania się mówi wszystko o tej firmie jakby byli w porządku nie wstydzili by się podać nazwy firmy w ogłoszeniach. Cała procedura rekrutacji wygląda bardzo imponująco pełna profeska robi wrażenie konkretnej oferty pracy, gorzej jak sprawdzisz jak jest naprawdę nie zawsze na szczęście na własnej skórze.
pawson 2010-12-03 16:02
Wszystko prawda, nawet tam nie idźcie ! Bo szkoda czasu i nerwów!
PRACOWAŁEM TAM ROK 2011-01-03 19:23
Praca na kasie w spożywczym!! (usunięte przez administratora) Siedzisz po 10h i użerasz się z klientami, marudzą, obrażają, są agresywni, szef non-stop się czepia, zarobki na poziomie 1tys zł ŚMIECH NA SALI!! (usunięte przez administratora) >
Każdą posadę można tak opisać, by zrazić innych ;-)
(usunięte przez administratora) Co do pierwszego, no trudno, z działami was oszukali, i co? Każe wam ktoś iść na dzień próbny?
Naciąganie?? A czy ktoś obiecuje zwroty za dojazdy? Szkoły Wam za bilety MPK zwracają? Matki wasze dostają ekstra 100PLN w pracy na bilet miesięczny? Klienta naciągam?? A czy ja mu mówię, że jestem z super hiper nie wiem czym i nie informuje go z czym przyszedłem etc?
(usunięte przez administratora) Po szkole, ogólniaku, bez doświadczenia chcecie pracy za +2k??

To jest śmiech na sali, mówienie o czymś, czego się nie zna.

Fakt, przychodzisz, dostajesz teczkę pełną papierów i jazda w teren. Sprzedasz coś = masz kasę
Sam miałem tygodnie, że na +500 PLN wychodziłem, a czasem ledwo 200. Takie życie, ale zamiast scisnąć poślady i pośmigać chwilę i zobaczyć, to naczytacie się opinii innych i każdy narzeka - typowa polska cecha ;-)

Założę się, że 99% z marudzących pochodziła w terenie kilka dni, nic nie sprzedali, więc i nic nie zarobili i teraz żal i negacenie

O Firmie polecam dowiedzieć się więcej, jakoś nikt z Was nic nie wspomniał o DS GROUP i panu (usunięte przez administratora) Tacy znawcy?? Wiecie, że taka filia w B-stoku to tylko czubek góry lodowej??

O Firmie opinię daję neutralną. Atmosfera i śmieszne akcje na plus
Mydlenie oczu na wstępie (ale chyba nigdzie już pierwszego dnia nie wie się wszystkiego o firmie) i ogólnie wynagrodzenie prowizyjne na minus
lupo 2014-04-18 22:59
czytałem na innych forach, że praca w ds vision to głównie naciąganie na usługi w systemie prowizyjnym
ciekawski 2014-05-26 16:27
ale cos konkretniej, bo napisane jest dosc tajemniczo, musicie przyznac :). hej, pracownicy ds vision, co tam w firmie? ::)
szyja 2014-12-18 18:11
a ktoś z was moze ma jakąś orientację czy teraz w DS vision szukają może jakiś pracowników na zatrudnienie? dużo się czyta o ich systemie prowizyjnym ale tak naprawde to nic konkretnego dalej nie wiem, możecie mnie oświecić i napisać ile podstawa na rekę wynosi u nich i jak dokładnie jest z tymi prowizjami?
cih 2015-02-27 04:23
Szyja, chyba musze ciebie i siebie zmartwic, ta cisza oznacza, że nikt nikogo nie szuka nikt na nikogo nie gada i nikt nikomu nie chce pomoc. Tak jak mówią jak 'umiesz liczyc to licz tylko na siebie '' innej rady chyban ie mam, ja szukam dalej a kolejnym osobom zycze powodzenia w poszukiwaniach, oby sie wam udalo.
oliwia 2015-03-17 18:54
też troszkę słyszałam że mają jakiś wyjątkowy system prowizyjny, ale nie wiem czy to prawda czy jakieś plotki czy inne miejskie legendy, może ktoś tutaj udzieli mi jakichś bardziej konkretniejszych i obszerniejszych informacji? z góry bardzo dziekuję za wsparcie. to że nikogo nie poszukują z czego wynika, mają już taką swoją stałą ekipę?
xoa 2016-05-15 19:50
No ale zgaduję, że co miesiąc nie ma takich zarobków, skoro premia odgrywa tu dużą rolę @kolkoman. Mimo to nie jest źle.
Zostaw swoją opinię o DS Vision - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DS Vision