Rawag

Rawicz

Opinie o Rawag

nowy 2016-01-22 12:01:34
Witam. Chciałbym się zatrudnić w tej firmie jako spawacza, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat sytuacji jaka panuje w tym zakładzie, jak wygląda praca i jaka jest atmosfera między pracownikami...?
HUGO 2016-02-14 16:29:45
Niestety "nowy" ale jeżeli nie masz znajomego majstra to mimo odpowiednich kwalifikacji nie masz szans się tam dostać.Przykre ale to niestety typowe w naszym mieście.
Xxx 2016-02-19 12:17:30
Atmosfera ? Straszna od kiedy zmienilo sie kierownictwo ludzie traktowani sa jak smiecie . ciagle karaja ludzi strasza Zwolnieniami itp
gandi 2016-04-24 17:32:31
Teraz na swojej stronie mają oferte na konstruktora, wymagania to wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne z praktyką na stanowisku konstruktora, znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem, czy dobra znajomość oprogramowania do projektowania 3D, znajomość oprogramowania Inventor będzie dodatkowym atutem.
Zostaw swoją opinię o Rawag - Rawicz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rawag