e prototypy

Wrocław

Opinie o e prototypy

anonim 2011-09-25 19:31:35
Zaprosili mnie na rozmowę i stwierdzam ze szkoda było czasu. Firma z parkiem maszynowym najwyższej półki ale to co oferują finansowo dla osoby z 2,5 letnim doświadczeniem to jest pomyłka (3300 brutto) na Wrocłąw !!!!!!!
anonim 2011-12-20 15:57:01
Pracowałem w tej pseodofirmie na produkcji, zasuwałem czesto dłuzej niz zalozone 8 h, nigdy nie usłyszałem słowa uznania. Nie polecam tej firmy.
Nie wspomnę jak często zmieniają tu ludzi. Warto poszukać czegoś innego. Kasa, żadna rewelacja, nie mialem nawet 2 tys, to o czymś swiadczy. Szkoda słów, trzymajcie się zdala.
oszuści 2013-08-21 14:27:57
Dzwonią po ludziach w odpowiedzi na aplikację i każą im robić projekty (w celu sprawdzenia umiejętnosci) z których pewnie czerpią korzyści. Po wysłanych projektach ZERO odzewu.
pawel 2014-01-23 14:47:23
ja bym nie wysłał pliku stl tylko printscrena
anonim 2014-05-26 12:30:06
Nie polecam! Ich podejście do klienta też może świadczyć że nie są dobrym pracodawcą. Zamówiłem u nich model do wydruku i po pewnym czasie okazało się że wykorzystują go jak swój. Następnie kłamali że jest tylko podobny do mojego, mimo że był identyczny.
biki 2016-04-22 20:11:30
pająk, to fakt, bo e prototypy to znana firma z branży drukarskiej. Można tutaj zdobyć sporo doświadczenia.
Zostaw swoją opinię o e prototypy - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie e prototypy