Tk Maxx

Gdańsk

Opinie o Tk Maxx

anonim 2011-09-25 21:27:29
Ogólnie masakra. [usunięte przez moderatora]!!Nie polecam.
:P) 2011-10-10 15:12:37
nie przesadzaj [usunięte przez moderatora], tu sie nie odpoczywa tylko pracuje. fakt - pracy jest duzo, i przydałoby się wiecej osób na zmianach, ale przeciez nie oczekuja nie mozliwego i nie traktuja cie przede wszystkim jak robola. Atmosfera jest bardzo przyjazna, a prace mozesz zawsze zmienic.
robol 2011-11-14 16:00:44
anonim - 2011-09-25 21:27:29

Ogólnie masakra. [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!Nie polecam.

no fakt, jeśli jesteś dziunią typowo z butiku, gdzie się siedzi [usunięte przez moderatora] i czeka na klienta to fakt, dla Ciebie taka praca to istny [usunięte przez moderatora] :) niestety są u nas i tacy którzy przychodzą odpocząć, a reszta musi zapierdzielać za nich. Ja nie narzekam, zapierdziel jest, nie ma co ukrywać, ludzi czasem ma się ochotę z karabinem ścigać, ale cóż takie uroki pracy z taką dużą sprzedażą
ciekawa 2012-02-03 22:37:29
a mogłby ktos cos powiedziec o zarobkach ???
nokm 2016-04-04 20:41:17
alinka, ten TK maxx jest jednym z większych w Warszawie. Akurat nie mam pewności czy u nich jest umowa o pracę. Z tego co kojarzę zwykle TK zatrudnia studentów, bądź osoby, które nie mają zbyt ambitnych planów na przyszłość.
Zostaw swoją opinię o Tk Maxx - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tk Maxx